Annabella0

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Avon Nutra Effects Élénkítő Micellás Arcradír

Avon Nutra Effects Élénkítő Micellás Arcradír
2019. október 21.

Szépen tisztít, viszont vigyázni kell vele, hogy szembe ne kerüljön mert iszonyatosan csíp!
4 csillagot adok neki, a tisztítása megfelelő, tiszta érzetet is ad az arcomnak :)

Patikai Vazelin

Patikai Vazelin
2019. szeptember 23.

Nálam csodaszer! Több mint egy hónapig küzdöttem cserepes extra száraz ajkakkal, plusz szájzug berepedéssel...
Én arra gyanakszom, hogy a szám hozzászokott már végül azokhoz az ajakápolókhoz amiket rákentem, mert minél jobban használtam őket annál jobban fájt és rosszabbodott a helyzet... Végül pedig nem tudtam már meglenni anélkül, hogy ne lenne rajta valami. Ördögi kör.
Lesz ami lesz alapon úgy voltam, rosszabb már nem lehet, kerültem a vazelinhez.
Meglepetésemre pedig már a második nap enyhülést hozott számomra, így 3 hét elteltével teljesen rendbe hozta! 😱🤩
Ha lehetne 6 csillagot adnék neki!!

Nature Box Gránátalmaolajos Balzsam

Nature Box Gránátalmaolajos Balzsam
2019. szeptember 21.

Ugyan az én hajam nem festett, de nagyon megtetszett az illata.
Használata után kb 1-2 napig érződik a gránátalmás illat, illetve nem utolsó sorban puhává és könnyen kezelhetővé teszi a hajam.
Nálam teljesen bevált termék! 😊

Carmex Lime Twist Moisturising Lip Balm SPF15

Carmex Lime Twist Moisturising Lip Balm SPF15
2019. szeptember 7.

Nagyon száraz ajkakkal küzdöttem, így próba szerencse alapján megpróbáltam ezt a terméket is. Ideig óráig úgy tűnt, hogy használ is, de ami utána következett.... Annyira rontott a helyzeten, hogy kb 10 percenként kellett kennem,mert még jobban kiszárított és már fájt is. 🤪
A lime íz egyébként felkenés után érződött, utána csak a mentol maradt.
Nekem egyáltalán nem vált be.

One Direction Our Moment

One Direction Our Moment
2019. szeptember 2.

Először akkor találkoztam ezzel a parfümmel, mikor még nagy volt a hype körülötte. Akkor be is szereztem a 30ml-s kiszerelésűt, nagyon megtetszett és igazán tartós is volt.

Most újra beszereztem, jelenleg a notino-n az 50ml 4070.-ftba kerül.
Az illata még mindig isteni, nagyon cuki virágos édes illatú, de a tartóssága valahogy elveszett az évek során. ☹️ Kb 1-2 órát bír nálam ki.

Oriflame Milk & Honey Gold Tápláló Kéz- és Testápoló Krém

Oriflame Milk & Honey Gold Tápláló Kéz- és Testápoló Krém
2019. augusztus 12.

Régóta használom, kiválóan végzi a dolgát. Illata valóban kissé erős, én leginkább télen részesítem előnybe ezt a krémet. :)

Avon Naturals Kids Good Night Lavender Testápoló

Avon Naturals Kids Good Night Lavender Testápoló
2019. augusztus 12.

Magamnak rendeltem, gondoltam egy próbát megér. A júliusi katalógusban volt hozzá illatosított rész, ott szerintem jobban kihozta a levendula illatot. Nos, a valóságban egy sima édeskés illata van, én aligha érzek benne levendulát. :D
Könnyű krém, villámgyorsan beszívódik és puha bőrt eredményez. Semmi ragacsos, kellemetlen érzést nem hagy maga után. Nyárra szerintem tökéletes, de lehet télre ez már kevés lenne.
Összességében egy jó kis terméktől van szó, csak az illata miatt, ami ugyebár levendulásnak kellene lennie, az miatt adok 4*-ot. :)

Himalaya Herbals Lip Balm

Himalaya Herbals Lip Balm
2019. július 18.

kellemes édeskés íz, megfelelő hidratáló :)

Avon Naturals Grépfrút és Maracuja 2 Az 1-ben Sampon és Balzsam

Avon Naturals Grépfrút és Maracuja 2 Az 1-ben Sampon és Balzsam
2019. június 7.

Én is pár hónapja vásároltam egy nagy kiszerelést. Valahogy elkerülte a figyelmemet, hogy ez NAGY. Úgyhogy biztosan elég lesz akár Karácsonyig is 😂
Nagy kiszerelés révén nehéz kinyomni, pluszban nehezíti, hogy a sampon-balzsam nagyon sűrű. Nehéz a hajon is egyenletesen eloszlatni, viszont finom illata van, hatásával nem volt problémám. Nem nehezíti el a hajam és gyorsabban sem zsírosodik. Szép csillogóvá teszi.
Alapjában véve nem rossz termék. :)

Avon Summer White Sunset EDT

Avon Summer White Sunset EDT
2019. június 7.

Nagyon szeretem az illatát, ami könnyű nyári laza finom illat. 😍
Csak sajnos a tartósságával nem vagyok kibékülve ☹️