Ann86

Regisztráció dátuma: 2019. január 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál
2019. november 11.

Akciósan jutottam hozzá és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem pereg,nem potyog, estig fent marad a pilláimon. Szépen ível és dúsít.

Balea Arctisztító Kendő 5in1 Grapefruit Illattal

Balea Arctisztító Kendő 5in1 Grapefruit Illattal
2019. november 11.

Nem irritál,a vízálló sminkkel nem birkózik meg, de a többit szépen leszedi.

Yves Rocher Tisztító Sampon

Yves Rocher Tisztító Sampon
2019. október 1.

Imádtam a régi YR samponokat, de sajnos az új verzió nem jó számomra. Többet is kipróbáltam és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon rossz lett. Úgy érzem, kimostam a hajamból, de szárításnál már annyira ragad tőle a hajam, hogy kifésülni is alig tudom. Arról nem is beszélve, hogy két nap múlva csomókba áll össze a hajam. Őszintén nagyon sajnálom, mert a kedvenc samponjaim voltak.

L'Oreal Paris Infallible 24H Matte Púder

L'Oreal Paris Infallible 24H Matte Púder
2019. szeptember 25.

Mindig is kerestem egy szuper por állagú alapozót, hát most megtaláltam. A színe tökéletes 225 Beige. Természetesen egy egész napot nem bír ki, de szépen kopik és csak a homlokom fényesedik át délutánra. Mivel pici és kompakt, ezért táskába bedobós, így napközben nagyon gyors és egyszerű a korrigálás. A benne lévő szivaccsal tökéletes és gyors a felvitel. Kb 2 perc és kész is. Imádom.

Balea Micellás Arctisztító Kendő

Balea Micellás Arctisztító Kendő
2019. szeptember 25.

Egész meglepődtem, mert az én bőrömön működik. A kendő eléggé nedves és nem durva. A vízálló sminkkel nem birkózik meg, de azt amúgy is olajos lemosóval szedem le. Az alapozót, a bronzosítót és pirosítót és Snapscara szempillaspirált szépen leszedi. Sem a bőrömet, sem a szememet nem csípi, ezért valószínűleg újra veszem.

Himalaya Youth Eternity Nappali Krém

Himalaya Youth Eternity Nappali Krém
2019. szeptember 25.

DM kedvencek dobozban jutottam hozzá. Szuper a pumpás adagoló, számomra a pont megfelelő mennyiség egy pumpálás. Az illatát én nem érzem férfiasnak, számomra kellemes. A krém egy picit testes az én zsíros bőrömnek, de éjszakai krémnek tökéletes. Nem okot irritációt és pattanásokat.

Balea 3in1 Frissítő Arctisztító Kendő Lótuszvirág Kivonattal

Balea 3in1 Frissítő Arctisztító Kendő Lótuszvirág Kivonattal
2019. szeptember 9.

Elég nedves és nem durva, de a szemkörnyékemen lévő bőr csípi, így elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Essence Volume Hero Vízálló Szempillaspirál

Essence Volume Hero Vízálló Szempillaspirál
2019. szeptember 9.

Baromira tartós, nem pereg, nem potyog. Ár-érték arányban nagyon megért, de a keféjével tényleg vigyázni kell, mert valóban eléggé szúr.

Alverde Naturschön Szemkörnyékápoló

Alverde Naturschön Szemkörnyékápoló
2019. szeptember 6.

Szépen hidratálja a szemkörnyékem, emellett nem irritál.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. szeptember 6.

Nem pereg, nem potyog még a nap végén sem. Szép, ívelt pillákat csinál. Én akciósan jutottam hozzá, így ár-érték arányban nekem szuper.