Anka984

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Hyaluron Triple Szérum

Isana Hyaluron Triple Szérum
2020. március 1.

Megvettem de csak itthon olvastam a véleményeket, el is kenodtem rendesen h újabb hasztalan kacatot vettem... na mindegy kibontottam, igazán minőségi terméknek tűnt, a pipetta... na ilyet meg nem láttam 😃 elsőre tényleg ragacsos és nekem az illata férfiasnak tűnt azt hittem vmi férfi cuccot vettem 🤣 a meglepi második hasznalatnal ért! Vizes!!!arcra vittem fel, rá egy sima gyógyszertári krém, cseppet sem ragadt már! Kb nulla alvás után reggel mégis csodás bőrrel ébredtem!!! 🤗 uh én azt javaslom fürdés utáni vizes bőrre vigyétek fel majd kis krém és kesz a csoda!!! Én meg tuti betarazok belőle!!! 🥰😉

Bourjois City Radiance Alapozó SPF30

Bourjois City Radiance Alapozó SPF30
2018. május 12.

Primerrel egyutt hasznalom (tudom h helytelenul de a szemem alatti karikakra) es vegre nem ugy nezeki ki m akit agyonvertek! Eddig imadom a marka tobbi termekevel egyutt!!!!

Bourjois Volume Glamour Push Up Mascara Ultra Black Edition

Bourjois Volume Glamour Push Up Mascara Ultra Black Edition
2018. május 12.

Kezdek markahu lenni, ami nalam nagyon nagy szo! Ma probaltam ki a spiralt es nagyon tetszik a latvany! Szepen fed, nem csomos, dusit, hosszit... mi kell meg? Ja igen! Tartos!

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Korrektor Vitaminokkal

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Korrektor Vitaminokkal
2018. május 12.

Mullerben "beszeltek ra" es milyen jol tettek! Miota az eszemet tudom korrektort hasznalok a karikaimra, eddig es a legjobb! Viszonylag tartos es szepen fed!

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2018. május 12.

Termeszetes olajkeverekkel ejszakara nagyon jo! Bar tartok tole h en nem ezt akartam venni, de ez az emn hibam, jol hidratal es kellemes illata van!

Primus Kamillás Ajakír

Primus Kamillás Ajakír
2017. június 27.

Natúr tesójával egyetemben csodálatos ez is!!! A sok műanyag sz...tól (labello) érzékennyé sőt sebessé vált számat EGY éjszaka alatt hozta helyre! Nem hittem a szememnek! Imádom, kötelező mindenkinek aki kicsit is testtudatos! 😉

Primus Natúr Ajakír

Primus Natúr Ajakír
2017. június 26.

Szuperzseniális! Nincs rá jobb szó! Ezer csillag!!!!

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2017. június 26.

Anyukámnak volt és mint mindenki sztem én is próbálgattam a cuccait, ezt is... sem akkor sem most nem vagyok elragadtatva... hatását nálam pl az olcsó gyógyszertári ajakbalzsam magasan űbereli, a kiszerelése teljes kudarc! Egyedül azért 4 💥 mert maga a cég állatbarát! 😉

Sundance Önbarnító Tej

Sundance Önbarnító Tej
2017. május 11.

Jó kis termék ez!!! Szép szín viszonylag hamar! Én SOHA semmilyen barnítótól nem lettem foltos v. sárga, pedig nem babrálok bőrradírral sem! Ennél sem kell csak normálisan el kell kenni! 😉 a környezetem pedig csak irigykedve figyeli milyen szép színem van, de nem tudják a titkot..... 😆 egyetlen negatívum, h nagyon folyós (mert ö.b. tej ugye)? De tök jó, a szaga pedig jellegzetes, de hamar elillan sztem!

Diaderma Karotten-Öl

Diaderma Karotten-Öl
2017. április 23.

Jól hidratál, de az illata mint egy szoc. férfi arcszeszé 😄