Anna28

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Frozen Breeze Tusfürdő

Balea Frozen Breeze Tusfürdő
2015. november 13.

Nagyon szeretem a "Baleás" tusfürdőket! Igaz, hogy az illata nem tartós, viszont árban igazán kedvező. Ez a kiadás pedig igazi téli illat lett! Nem bántam meg, hogy megvettem!

Avon Femme Icon

Avon Femme Icon
2015. november 13.

Csillagos ötös! Általában az Avon parfümökkel az a problémám, hogy van egy jellegzetes "Avon" sémája... Ez viszont egész különleges az eddigiekhez képest! Ráadásul szerintem árához képest tartós is! Úgyhogy nem bántam meg, hogy megrendeltem. Szerintem újra fogom vásárolni!

Alverde Color & Care Mix Your Make-Up

Alverde Color & Care Mix Your Make-Up
2015. november 13.

Én vagyok az első véleményező? Szuper! Tegnap (Joy napok) :) volt alkalmam szert tenni egy ilyen termékre. Első próbálásra engem meggyőzött. Én a sötét tónusút választottam, mivel nekem általában az a bajom, hogy a legsötétebb alapozót is világosnak találom. Ezzel a kis "csodakencével" viszont nagyon szép, "napbarnított" árnyalatot sikerült alkotnom! Szerintem ár-érték arányban csúcs!!!!!!

Avon Naturals Tisztító Teafa és Uborka Tonik

Avon Naturals Tisztító Teafa és Uborka Tonik
2015. január 14.

3 csillag, mert oké, hogy árban jó, viszont nekem annyira nem vált be. Ragacsos érzete van utána a bőrömnek. Pedig kombinált - inkább zsíros a bőröm sajna... :( Van ennél jobb terméke is az Avonnak, szerintem.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2015. január 13.

Finom-finom és tartós is! Teljesen hozza a most divat "édes illatot". Szeretem!

Uma Mineral Oil Free Make Up

Uma Mineral Oil Free Make Up
2015. január 13.

Már a második tégelyt fogyasztom. Zsíros, kombinált a bőröm, nagyon jól "kordában tartja". Bár délután egy kis púderos "frissítés" azért ráfér, de télen is, nyáron is állta a sarat.
Ár-érték arányban nagyon megfelelő! Nagyon sok alapozót kipróbáltam, drágábbat, olcsóbbat. Eddig - úgy tűnik - ez válik be leginkább. :)

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2015. január 13.

Csillagos 5-ös! Kombinált bőröm van, télen jól ki is szárad, így muszáj volt vennem valami kencét az alapozó alá. A Nivea már régi, jól bevált márka, így úgy gondoltam, nem kísérletezem, egyből ezt fogom tesztelni. Reggel, az arctisztítás és tonik után használom, kevés kell belőle, valóban amit ígér, teszi is, hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Teljesen OK! (Illata is kellemes)

Garnier Pure Exfo-Brushers Oil Control

Garnier Pure Exfo-Brushers Oil Control
2015. január 13.

Sajnos csalódás volt. Nekem olyan kezelhetetlen. Bár én - lehet, hogy rosszul teszem - egy arclemosóval az egész arcomat mosom (szememet is), és ezt olyan nehéz eloszlatni. Plusz olvastam, hogy napi használatra nem jó ez a "kefés" megoldás, mert még több pattanást generálhat az állandó dörzsölés miatt. Heti 1x, 2x elmegy, akciósan vettem. Újra nem fogom venni. A pillanat varázsa volt, úgy tűnik.

Avon Sensuelle EDP

Avon Sensuelle EDP
2015. január 13.

Ez egy nagyon kellemes, nőies illat, és a többi Avon parfümhöz képest én úgy tapasztalom, hogy még tartós is. Ár-érték arányban megfelel! Tipikusan "munkábajárós", hétköznapokra kiváló illat!

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2015. január 13.

SZERELEM! Imádom! Tartós, nagyon finom illat! Tipikusan olyan - nekem - ami rögtön a fújás után is tetszik, meg akkor is, amikor már "szelídült" egy kicsit. Férjem lepett meg vele most Karácsonyra. Ráadásul a 100 ml-es kiszereléssel. Igazi hatalmas meglepi volt! Imádom, spórolok is vele, csak különlegesebb alkalmakra használom. Sima hétköznapokra sima parfüm dukál... Ez igazi csemege!