Anna_6

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2018. április 22.

Glamour napokon szereztem be és nagyon örülök hogy így döntöttem. A könnyen zsírosodó és ez mellett vízhiányos bőrömmel csodát tesz reggelre. Kicsit féltem tőle hogy pattanásos leszek tőle de pont ellenkezőleg, abszolút eltűntek az arcomról a pattik bár ezt nem merem csakis ennek a krémnek tulajdonítani. Egyébként könnyen beszívódik, kellemes állagú. Na és az illata, talán az a legjobb. Szerintem újra fogom venni.

Balea Q10 Ránctalanító és Bőrfeszesítő Arcmaszk Panthenollal

Balea Q10 Ránctalanító és Bőrfeszesítő Arcmaszk Panthenollal
2017. december 30.

Nem érte meg. Mikor felkentem, kellemes volt, nekem még az illata is tetszik, utána puhább is lett a bőröm, de elég csúnya mitesszerek jöttek ki rajtam, +néhány pattanás is. Pedig alapvetően szeretem a Balea maszkokat, de ez nem jött be igazán.

Essence Superfine Vízálló Szemkihúzó Toll

Essence Superfine Vízálló Szemkihúzó Toll
2017. december 30.

Egészen meglepődtem, hogy ilyen rossz értékeléseket kapott, nekem teljesen bevált, nap végére is a helyén marad, még ha 1-2x hozzányúlok is véletlenül. Lehet hogy nekem fura a bőröm. Egyedül a színe lehetne erősebb, nem az az igazán fekete.

Rimmel Volume Colorist Szempillaspirál

Rimmel Volume Colorist Szempillaspirál
2017. december 9.

Szerintem a tartósságával sincs gondja, sőt, a szőkés-barnás szempilláimat valóban sötétítette, de könnyen összeragadnak a pillák. Volt már jobb spirálom, de elhasználom azért.

Cien Mindennapos Sampon Gyógynövény & Aloe Vera

Cien Mindennapos Sampon Gyógynövény & Aloe Vera
2017. december 9.

Huuuhhh de büdi. Olyan igazi nagymamis literes csalánsampon szagú. Szárítja a fejbőrt is. Kár volt érte az a pár száz forint is.

Himalaya Herbals Diós Arcradír

Himalaya Herbals Diós Arcradír
2017. december 8.

Borzasztóan szárít, kipirosodik tőle a bőröm, az illata se tetszik. Kukapozitív nálam (bár anyunak a nagyon zsíros, tág pórusú bőrére jó volt, úgyhogy neki adtam, de akinek kicsit is érzékenyebb a bőre, annak nem ajánlom.)

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre
2017. december 8.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel, pedig nem vártam tőle sokat, a márka termékeivel nem olyan sok jó tapasztalatom volt eddig, de ez bejött. Könnyen beszívódik, szépen hidratál és még mintha a kezdődő ráncaimon is segített volna. Egyetlen gondom vele, hogy így fűtési szezonban többször is kell naponta kenni, de tavasszal-ősszel biztos elég lenne 1x is.

Alicia da Silva Alapozó Ecset

Alicia da Silva Alapozó Ecset
2017. december 8.

Első alapozó ecsetem, és eddig nagyon elégedett vagyok vele, még magamfajta kezdőnek is könnyű vele dolgozni. Eddig nem tapasztaltam hogy hullana, igaz nem is régóta van meg, csak párszor mostam.

Trend It Up Natural Radiant Highlighter

Trend It Up Natural Radiant Highlighter
2017. december 8.

NAgy reményeket fűztem hozzá, de sajnos alig látszik valami a sokadik réteg felvitele után is. De legalább a színe szép.

Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém

Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém
2017. december 6.

Alapvetően nem száraz bőröm van, inkább vízhiányos, télre vettem ezt a lemosót, eddig nem kellett csalódnom benne. Egyetlen gondom, hogy nincs meg az a "tiszta" érzés utána, de a sminket lehozza, puha lesz tőle a bőröm, a hámláson is segített és jó az illata is.