Anna922

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2020. november 21.

Kellemes, elegáns illat. Egyértelműen virágos jellegű, de nem olyan, mint az idős nénikre jellemzú fullasztó viráod parfüm felhő. Olcsóbb kategóriában is van ehhez nagyon közeli illat.

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster
2020. november 8.

Eleinte megküzdöttem a csomagolással, és a szérum áttolásával a maszkba, de a harmadik-negyedik alkalommal már magabiztosan és határozottan nyomtam a tasakot. Szuperül hidratál, megnyugtatja a bőrt, és utána napokig észrevezetően szebb az állapota.

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál
2020. november 8.

Az itteni vélemények meggyőztek egy olcsóbb kategóriájú Bourjois szempillaspirálról. Nekem nem az igazi, csomós tőle a szempillám, és nem is szép a végeredmény. Barátkozom vele, hátha másképpen kell használni, mint az eddigieket, de ennél jóval olcsóbban fényéveket ver rá az Essence Lash Princess szempillasprál, a Bourjois márkától drágább kategóriában pedig a Volume Reveal, vagy az Eye Catching.

Betty Barclay Oriental Bloom EDP

Betty Barclay Oriental Bloom EDP
2020. november 8.

Nagyon kellemes fás-gyümölcsös illat, ami akár rosszul is elsülhetett volna. Nem fullasztó vagy karcos, sőt kifejezetten tartós illat, ami a bőrön sem válik maszkulinná a fás jegyek miatt. A doboz és az üveg pedig plusz pontot ér nálam. :)

Tom Tailor Be Mindful EDT

Tom Tailor Be Mindful EDT
2020. november 8.

Az üveg előrevetíti a beltartalmat: kellemes, nőies és gyümölcsös vidám illat. Nem tolakodó, kevésbé karakteres, mint egyes ikonikus parfümök, de éppen ezért hétközanpra és alkalomra egyaránt viselhető.

Isana Young Antibakterieller Anti-Pickel Balsam

Isana Young Antibakterieller Anti-Pickel Balsam
2019. április 12.

A régi Isana gél nagyon szerettem, ez a termék viszont sajnos egyáltalán nem vált be nekem. A szárító hatás helyett nekem inkább gyulladtabb lett tőle a problémás terület. Azóta az Avon hasonló készítményével próbálkozom több sikerrel.

Women'Secret Candy Temptation EDT

Women'Secret Candy Temptation EDT
2018. november 2.

Virágos-édeskék illat, de nem fullasztóan édes. Tartós illat, vidámabban indul tőle a reggelem.

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém

Isana Intenzív 5% Urea Kézkrém
2018. november 2.

Téli időszakra must have termék. Nem ragad, könnyen beszívódik, gyönyörűen hidratlálja a kezem, és az ára is több mint barátságos.

Isana Acetonmentes Tégelyes Körömlakklemosó (régi)

Isana Acetonmentes Tégelyes Körömlakklemosó (régi)
2018. november 2.

Visszafogott illata van, gyönyörűen leszedi a lakkot, iszonyú praktikus, amikor nem akarok zsepivel/vattával/pálcikával vacakolni. Szuper termék!

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2018. november 2.

Láthatóan szebb a hajam, amióta ezt használom. Nagyon szépen teszi a dolgát, és fél évig simán elég nekem.