Anna4836

Regisztráció dátuma: 2019. október 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. október 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

La Roche-Posay Hydreane Legere

La Roche-Posay Hydreane Legere
2019. november 19.

Egy patikus ajánlotta amikor könnyű krémet kerestem nyárra, az alapozóm felkenéséhez (én mindig lazítom az alapozót, a természetesebb hatás kedvéért). Csalódással töltött el a mérete a dobozból való kivétel után, mivel kisebbnek találtam mint általában a többi hidratáló amit használok, amit a patikus nem mondott el. Az állaga tényleg könnyű, gyorsan beszívódik, és kellemes az illata, de nem feltétlen fogom újra venni mert ár érték arányban nem megfelelő.

Philips Lumea IPL Advanced

Philips Lumea IPL Advanced
2019. november 14.

2 éve használom egy újabb változatát mint fent a képen látható, és nagyon elégedett vagyok vele. Eredeti ára azt hiszem 145 E Ft volt, és én 115 E körül vettem meg akciósan. Eleve azért merült fel a készülék megvásárlása, mert gyantázás után szinte mindig begyulladtak a szőrtüszőim, mindenhol szinte, nem kis kellemetlenséget okozva a mindennapokban.
Amióta megvettem ezt, nem járok kozmetikushoz, és bízom benne, hogy pár évig tudom majd használni a készüléket (azt hiszem 5 évet jósolnak egy ilyen készüléknek, illetve pontosabban egy bizonyos villantásszámot, amit át lehet ültetni évek meghatározásába) , és mivel már egy év után visszahozta az árát, én biztosan újra fogom vásárolni, ha tönkremegy.

Az előző Krémmániás kérdéseire válaszolva, javaslom ősszel kezdj hozzá a kezelésnek, semmi esetre sem nyáron. Igen, itt az a lényeg, hogy a legnagyobb legyen a különbség a szór színe és a bőröd tónusa között a legnagyobb hatékonyság érdekében. Én novemberben vásároltam a készüléket, eleinte azt hiszem két vagy három hetente kell "villantani" pár hónapon át és utána már elég volt 4 hetente, és igen, minden kezelést megelőzően le kell borotválni a kezelni kívánt területet. Minden alkalommal gyengül majd a szőrszállak erőssége, ezért ne aggódj, a kezelés lényeg pont az, hogy ne legyen férfierősségű a szőrzet, de ezt csak így lehet elérni. Nekem nagyon erős száljaim voltak és mostanra, alig nő vissza valami.

Én nem gondolom, sok éves használat után sem, hogy bármelyik területen teljesen meg fog szűnni a szór növekedése, de most, a téli hónapokban, így két év készülékhasználat után havonta - másfél havonta egyszer borotválkozok, és aznap vagy legkésőbb másnap levillantom a kezelt testrészt. De ezt is csak azért ilyen gyakran, mert uszodába járok, egyébként olyan vékony a szőröm már, hogy simán bírna még többet is.

Tehát összességében nagyon elvékonyította és megritkította a visszanövő szőrszálakat a készülék, és igazán kényelmes az otthoni használata.

Hónalj, bikinivonal 4-5 perc, láb, comb 10 perc maximum. Nem igazán értem az előttem szóló 2-3 óráját, én 15 percnél többet nem foglalkozom a kezeléssel alkalmanként. Úgy emléxem a leírásban benne van, hogy szakálra, szemöldökre nem lehet használni. És még valami, érdemes az anyajegyeket kikerülni használat közben. A tetoválásnak sem tesz jót, talán halványítja. Nekem van egy tetkóm a bokámon, azt gond nélkül ki tudom hagyni, nem túl nagy, és ott nem is igazán nő a szór, illetve vannak anyajegyeim, de nem sok.

Praktikusabb, kényelmesebb és költséghatékonyabb is a készülék használatával szőrteleníteni, hiszen havonta 7-10 E Ft-ot spórolok meg azzal hogy nem járok gyantáztatni.

Philips Lumea Prestige IPL BRI954/00 Szőrtelenítő Készülék

Philips Lumea Prestige IPL BRI954/00 Szőrtelenítő Készülék
2019. november 11.

2 éve használom és nagyon elégedett vagyok vele. Eleve azért merült fel a készülék megvásárlása, mert gyantázás után szinte mindig begyulladtak a szőrtüszőim, mindenhol szinte, nem kis kellemetlenséget okozva a mindennapokban.

Én novemberben vásároltam a készüléket, eleinte azt hiszem két vagy három hetente kell "villantani" pár hónapon át és utána már elég volt 4 hetente, és minden kezelést megelőzően le kell borotválni a kezelni kívánt területet. Minden alkalommal gyengül majd a szőrszállak erőssége, egyre ritkábban kell "villantani".

Hónalj, bikinivonal 4-5 perc, láb, comb 10 perc maximum, érdemes az anyajegyeket kikerülni használat közben. A tetoválásnak sem tesz jót, talán halványítja. Nekem van egy tetkóm a bokámon, azt gond nélkül ki tudom hagyni, nem túl nagy, és ott nem is igazán nő a szór, illetve vannak anyajegyeim, de nem sok.

Estée Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Szempillaspirál
2019. október 15.

Valóban nagyon könnyű, de dúsító hatású szempillaspirál. Nem nagyon kenődik el, gyorsan szárad, nagyon szeretem.

Gliss Kur Total Repair Hajregeneráló Balzsam Száraz, Töredezett Hajra

Gliss Kur Total Repair Hajregeneráló Balzsam Száraz, Töredezett Hajra
2019. október 15.

Nagyon jó szárítás előtti hajformázásra, fényt kölcsönöz a hajnak és nagyon kellemes az illata.

Babé Aloe Gél 100%

Babé Aloe Gél 100%
2019. október 15.

Nagyon kedvelem ezt a terméket, az ára ugyan borsos, de még nyári intenzív mindennapos használat mellett is több mint fél éven át használjuk a férjemmel. Napozás után nyugtatja a bőrt, hátra, vállra, testre és arcra is használjuk főleg nyáron mindketten. Picit ragacsos első érzést kelt közvetlen felkenés után, de gyorsan beszívódik és nagyon kellemes illatot hagy maga után még órákon keresztül.

Eucerin Repair Kézkrém 5% Urea

Eucerin Repair Kézkrém 5% Urea
2019. október 15.

Én ezt a krémet a EUCERIN PH5 BŐRVÉDŐ KÉZKRÉM után próbáltam ki. Mivel azzal nagyon meg vagyok elégedve és mivel ez még drágább, gondoltam nagyot nem hibázhatok. Hát sajnos tévedtem. .Nagyon csípte a bőrömet és egy ilyen fura viaszos réteget képzett pár percig a bőröm felszínén felkenés után, ami nem volt kényelmes, plusz az illatától is viszolyogtam. Nekem nagyon nem vált be.

Eucerin pH5 Bőrvédő Kézkrém

Eucerin pH5 Bőrvédő Kézkrém
2019. október 15.

Télen (és csak télen) repedezettre szárad a kezem,és többnyire minden kézkrém csípi. Ezt az egyet leszámítva. Nagyon sok krémet próbáltam már, csak ez vált be maradéktalanul. Szinte azonnal hat. Az illatával nem vagyok teljesen megelégedve, leginkább illatmentes krémet használnék, de azét nem zavaró.

Love2Smile Olivaolaj Natúr Szappan

Love2Smile Olivaolaj Natúr Szappan
2019. október 15.

Arcra használom évek óta, nagyon szeretem, kellemes érzetet hagy, nem szárít. Kíméletesen és alaposan tisztít.

Love2Smile Diólevél Csalán Natúr Szappan

Love2Smile Diólevél Csalán Natúr Szappan
2019. október 15.

Nemrég használtam arcra leginkább, nagyon elégedett vagyok vele, kíméletes és kényelmes a használata, Nem szárít. Inkább gyógynövényes az illata, ezt kifejezetten szeretem benne.