anitazs

Regisztráció dátuma: 2014. március 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Neutrogena Cellular Boost Eye Rejuvenating Cream

Neutrogena Cellular Boost Eye Rejuvenating Cream
2020. július 12.

Szerencsére ki tudtam próbálni, így biztos, hogy nem fogom megvenni, ugyanis nagyon csíp. Az összetevôket látva nem csodálkozom...

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes
2020. február 27.

Nem tudok elmenni amellett, hogy érzékeny bôrre ajánlják, mégis úszik a parfümben.
Az eredményt tekintve sem vagyok elájulva, a vízálló sminket csak többszöri használatra szedi le, ennél jobb kétfázisú lemosót használtam elôtte, töredék áron.

Kár, mert szeretem a márkát.

Hayejin Nyugtató Fátyolmaszk Teafa Kivonattal

Hayejin Nyugtató Fátyolmaszk Teafa Kivonattal
2020. február 23.

Nagyon szeretném szeretni ezt a márkát, mert egyébként kedvelem a koreai fátyolmaszkokat.
Kevert, inkább zsíros típusú az arcbôröm, azt gondoltam, a teafa jó választás lesz.

Egy hete használtom (egy tasak tartalmát több alkalommal, hiszen az alján összegyûlik egy csomó hatóanyag, amit vétek lenne kidobni). Eddig az a tapasztalatom, hogy ez mégsem az én bôrömnek való, ezért is csodálkozom, hogy itt minden arctípusra ajánlott. A teafa köztudottan szárító hatású. Ott, ahol az én arcom kiszáradásra hajlamos, ki is száradt tôle, viszont ahol zsíros, furcsa fényes, csillogó maradt használat után.

Nagyon sajnálom, mert a feszesítô, feltöltô hatását érzem és látható, de nem minden bôrtípusra való.
Lehet, hogy elhasználom a többit is és update-elek majd.

L'Occitane Sheavajas Kézkrém

L'Occitane Sheavajas Kézkrém
2020. február 23.

Sebesre repedezett kezeimre kerestem kézkrémet, az üzletben ezt (ill. a 25%-os párját) ajánlották. Mivel ez gyorsabban beszívódik, valamivel könnyebb textúra, ezt választottam.

Hatását tekintve vegyesek a tapasztalataim, mert 1,5-2 nap alatt teljesen elmúlt a kisebesedés, ugyanakkor használat után kb. félórával olyan a kezem, mintha be se kentem volna. Így viszonylag gyakran kell(ene) kenni, tehát nem túl gazdaságos. Ami ennél az árnál azért nem
mindegy, valljuk be.

Szóval ár-értél arányban nem tartom jó választásnak, nem
fogom újravenni.

My Hsin-Ni Luxurs Series Nano-Platinum Total Care Maszk

My Hsin-Ni Luxurs Series Nano-Platinum Total Care Maszk
2019. december 13.

Nagyon szeretem, feltölti a bőröm, feszesebb, szebb lesz tőle. Legalább másfél-két napig tart a hatása. Nem irritál, nem ragad, nincs benne parfüm. Szuper termék.

Nivea Q10 Plus C Fátyolmaszk

Nivea Q10 Plus C Fátyolmaszk
2019. december 13.

Korábban még csak koreai fátyolmaszkokat használtam, de szerelmese lettem, gondoltam kipróbálom ezt is. Hiba volt. Az egy dolog, hogy tele van parfümmel, ezt van, aki szereti, bár ha előbb látom itt az összetevőket, nem veszem meg. Ragad tőle az egész arcom, a kezem, ahol hozzám ért (természetesen megtisztított bőrre vittem fel). Egy fényes filmréteget is hagyott maga után néhol. És furcsa utószaga is van, kicsit benzines vagy nem is tudom. Ráadásul hatását tekintve a koreiai márka nyomába sem ér, egyszerűen borzasztó. Korábban mindig megőriztem a tasakot, hogy a benne maradt folyadékot másnap felhasználjam... hát ez megy a kukába.

Mixa Hyalurogel Light

Mixa Hyalurogel Light
2019. október 28.

Azon a véleményen vagyok, hogy az a termék, amiben parfüm van, nem érzékeny bôrre való. Mintát kaptam, kipróbáltam. Nem fogom megvenni.

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2019. április 29.

Zsíros/kombinált bőröm van, tág pórusokkal, régebben pattanásos is. Gyönyörű a bőröm, mióta használom, ennek már több éve (korábban a dermo purifyert).

Uriage DS Hair Kímélő Sampon

Uriage DS Hair Kímélő Sampon
2019. április 29.

Nagyon régóta küzdök a viszkető fejbőrömmel (ekcéma), miközben gyorsan zsírosodó hajam van. Az eddig leginkább bevált sampon az Alpecin Hypo Sensitiv volt, de egy ideje nem látom sehol, így - bár nem kifejezetten az én problémámra való - gondoltam kipróbálom az Uriage samponját. Az eddigi tapasztalataim alapján a fejbőrt tényleg nyugtatja, közel sem viszket annyit (sőt!). Sajnos a hajamat muszáj megmosnom kétnaponta, de hát nem is zsíros hajra való, ezen nem lepődtem meg. Jó illata van, de jobban örülnék, ha egyáltalán nem lenne benne parfüm. 4*

Kamill Kéz- és Körömápoló Classic

Kamill Kéz- és Körömápoló Classic
2019. február 23.

Az én kezemmel az égvilágon semmit nem csinál. Egy óra múlva ugyanolyan száraz, mint elôtte. Ráadásul borzasztó tolakodó, szúrós szaga van. Szerintem el se fogom használni.