AnnaB18

Regisztráció dátuma: 2016. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2021. május 18.

Rengetegszer újra vettem már, régóta a mindennapi rutinom része.
Szemöldökre használom, miután megszíneztem ezzel fixálom.
1 negatívuma hogy a kefe felveszi a szemöldökre kent termék színét, így "bekoszosodik" maga a zselé, de csillagot ezért nem érdemes levonni :)
Hozza amit ígér! 5 csillag

Garnier Fructis Papaya Hair Food Sampon

Garnier Fructis Papaya Hair Food Sampon
2021. május 18.

Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot, használom a sampont, balzsamot és a pakolást is.
Isteni az illata, még másnap is érzem. Szépen tisztít, nekem nem zsírosítja a hajamat jobban mint egy másik sampon.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon
2021. május 18.

Folyamatosan váltogatom a sampon-balzsam rutinomat, legutóbb ezt használtam.
Szépen tisztít, illata finom, ricinus olaj van benne de nem vettem észre extra növekedést.
Egynek jó volt, de nem valószínű, hogy újra veszem

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2021. május 18.

Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt az alapozót, próbáltam már szinte mindent pattanásos bőr "elfedésére" de semmi sem vált be.
Könnyen lehet vele dolgozni ( ha megveszi a pumpát hozzá az ember... :D )
Napközben abszolút nem érzem, hogy az arcomon lenne, néha utána púderezek mert sajnos fényesedésre hajlamos a bőröm.
Az alapozó alá a CeraVe hidratálóját használom, nekem nagyon jól működik együtt a kettő.
Már többször újra vettem (Müller vagy Douglas), nekem minden napos használat mellett maximum 4 hónapig tart ki.
Nagyon szeretem ezt az alapozót :)

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2021. május 18.

Jó kis krém, eleinte csak maximum fél órára hagytam fent majd lemostam, de mostanában éjszakára kenem be vele az arcomat heti 2x.
Nagyon szépen eltünteti a pattanásaimat. Szárító hatása van így mindenképp kell a hidratálás utána (Én a CeraVe hidratálóját használom)
Skinsmart videót érdemes róla (is) megnézni, ott mindent elmondanak amit tudni kell.
Mindenképpen újra veszem, 5 csillag :)

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2021. május 18.

Reggelente szoktam áttörölni vele az arcom, nagyon szépen megnyugtatja a piros foltokat.
Állaga könnyed, szuper könnyű használni. Ára szerintem verhetetlen, sokáig elég nekem.
Mindenképpen újraveszem :)

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2021. május 18.

2. lemosónak használom, nagyon szépen leszedi a sminket, jól tisztít!
Már többször újravettem, nem tudok és nem is akarok lemondani róla :))

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2021. május 18.

Szeretem a CeraVe termékeit, ezzel a hidratálóval sincs másképp.. :)
Reggelente szoktam használni, smink alá. Könnyen beszívódik, napközben nem mászik el a helyéről.
Legkisebb kiszerelésben vettem meg, de ha elfogy egyszer akkor biztosan újra vevős lesz!

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. május 18.

Hónapok óta használom és nagyon nagyon szeretem :) Az összetevői tökéletesek, parfümmentes, jól tisztít és közben hidratál is.
1. tisztítónak tökéletes de érdemes mást is használni 2. tisztítónak.
Határozottan 5 csillag :)

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2016. november 9.

Fél éve fedeztem fel a Kallos termékeket, és azóta mindig más kajpakolást használok. Az eddigiek után ez a kedvencem, az illata sem rossz, és hát ugye nem kell mondanom a hatalmas mennyiséget. Az ára talán a legbarátságosabb az összes létező hajpakolással szemben.
Egy héten 2x használom, és utána nagyon puha, selymes és könnyen kezelhető a már majdnem derékig érő szőke hajam. A hajmosási rutinom után mindig kallosos hajvégápolót használok.
Mindig nagyon oda figyeltem a hajam ápolására, és ha ezt a hajpakolást használod tuti meglesz a várt eredmény.
Mindenkinek bátran ajánlom! Egy próbát szerintem megér 💝