anna990

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs
2016. március 20.

Szuper rúzs. Nem szárít, könnyű viselet és jó sokáig a helyén marad. Az sem para, ha eszek közben, persze nem tart örökké. Azóta kezdtem el értékelni, amióta lilás-sötétbordó árnyalatra váltottam, ami annyira ritka, hogy csak egy gagyi márka kínálatában találtam meg, és a M.A.C-nél. A gagyi az gagyi, a mac meg brutálisan kiszárít. Nem egyszerű ez :D

Max Factor Colour X-Pert Vízálló Szemhéjtus

Max Factor Colour X-Pert Vízálló Szemhéjtus
2016. március 20.

Borzalmas. Pár óra elteltével darabokban jött le rólam. Ameddig a helyén volt, addig összetapadt a szemhéjam, ha nagyra nyitottam a szemem.

NYC Folyékony Szemhéjtus

NYC Folyékony Szemhéjtus
2016. március 20.

Azt hiszem, az elődje lehetett, amit számtalanszor újravettem már. Nagy tusszakértő vagyok, és ez abszolút 5-öst érdemel. Pontosan ugyanannyit tud, mint a pár ezressel drágább Rimmel társa, csak ez nem irritálja a szemhéjam. Nem maszatolódik, nem csinál drakulaszemet, nem kopik le darabokban. Először kicsit furcsa volt a kialakítása, én jobban szeretem, ha az ecsetet ceruzához hasonlóan meg lehet fogni, de ennek túl rövid a "fogási felülete" - szóval a kupakja. Kényelmetlenebb használni, dehát kit érdekel.

Catrice 3in1 Skin Tone Adapting Make Up

Catrice 3in1 Skin Tone Adapting Make Up
2016. március 20.

Szerintem használhatatlan. Nem voltam elégedett sem a fedésével, sem a tartósságával, viszont csillogott benne a fejem, mint egy diszkógömb. Néhány óra elteltével mintha tovább sötétedett volna az arcomon.

Catrice Folyékony Szemhéjtus

Catrice Folyékony Szemhéjtus
2016. március 20.

Többször újravettem, mert elég masszív cucc, mattra szárad, nem kopik le darabokban. Néha kicsit csípte a szemhéjam, de ez nem izgatott különösebben. Azért váltottam át másikra, mert oké, amit odafestettem, az ott is maradt, de eléggé kenődött a pislogástól meg az arcmimikámtól, és drakulaszemekkel értem haza, akármit csináltam vele.

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó
2016. március 20.

Elmegy. A tartóssága nagyon nem az igazi, a fedése közepes. Nyáron használtam, zsírosodott alatta a bőröm, mint a fene. Kész felüdülés volt visszaváltani a Max Factor face finity-jére. Mondjuk volt már dolgom sokkal rosszabb alapozóval is, de elég magasan van nálam a léc. Ezt max akkor használom, ha leugrok a boltba, és smink nélkül nincs kedvem kimenni, de azért az Estée Laudert nem pazarlom ilyesmire.

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2016. március 20.

Kicsivel szebb az INCIje, mint az elődjének, ebben úgy látom, nincs parabén. Kár, hogy az illatanyagot nem tudták nélkülözni. Egyébként jó kis cucc ez, érintésálló, páraálló, van benne valami puhító, amitől sima lesz az ember bőre. Szerettem, amikor szárazabb volt a bőröm, de nyárra szerintem sok, elég nehéz alapozó. Ha lenne világosabb árnyalata, ezt használnám most, kb májusig.

Astor Perfect Stay Oxygen Fresh 24H Alapozó

Astor Perfect Stay Oxygen Fresh 24H Alapozó
2016. március 20.

Szerintem ez egy jó alapozó. Ősz elején vettem, amikor még nem teljesen fehéredett vissza a bőröm alapállapotra. Olyan, mintha fel is puhítaná a bőrt, tök sima volt mindig tőle a fejem. Néhány perc alatt "ráköt" az ember arcára, és elég masszívan ott is marad. Érintésálló, páraálló, + akkor sem kopott le, amikor eláztam benne. Egyébként nehéz viselet, szerencsém volt, hogy épp ősszel találtam rá, mert nyáron maga a pokol. Nem kap alatta levegőt a bőr amikor 35 fokban szakad az emberről a víz.
Az egyetlen óriási negatívum a borzalmas INCIje. Így már kicsit sem csodálkozom azon, hogy irritációt okozott, egy piros, viszkető kis foltot a bal szemöldököm felett. Azért nem pontozom le jobban, mert ez egy alapozó. Néha elmegy, ha állni kell a sarat, és kell a tartósság, de mindennapi használatra nem ajánlanám.

Nivea Visage Hidratáló Nappali Krém

Nivea Visage Hidratáló Nappali Krém
2016. március 18.

Olcsóbb alternatívát kerestem az Aqua Sensation helyett, és erre esett a választásom. Hát, nem jött be, irritálta az arcom. 1-2 hétig próbálkoztam vele, aztán nem bírtam tovább. Azóta a polcomon áll.

Nivea Aqua Sensation Nappali Arckrém

Nivea Aqua Sensation Nappali Arckrém
2016. március 18.

4 éve találtam rá, hidratálót kerestem télre a vízhiányos, de zsíros bőrömre. Amikor megvettem, nekem ez volt a csodaszer, azóta sem volt olyan hidratált a fejem. Tök szuper az állaga, be is szívódik rendesen. Aztán vagy hozzászokott a bőröm, vagy besokallt, vagy szárazabb lett, de a krém már nem hozta a várt eredményt, kiszáradtam és viszkettem tőle, másikat kellett keresnem. Mondjuk elég para, hogy 3. helyen az alkohol az INCIben, és az illatanyag sem hiányozna, ha kihagyták volna belőle. Így, utólag már biztos vagyok benne, hogy valamelyik összetevője volt a ludas. Amióta mindenmentes termékeket használok, nem volt ilyen jellegű problémám.