anna990

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15

Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15
2021. szeptember 4.

Nálam ez az alapozó eddig a non plus ultra. Nagyon érzékeny, vízhiányos, zsírosodó arcom van, amin az összes tartós alapozó borzalmasan fest a DW-től a Studio Fix Fluidon át az olcsóbbakról nem is beszélve. Vettem egy mini kiszerelést próbának, és ez maga a csoda. Átfényesedik persze néhány óra elteltével, de a helyén marad, nem oldja le a zsír és nem csomósodik össze. Ha papírral leitatom a felesleget, teljesen vállalható az összkép. Egy átlagos munkanapon kb reggel fél 8-kor kenem fel, és amikor délután 6 körül hazaérek mindig meglepődök a liftes tükörben, hogy mennyire egybenvan a fejem. Drágának drága, de erre nem sajnálom.

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50
2021. január 17.

Amióta robbant a Purito-s fényvédő botrány az Incidecoderen, elszállt a bizalmam a tökéletes állagú ázsiai termékek iránt, és valami megbízhatót keresek. Eddig csak 2X használtam, de nagyon rosszak az első benyomásaim, nem tudom többet felkenni az arcomra. Zsírosbödön érzet, ami alatt fuldoklik a bőröm, de ez még hagyján, viszont nekem úgy könnyezett tőle a szemem, hogy azt hittem megőrülök. A könnyezéstől az orrom is megállíthatalanul folyt, és kipirosodott mindkét szemem sarka. Szerencsére csak 30 ml, zsebfényvédőnek jó lesz nyakra, testre nyáron, mielőtt biciklire szállnék.

Chanel Rouge Allure Velvet Rúzs

Chanel Rouge Allure Velvet Rúzs
2020. december 16.

A csomagolása maga a gyönyör és nagyon szépek a színek is, de sajnos én is azt gondolom, hogy maga a rúzs teljesen átlagos minőségnek felel meg, bár van olyan 3000 forintos drogériás termékem, ami fényévekkel jobb formula. Nagyon könnyű viselet, matt hatású, mégsem szárít. Sajnos könnyen elkenődik és gyorsabban kopik annál, mint amire számítottam.

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Lotion Vörös Árpával

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Lotion Vörös Árpával
2020. december 16.

Nagyon meglepődtem az állagán, gyakorlatilag vízszerű, én átraktam az üvegre a COSRX AHA/BHA toner fújkálós kupakját. Irritációt nem okozott, de az én bőrömnek valamiért nem is esett kifejezetten jól. Miután rászárad, rendellenesen száraz hatást keltett, és még jobban zsírosodik tőle a fejem, hiába használok fölé hidratálót. 2 éve van a polcomon, néha befújkálom vele az arcom, a semminél azért gondolom többet ér.

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2020. december 16.

Teljesen felesleges beruházás volt, semmit nem ad hozzá az arcápolási rutinomhoz. Az olajos lemosómmal használom, hátha növeli a hatékonyságát anélkül, hogy nekem feltűnne. A készülék egyébként jól összerakott, stabil darab, az elem lassan már fél éve bírja napi használat mellett.

O'Perla Snail Ginseng Eye Cream

O'Perla Snail Ginseng Eye Cream
2020. december 16.

Annyira olcsó volt, hogy gondolkodás nélkül bedobtam a kosaramba az első review után, amit olvastam róla. Nem gondoltam volna, de úgy bevált, mint még előtte soha semmi. Gyönyörűen hidratált, kicsit sem irritált, végül az egész arcomra használtam már, így elég gyorsan elfogyott, és azóta sem lehet kapni :(

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
2020. december 13.

Még tavasszal vettem, hogy majd jól megszépülök a karanténban :) A termék aranyárban van, ehhez képest az én bőröm állapotához sem adott hozzá semmi plusszt, pedig ennyi pénzért azért elvártam volna. Ragacsosnak és nehéznek éreztem, a végét hidratálóba keverve a nyakamra kenegettem el, hogy ne vesszen kárba. Na ne haragudjunk már meg, de ennél vannak sokkal jobban formulázott szérumok az ár töredékéért. Előtte pl a G&G c vitaminosát vettem újra többször, negyed ennyibe kerül és az én fejemen jobban működik, vissza is tértem hozzá azóta.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. november 11.

A retinalos szérummal együtt vezettem be őket a rutinomba, ezt a reggeli arctisztítás után használom. Nagyon jólesik az arcomnak a hidratáló krém előtt, a lehűléssel egyáltalán nem jelentek meg hámló, kipirosodott részek az arcomon, ahogy eddig minden évben. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy önmagában mennyit javított a bőröm állapotán, amit tapasztalok, az az, hogy pillanatnyilag nincsenek vízhiányos részek, sem gyulladások, sem extrém zsírosodás, a pigmentfoltjaim is eltűntek már mára, hosszú évek bőrápolási rutinjának köszönhetően. Minden esetre nálam az nagy dolog, ha reggelente automatikusan egy termékért nyúlok, rengeteg dolog van ám a polcomon.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. november 11.

Azonnal megrendeltem, ahogy beköszöntött az ősz. Próbálkoztam már korábban is retinolos termékekkel, de nem szerette a bőröm, nem tudtam hozzászoktatni. Az A-GAME az első, ami nem irritál, minden nap tudom használni (szemkörnyéken is!), a legnagyobb meglepetésemre. Könnyű, kellemes, gyorsan beszívódó krém, nekem tetszik a színe is és az "illata" is. Esténként szoktam használni arctisztítás után, kicsit még nedves bőröm, utána a Bioderma CICA krémjét kenem rá. Reggel kipihent, egységesebb bőrképet látok a tükörben, kevésbé puffadt a szemem alja, kicsit mintha visszahúzná a gyulladásokat is (bárr nincsenek gyulladt pattijaim, csak 1-2 kisebb piros minipukli néha). Kozmetikai terméktől csodát nem várok, tisztában vagyok vele, hogy a tág pórusaimat maximum egy komolyabb lézeres beavatkozás tudná halványítani, de teljesen még az sem tüntetné el. Amit ettől a krémtől vártam, az ez az egységesebb bőrkép, ezt eddig szépen teljesíti, remélem, hosszú távú hatása is van. Az ára óriási piros pont, hosszú távú rutin kialakításánál nem utolsó szempont. Nekem nagyon szimpatikus az egész G&G és a szemléletmód (nem úgy, mint az a bizonyos túlárazott konkurens márka a "kedves" cégvezetővel együtt)

Innisfree Blueberry Rebalancing Watery Sun Cream SPF37 / Pa+++

Innisfree Blueberry Rebalancing Watery Sun Cream SPF37 / Pa+++
2020. október 17.

Nagyon jó áron jutottam hozzá az egyik webshopban. Számomra ez a tökéletes állag fényvédőben: géles, felkenve inkább vizes, sem zsíros, sem fehér réteg nem marad utána. Viszont, miután beszívódik, extra fényes + ragacsos marad utána a bőr, és ettől nekem olyan érzésem lesz, mintha ezt a réteget már önmagában az alapőzóval feloldanám, és oda a védelem. Nyáron kezdtem el hasznáni, szerintem kevésnek is bizonyult, mivel az orrnyergemen megmadt a nepszemüveg helye, körülötte kicsit sötétebb a bőr. Az Európában kapható fényvédőkkel természetesen össze sem lehet hasonlítani, bármennyit nagyon szivesen elhasználnék belőle pl testre, de ameddig hozzá lehet jutni a Canmake UV gelhez, annál maradok. Illetve keresgélek tovább, fényvédőből sosem elég.