AnnaAnyaralu

Regisztráció dátuma: 2015. december 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Syoss Blond Lighteners 13-5 Platinum Lightener

Syoss Blond Lighteners 13-5 Platinum Lightener
2024. május 31.

Imádom :) Sötétszőke hajam van, nagyon szépen leszivja, úgy hogy arnyalni sem kell. Nem roncsolta a hajam. Sok éve mindig ujra veszem.
Könnyű használni, és valoban 8-9 árnyalatot világosít.

RIVAL loves me Eyebrow Gel Pencil

RIVAL loves me Eyebrow Gel Pencil
2024. május 31.

01 light brown árnyalatban vettem meg es pont jo a sötétszőke hajamhoz. Meglepően szepen tudok vele dolgozni és egesz nap a helyén marad. A toll vége sajnos hamarabb szárad ki,de picit tunkolok vele eroteljesebben es szuper. Árát megeri :)

Update: alapozora nem fog, és nagyon hamar beszarad.

Organic Shop Papaya Juice bőrradír bio papayával és cukorral

Organic Shop Papaya Juice bőrradír bio papayával és cukorral
2024. május 31.

Nagyon szeretem ezt az új formulát, sokkal tovább kitart a tégely és az állaga is szuper, kremesebb nem vizes. Nagyon szépen tisztítja a boromet, és nem szarit. Biztos újra veszem. Az illata isteni, nem mű. A belga csokis és a malanasnal ez sokkal jobb.

Update: Mindig visszatérek ehhez a termékhez ,valahogy ennek a legjobb az állaga és a hatása. Mindig megbanom,ha masikat veszek :D

For Your Beauty Profi Alapozószivacs

For Your Beauty Profi Alapozószivacs
2024. május 21.

Imadtam ezt a szivacsot, drágább termekekkel szemben is nyerő volt. De a legújjabb verziója borzalmas, eddig kétszer használtam és vissua fogom vinni.
Nagyon könnyed az anyaga,viszont nem puha irritalja a bőrömet hasznalat közben. Felszedi az alapozót ha ujabb retegben vinném fel,ahol kell.
Bevizezve az anyaga fura, leginkabb mosogató szivacshoz tudnam hasonlítani.

Hatalmas csalódás, egyebkent online rendeltem es úgy kaptam ezt az új verziót. :(

Catrice Volumizing Tint & Glow Lip Booster ajakdúsító

Catrice Volumizing Tint & Glow Lip Booster ajakdúsító
2024. május 17.

Sajnos nem lett a kedvencem. Csomagolasa gyönyörű. Nagyon szép színt ad az ajkaimnak, az applikatorat kifejezetten szeretem, konnyu felvinni meg az illata is rendben van.
Viszint sajnos felvitel után nagyon ragad, ossze tapasztja a számát, ha veletlen a szamba kerul belőle nagyon rossz (azert van jó ízű szajfeny is :D) ,és kopas utan is marad ez a ragacsos érzés. Kiszaritotta a szam szélét ,valószínű nem birom az egyik osszetevőjet. Bizsergetni bizserget, de inkabb csak kicsípí a számát "dusitas" helyett.
Kár mert két arnyalatban is megvan :D

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza
2024. május 15.

Hosszú évek óta ezt használom, egy ideig a Maybelline slim szemöldök automata ceruzajat használtam, de ismét ehhez nyúltam. Taryos, intenzív és szépen lehet vele dolgozni. Cc krémmel együtt sajnos nem működik, kenődik, vagy picit olajosabb alapozóval sem. Így ilyenkor en egy szemöldök spirallal fixalom. Ár arany értékben tökéletes.

Update : abba hagytam a használatát , nem tartós kenodik es sajnos megritkult a szemöldököm hasznalata során

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé
2024. május 15.

Teszi a dolgát árához képest , viszont a kefe nagyon sok termeket vesz fel es utobbi időben nagyon hamar beszaradt. Sajnos egyik szin6sem felel meg még a legvilagosabb is sötét és darabosan tapad meg a szálakon

ZIAJA Fehér Vazelin krém

ZIAJA Fehér Vazelin krém
2024. május 15.

Imádom! Sok mosogatastol forro vizben es az ekcémától teljesen kirepedezett a bőröm, verzett is. Ajkaim allergia miatt is repedeznek, könyök lömön a száraz bőrre is szuper megoldás, védi a bőrt, puhitja. Eszembe nem jutott volna megvebni azelőtt :D Most futok újra megvenni.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2024. május 15.

Az árához képest nagy 0. Ragad, nagyon híg és foltos. Mindegy hogy 1 vagy 2 retegben viszem fel, foltos marad, ragacsos és alig akar megszaradni. Nude szint választottam, de nem hittem hogy ennyire gyenge lesz. Jóval olcsóbb lakkok számomra sokkal jobban teljesítettek. Sajnalom,régen szerettem ezt a márkát és megerte megvenni.

Revuele 15% Niacinamide Tartalmú Szérum

Revuele 15% Niacinamide Tartalmú Szérum
2024. május 14.

Nos a tág pórusokkal semmit sem kezd.l, ugyan ugy a pigmentfoltokkal sem. Az orrom környékén szárít, ami fura. A borhibakat halvanyitotta picit. Az egesz termek család megvan. Egyutt hasznalom, de eddig nem látom a hatékonyságát.