annabanana

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Lush H'suan Wen Hua Hajpakolás

Lush H'suan Wen Hua Hajpakolás
2019. október 11.

Hát nekem ez csodás volt a hajamra! Nagyon sok, vékony szálú hajam van, puha, fényes, könnyen fésülhető lett tőle. Amúgy az eladó azt mondta, hogy ez két alkalomra elég mennyiség, mert elég kúraszerűen, fél évente(!!!) használni. Szóval ár-érték arányban rendben van. Amúgy nekem a rövid hajamra elég lesz ennyi mennyiség 5 alkalomra.

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj
2019. október 11.

Amikor jött a hideg idő és elkezdődött a náthás időszak, gondoltam ezzel a finom illatú krémmel megajándékozom magam, hogy a piros, hámló orrom környékét tudjam ápolni. Nagyon meg vagyok vele elégedve, illatos és mégsem irritálja ezt az érzékeny területet, és kiválóan hidratál, megelőzi/csökkenti a hámlást meg a pirosságot. A kezemre is nagyon szeretem kenni.

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2019. október 11.

Először a meleg hajpakolást vettem meg, és tényleg úgy kinőttek a babahajaim, hogy a sampont is ki akartam próbálni. Jó sok habot lehet csinálni vele, de nem kell! Kevéssel is elég, és akkor nem szárít. erre azért érdemes figyelni, és akkor még tovább is tart!

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon
2019. augusztus 12.

Tényleg fantasztikus! Száraz hajra csodás, erősen habzik, az illata pedig mesebeli! Viszont figyelni kell rá, hogy ne málljon szét, és a fürdőszobán kívül, száraz helyen szárítani az oldalára állítva - hát ennyit igazán megér! Azért kíváncsi vagyok, meddig fog tartani, a 80 hajmosás felől szkeptikus vagyok.
Hajkondicionálót vagy balzsamot érdemes utána használni (nekem ez állandó rutinom, egyszer kihagytam, és akkor kissé túl száraz volt a hajam).

UPDATE: 37 hajmosásra volt elég, de főleg, mert annyira nehéz megállni, hogy ne habosítsam túl. Ha jobban figyelek, akkor is valószínűleg 50-60 hajmosásra lett volna elég.

Damaged Meleg Olajos Hajpakolás

Damaged Meleg Olajos Hajpakolás
2019. május 18.

Nekem bejött, és a rövid hajamra az ötöde is elég. Jól belemasszíroztam a hajtöveimbe, de kellő meleg vizes öblítéssel így sem volt nehéz kimosni (bár azt hiszem a hajtövekre nem teszek legközelebb, mert nem ott hat). Most a hajam dús, puha és nem száll. Nem lesz része a hajápolási rutinomnak, de egy fontosabb esemény előtt szerintem szuper használni.

Lush Aubergine Fürdőbomba

Lush Aubergine Fürdőbomba
2019. február 20.

Kellemes, fűszeres illata van, de nem túl erős. A pezsgése meseszép, élénk kék és zöld csíkok kavarognak a sötétlilában, végül sötétkékké válik a víz, tele csillámmal, melyek nem maradnak sem a bőrön, sem a kádon. A lábam puhábbnak éreztem utána, de nincs ápoló hatása, hanem fellazítja a bőrt. Ajándéknak, egyszeri élménynek szerintem szuper.

Lush Superbalm Fejbőrápoló

Lush Superbalm Fejbőrápoló
2019. február 11.

Téli időszakban kissé korpás a fejbőröm, és másodkézből éppen kapható volt itt KM-en. Felvinni is meglehetősen bonyolult, de kimosni eszméletlen nehéz. Háromszor mostam hajat, hogy kinézzek valahogy, így a csodahatásáról a fejbőrön nem tudok beszámolni. Viszont a szemöldököm bőre is úgy hámlott, mint a korpás haj bőre, úgyhogy elkezdtem erre kenni, és itt sikeres volt! Szerintem ezek a természetes összetevőjű termékek használhatóak több területre is, úgyhogy a homlokomon is kipróbáltam, mikor brutálisan kiszáradt. Egyelőre az ilyen alternatív megoldások miatt megbékéltem vele, de az ára és a nehéz használhatósága miatt nem venném meg újonnan.

Lush Roots Hajpakolás

Lush Roots Hajpakolás
2019. február 11.

Nagyon puhává tette a hajam, és egészen sokáig elég, hisz két hetente kell csak használni. A fejbőröm nem igazán problémás, úgyhogy csodatevő hatásról én nem tudok beszámolni. Én szívesen újraveszem, mert a menta keringésfokozó, és a hajnövekedést ez is támogatja.

Lush Shoot For The Stars Fürdőbomba

Lush Shoot For The Stars Fürdőbomba
2019. január 28.

Nekem ez a kedvenc fürdőbombám! Annyira remek ötlet, hogy a kék, csillogó, fehéres csíkokkal tarkított fürdővízben az arany csillagok úsznak... zseniális! Az kellemes illat is hozzáad az élményhez. Mesés!

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette
2019. január 28.

Dreamy után sokáig nem vettem meg, úgy éreztem a nagyon kötött kékeken túl ez a paletta nem ad többet. Mekkorát tévedtem! :D A sötétkék egészen ibolyás, nagyon is hordható, a mattok meg valami eszméletlenek!!! Az egészen meleg tónusú bőrömhöz csodás. A metálok/duochromok is szépek, számomra Philosophy szerelem! Garden gate is gyönyörű, de nem annyira intenzív, mint szeretném. Honey drip meg nagyon potyog, de ha swatchon olyan csoda, hogy ezt is meg akarom szelídíteni.