Annabella0

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2018. szeptember 20.

Nagyon szeretem, nagyon jó termék. Extra puhává teszi a hajam és nem mellesleg nagyon jó illata van. Évek óta használom:)

Zendium Gentle Whitening Fogkrém

Zendium Gentle Whitening Fogkrém
2018. szeptember 20.

Először furcsa volt, hogy nincs fogmosás után az a megszokott mentolos íz, de ez jellemző az összes Zendium fogkrémre.

Pár hét használat után látható volt a fehérítő hatása is. Nekem bejött, hogy nem mart,csípte a számat és az íz érzékelésemet is békén hagyta. :D
Ettől függetlenül egy átlagos termék, szerintem van jobb is fogkrémek terén.

Oriflame Loving Care Többfunkciós Krém

Oriflame Loving Care Többfunkciós Krém
2018. szeptember 20.

Nagyon jó termék, kiválóan hidratál és az illata isteni. :) Gyorsan beszívódik.
Kár, hogy túl van árazva, de ettől függetlenül 5 csillag :)

Oriflame Northern Glow Testápoló Krém

Oriflame Northern Glow Testápoló Krém
2018. szeptember 19.

Korábban nagyon olcsón tudtam hozzá jutni, ezért vásároltam meg. (testápoló mindig kell :D)
Nagyon régóta kerestem már olyan krémet, ami csillog is, nem csak rá van írva a dobozra. Pár sikertelen próbálkozás után már feladtam. Ez a krém viszont nagy meglepetést okozott,mikor a természetes fényen megláttam hogy csillog a bőrömön. :D
(Vásárláskor elkerülte a figyelmem a leírást)

Eddigi használt krémjeim közül ez hidratált a legjobban. Puha lett tőle a bőröm és nagyon gyorsan beszívódik. Nem kelt ragacsos,zsíros hatást.
Viszont annyira az illatával nem voltam kibékülve, de ettől függetlenül elfogyott! :)

Garnier Hydrating Care Hidratáló Testápoló Tej Száraz Bőrre

Garnier Hydrating Care Hidratáló Testápoló Tej Száraz Bőrre
2018. szeptember 19.

Elsősorban az illata fogott meg ennek a krémnek. Felkenve viszont kicsit csalódtam, habár az illata tartós marad(t) a bőrömön, de iszonyat lassan szívodik be és ragacsos hatást kelt. :( Nekem annyira nem vált be, hidratálni sem hidratált úgy a vártnál.

Oriflame Amber Elixir Crystal EDP

Oriflame Amber Elixir Crystal EDP
2018. szeptember 19.

Nekem csalódás volt ez a parfüm. :( Illatosított katalógus oldal alapján rendeltem meg- ott nagyon megfogott.
Magamra fújva, erős, fojtó pacsuli illata van 😖

Schauma Paradise Summer Care Sampon

Schauma Paradise Summer Care Sampon
2018. szeptember 13.

Nagyon jó sampon!
Kellemes virágos illatot ad a hajamnak és nem mellesleg puhává teszi. Az előttem szolóhoz csatlakoznék; nem zsírosít.
Kedvenc lett a nyár folyamán, remélem lehet majd továbbra is kapni :)

Oriflame Swedish Spa Testradír

Oriflame Swedish Spa Testradír
2018. szeptember 4.

nagyon jó illata van, használata után nem kell testápolót használnom, az olajossága miatt. puhává varázsolja a bőröm :)

Oriflame Arctisztító Szivacs

Oriflame Arctisztító Szivacs
2018. szeptember 4.

remek termék, könnyedén ellehet távolítani vele az arcmaszkot. :)

Zendium Szájvíz

Zendium Szájvíz
2018. szeptember 4.

kellemes íze van, nem mar, nem csíp ami számomra nagy előnyt jelent.
elsősorban az ínyemen vettem észre változást, sokkal erősebb és feszesebb lett. :)