anna079713

Regisztráció dátuma: 2021. július 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2021. július 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Mixa Cica-Créme

Mixa Cica-Créme
2021. július 15.

Nagyon szuper krém, nyárra úgy vettem észre kicsit sok a kombinált bőrömnek, szerintem télen visszatérek hozzá. Már majdnem elfogyott, szereti az arcom. Az ára is kedvező a többi hasonló krémmel összehasonlítva :)

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2021. július 15.

Szuper termék, plump effektust ad a bőrömnek minden használat után. Ezt vártam tőle, nagyon elégedett vagyok :) a kombinált bőrtípusom miatt választottam a light verziót belőle.

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum
2021. július 15.

A komoly alváshiány utáni puffadtságot csökkentette a szemkörnyékemen, normál napokon nem volt pozitív hatása. Többet szerettem volna ettől a terméktől, igazából elhasználni sem fogom, mert úgy vettem észre, hogy szárítja a bőröm a szemkörnyéken. Ha a legelső problémára keresel megoldást, akkor nyugodtan ajánlom :)

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2021. július 15.

Gyenge hatást vettem észre ennél a terméknél, igazából kezdő vagyok a peptidek téren, ez az első termék amit kiprobaltam. Finom kezdődő ráncaim miatt kezdtem el használni, igazából a bőröm szereti, de szeretnék majd másra váltani :)

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2021. július 15.

Az én bőröm kedveli ezt a hatóanyagot, tetszik az állaga is a terméknek, de főként még télen és tavasszal használtam, teljesen gond nélkül. Nyáron most fényvédő mellett sem mertem kockáztatni.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. július 15.

Nagyon bevált, épp most rendeltem újra, kombinált bőröm van, egy egy pattanás is előjön néha, de ezeket csökkentette, azt vettem észre,hogy kevesebb mitteszerem is van mióta használom. A Revoxos változattal szemben a hatása nekem jobban észre vehető, de a Revoxos változat kevésbé folyékony.