anna990

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Mentholatum Sunplay Super Block SPF50+ / PA++++

Mentholatum Sunplay Super Block SPF50+ / PA++++
2016. április 20.

10/10! Addig fogom újravenni, ameddig gyártják. Elég folyékony cucc, gyorsan beszívódik, kiváló sminkalap, a túlhámlasztott bőrömet sem irritálta. Ebayen rendeltem 2500-ért japán eladótól, free shippinggel két hét alatt érkezett meg. Egy hónapja használom, a 30ml-s flakon most van kb félig.

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2016. április 17.

Primernek vettem az Estée Lauder DW alá. Nekem nagyon hülye bőrtipusom van. Az orcáim kegyetlenül ki tudnak száradni, és katasztrófa rá alapozni, aztán meg átzsírosodik egy óra alatt. Ez a krém.. hát, többé-kevésbé bevált. Sokkal könnyebb rajta szétoszlatni az alapozót, meg tovább is tart. Amit nem szeretek, hogy kiemeli a tág pórusaimat. Télen imádni fogom, most hidratáló és fényvédő után kezdem soknak érezni. A travel size sokkal jobban megéri.

Tonymoly Panda's Dream White Magic Cream

Tonymoly Panda's Dream White Magic Cream
2016. április 12.

Hát viccnek ez is jó :D Egyébként nem csinál semmit. Ugyanolyan, mintha egy egyszerű fehér arcfestéket összekevertem volna agyonillatosított, alkoholos hidratálóval. Bevonja a bőrt egy fehér réteggel és annyi, kicsit fullasztó, viaszos érzetet hagy maga után. Olyan természetellenes hatást kelt, hogy a kolis társaim előtt sem volt kedvem mutatkozni, ameddig le nem mostam.
Kipróbáltam, milyen, ha alapozót kenek rá: feloldja ezt a fehér cuccot és összekeveredik vele.
Azért kap két csillagot, mert amikor a kézfejemen próbáltam ki, az kifejezetten tetszett, mintha nem is az én bőröm lett volna.

MAC Szájceruza

MAC Szájceruza
2016. április 9.

Tartós rúzst kerestem, ezt ajánlották helyette a MAC-es csajok az Arénában. A Cyber World árnyalata van meg, ez olyan igazi sötétlila. Tökéletes szájat lehet vele csinálni. Ami a tartósságot illeti, tényleg nem jön le az ivástól, vagy ha véletlenül hozzáérek, de 3-4 óra alatt hajlamos kopni. (Mondjuk a sötét színek szerintem különösen érzékenyek) A kaja viszont kinyírja teljesen, a zsírok gondolom oldják. Kicsit csalódott voltam, mikor egy gyrostól több helyen teljesen lejött, de én már nem hiszek a csodákban, hogy valamit magamra kenek, és leszedésig ugyanúgy ott marad.
Az én számat sajnos brutálisan kiszárítja, volt, hogy annyira húzódott meg fájt, hogy mosolyogni sem tudtam. Hát, valamit valamiért.
5-öst adok neki végülis, mert tényleg elég tartós, nem hagy nyomot a poharakon, nem ragad bele a hajam, tehát kényelmes viselet, stb. Sima rúzsok mellett én ettől a kényelemtől már teljesen elszoktam.

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal
2016. április 9.

Az INCI miatt választottam. Az én számat elég szépen helyrerakta egy nap alatt, de igaza van az előttem szólónak is abban, hogy addig jó, ameddig fent van. Nekem ez 5*, mert "kényelmes viselet", nem olvad le a fejemről. Az ára viszont már nem ennyi, hanem kb 600.

Rimmel Hide The Blemish Korrektor

Rimmel Hide The Blemish Korrektor
2016. április 5.

Gyorsan kellett valami, bementem egy drogériába és megvettem. Szem alá semmiképp sem jó, egyrészt, nehéz eldolgozni, beleül a ráncokba, másrészt, nagyon szárít. Szép az INCI is, 5 parabénszármazékkal az első 7 helyen :D

Rimmel Professional Szemöldökceruza

Rimmel Professional Szemöldökceruza
2016. április 5.

Pár hónapja találtam rá, az árához képest teljesen jó. Nem olvad le rólam, ottmarad a helyén, stb. Elég gyakran hegyezem, akkor lehet vele szépen dolgozni, ha tűéles. Ameddig nem találok olyat, ami picit keményebb, addig maradok ennél.

Rimmel Glam' Eyes Professional Szemhéjtus

Rimmel Glam' Eyes Professional Szemhéjtus
2016. április 5.

Pár éve vettem egyet. Fényesre száradt, nem kenődött, nekem kicsit csípte a szemhéjam. Azért 3*, mert felennyiért sokkal jobbakat lehet kapni.

Ben Nye Rúzs

Ben Nye Rúzs
2016. március 26.

Hát, ma végre eldöntöttem, hogy akkor megveszem a matt MAC rúzst, mert tartós. Próbáltam már, ismerem, de a biztonság kedvéért nekiálltam (újra) elolvasni a KM-es véleményeket, mert 6500 ft nem mindegy. Ott ajánlotta valaki a BN-t, hogy ez jobb :D
"Mi ez" - rákerestem, délután útba is ejtettem az ó utcai sminkboltot. Azért elég nagy a színválaszték, még így is, hogy az árnyalatok kb harmada épp nincs készleten. Van nekik fekete is, bőrszínek, lila. Elég jó. Kiválasztottam egy sötétvöröset, ez állt most legközelebb ahhoz, amit szeretnék. Felkentem a cserepes számra és meglepő, de működött így is. Elég krémes, és felpuhította a száraz részeket vagy nemtom, de jól nézett ki. Van pigment is rendesen, nagyon intenzív az összes szín, teljes a fedés.
Kiléptem az utcára, és úgy érezem magam, hogy "ez igen". Aztán megettem benne egy forró, pizzakrémmel töltött péksütit, hogy teszteljem. Hát, jócskán megkopott, pedig ennél óvatosabban nem tudok kajálni. Kicsit csalódtam, a Rimmel Lasting finishem is szinte ugyanennyit bír ki kb, dehát valamit valamiért. A MAC tartósabb, cserébe brutálisan szárít.
Az 5* minden esetre jár ennek a cuccnak, mert a drogériás választékkal össze sem lehet hasonlítani, és szerintem rengeteg high endet is simán lenyom, a 3200-4500 forintot így nem sokallom.

Misslyn Rúzs

Misslyn Rúzs
2016. március 20.

Én is a színe miatt vettem meg, az tökéletes. A tartóssága bullshit, folyik le rólam. Arra jöttem rá, hogy ha "ráharapok" egy papírzsepire, miután felkentem a számra, akkor sokkal egyenletesebb lesz, tovább meg is marad (de csak az első érintésig, haha). Ha megpróbálom rétegezni, katasztrófa lesz. Úgy döntöttem, befektetek egy M.A.C-re, ha ez elfogyott.