Annabella0

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2019. április 15.

Nagyon sok ajak ápolót próbáltam/használtam már de ez különbözik mindegyiktől.
Ez az ajak ápoló beszívódik, nem ragacsos és kellemes édeskés íze van. Kiváló hidratáló!
Újra vásárlós! :)

Isana Golden Glamour Lehúzható Arcpakolás

Isana Golden Glamour Lehúzható Arcpakolás
2019. április 15.

Iszonyatosan rossz érzés leszedni. Alig vártam hogy végre a végére érjek az eltávolításával, azt hittem a bőröm is letépi :/ Én is megkönnyeztem közben, mint ahogy az előző hozzászóló is írta.
Természetesen ezután a hadművelet után ki is pirosodott az arcom tőle...
Biztosan nem veszem újra és nem ajánlom senkinek sem! :(

Balea Aqua Hidratáló Fátyolmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre

Balea Aqua Hidratáló Fátyolmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre
2019. március 7.

Kíváncsiságból vettem meg, hogy vajon milyen lehet, mit fog tenni a bőrömmel. Mostanában az időjárás miatt is elég száraznak éreztem az arcom.
Kb 20-25 percig hagytam fent a maszkot, majd a leírásban megfelelően levétel után bele masszíroztam a maradékot. Nos, meglepően puha lett tőle az arcom, másnap pedig nappali fényben vettem észre, hogy látványosan kisimult, feltöltődött az arc bőröm tőle. "Viselésekor" pedig kellemes hűvös érzést ad. Mindenképpen fogok utánpótlást vásárolni és ajánlom mindenkinek! :)

Oriflame Essentials Hidratáló Nappali Krém Multivitaminnal és Sárgabarackkal

Oriflame Essentials Hidratáló Nappali Krém Multivitaminnal és Sárgabarackkal
2019. március 7.

Kellemes az illata, jól hidratáló krém. Gyorsan beszívódik. Ha akciós nagyon olcsón hozzá lehet jutni 3-500ft körül. Viszont azért adok ennek a krémnek 4 csillagot, mert használatakor égeti-csípi az arcbőröm és kipirosodik. :( Így nem hiszem, hogy újra fogom rendelni

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém
2018. október 25.

Itteni vélemények, illetve a tv reklám befolyására került a kosaramba.
Nagyon megkedveltem, kellemes édes-mentolos íze van, jól tisztít.
Kb másfél hét használat után vettem észre, hogy a fogaim fehérebbek lettek. Azóta már a második tubusnál járok, szerintem látványosam fehéredtek, amelett hogy rendszeresen teázok és kávézok. :)

Nálam abszolút kedvenc lett, nem tervezem hogy mostanában másra váltok. :) Ajánlom mindenkinek!

Baba Lanolinos Tusfürdő

Baba Lanolinos Tusfürdő
2018. október 3.

Imádom az illatát, ami használat után is hosszú ideig érződik, de sajnos nagyon szárította a bőröm. :(
Nem nagyon mondanám bőrbarátnak, mint ahogy a leírásban szerepel :/

Oriflame Floral Embrace Tusolózselé

Oriflame Floral Embrace Tusolózselé
2018. október 3.

Kép alapján rendeltem, ránézésre. Megfogott mert tényleg szép az flakonja- úgy jó ránézni.
De az illata...az előző hozzászólókkal egyetértek, tényleg a mosószerre hasonlít. :D
Nekem annyira nem jött be ez a mosószeres illat a bőrömön, ennek az illatnak a ruhákon van a helye. :D

Oriflame Szilikon Sminkszivacs

Oriflame Szilikon Sminkszivacs
2018. október 3.

Katalógusban megjelenésekor rendeltem meg -azóta használom.
Nekem nagyon jól bevált. :)

Meglepődtem, hogy eddig csak negatív komment érkezett erre a termékre :O
Nálam úgy vált be, hogy az alapozó felvitele előtt egy szintén Oriflame-es sminkalapot használok. Így könnyebb eloszlatni a szilikon "szivaccsal" az alapozót. :)

Oriflame Pure Skin Zuhanyozás Közben Használható Mélytisztító Arcmaszk

Oriflame Pure Skin Zuhanyozás Közben Használható Mélytisztító Arcmaszk
2018. október 3.

Nagyon jó kis termék. Tetszik az elképzelés, hogy fürdés előtt kell feltenni és a gőz hatására hat.
Jól tisztít, a miteszerjeim látványosan halványultak. :) Kellemes az illata, tiszta érzést ad az arcomnak lemosás után.
Lehetne nagyobb kiszerelésben is. :(

Avon Planet Spa Radiant Gold Arcmaszk

Avon Planet Spa Radiant Gold Arcmaszk
2018. szeptember 25.

Meglepődtem, mikor kinyomtam a kezemre, hogy csillog. Igazából semmi funkcióját nem láttam, éreztem.
Kicsit nehéz szétkenni, olyan volt mintha sűrű ragasztót kentem volna fel 😂
Viszonylag gyorsan megszárad, könnyen lehúzható nagyobb darabokban.
Végeredményként pedig egy puha és bársonyos bőrt kaptam, ami kárpótolja a nehezen szétkenhetőségét. :)