Annabanna

Regisztráció dátuma: 2018. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Manna Organikus Ghánai Sheavaj

Manna Organikus Ghánai Sheavaj
2019. május 31.

Konkrétan mindenre jó. Sebekre, testápolás, hajvégekre, pattanásra, hegekre, éjszakai arckrémnek, szemkrémnek, szájápolásra, körmökre. Mindenhova viszem magammal nagyon sokoldalú kis krém.

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2018. december 19.
(!)

Tesztelésre kaptam. A szaga nagyon fura, kicsit fogkrémszerű. Állaga egész jó, én inkább éjszakára teszem fel mert fehér krémes a dolog. Szépen rendbe teszi a számat. Herpeszem nincs szóval a gyógyhatásáról nem tudok nyilatkozni

Lush Catastrophe Cosmetic Friss Arcpakolás

Lush Catastrophe Cosmetic Friss Arcpakolás
2018. december 4.

Zseniálisan leviszi a pirosságot bármilyen agresszívan nyomkodtam is az arcom. Plusz finom illata van és nagyon puha bőrt eredményez.

Aztec Secret Indian Healing Clay

Aztec Secret Indian Healing Clay
2018. szeptember 8.

Nagyon jó cucc. Igen tényleg fáj amikor rászárad, nem lehet vele beszélni de heti egyszer simán viselhető. Pattanásokra nagyon jó, vízzel almaeccettel és teafaolajjal érdemes használni.

The Body Shop Vitamin E Moisture-Protect Emulsion SPF30 / Pa+++

The Body Shop Vitamin E Moisture-Protect Emulsion SPF30 / Pa+++
2018. szeptember 6.

Kellemes illatú, nagyon jó állagú krém. Kevés kell belőle és téli fényvédőnek nekem tökéletes. Nyárra is jó lehet annak akinek elég a 30spf.
Szépen lehet rá sminkelni, gyorsan beszívódik DE púderezni KELL utánna.

The Body Shop Vitamin C Microdermabrasion

The Body Shop Vitamin C Microdermabrasion
2018. augusztus 8.

Drága. Nagyon nagyon drága. DE ár érték arányban tökéletes mert egy tubust kb 1 évig lehet használni. Jó illatú, erősen radíroz, szép sima lesz utánna a bőröm

Catrice The Essential Nude Collection Szemhéjpúder Paletta

Catrice The Essential Nude Collection Szemhéjpúder Paletta
2018. július 30.

Legjobb cucc amivel eddig találkoztam. A highlightere gyönyörű, a színei pigmentáltak és természetes barnás színűek, kontúrozni nem szoktam de azt is lehet vele ha valaki nagyon akar. A csillámosak eszméletlen erősek és szépek.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2018. július 30.

Nekem a kék spirál van meg otthon. Nem csomósodik bár én egy tiszta szempillakefével még át szoktam fésülni a természetes hatásért. Nem tudom mennyire nagyít vagy dúsít mert természetesen is óriásiak a szempilláim. Kellően vízálló nem mászik el

Bioderma Photoderm Max SPF 50+ UVA33 Spray

Bioderma Photoderm Max SPF 50+ UVA33 Spray
2018. július 30.

Szép összetevőkkel rendelkezik, kellemes semleges illata van. Nem vészesen ragad és viszonylag gyorsan beszívódik a bőrbe. Sminkelnk lehet rá, vízálló és megfelelően véd a naptól DE lehet vele barnulni.

The Body Shop Amazóniai Acai Bogyós Energizáló Arcmaszk

The Body Shop Amazóniai Acai Bogyós Energizáló Arcmaszk
2018. július 27.

Lekvár állag és illat :)
Kicsit bizsereg az elején, szép sima lesz tőle az arcom
Sajnos borzasztó drága