annacska99

Regisztráció dátuma: 2021. január 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. január 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2021. június 6.

Itteni ajánlások alapján vettem meg. Ár érték arányban valóban szuper, a hozzájáró pamaccsal egész jól használható. Én viszont ecsettel szeretek púderezni, úgy viszont iszonyatosak porzik sajnos. Számomra ez nagyon sokat levon az értékéből. Egyébként több óráig kitart a mattito hatása, bár nekem leginkább látszatra mattít csak, ha megtapintom az arcom érzem az alatta lévő alapozó vagy fényvédő ragacsosságát.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2021. május 13.

Kb 3 naponta használom a T vonalban, mivel itt jelemmező nekem a pattanások megjelenése. Kb másfél hónapja használom, szerintem kezd hatni, főleg a pirosságok halványulásában érzem a javulást.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2021. május 13.

Mindig nedves arcra viszem fel, így egyáltalán nem húzódik tőle a bőrem vagy ilyesmi. Nem használom minden egyes nap, csak úgy 2 naponta este, és érzem, hogy selymesebb tőle a bőröm.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. május 6.

Nagyjából 2 hónapja használom és szuper terméknek tartom. Számomra kellemes az állaga, nem túl folyós, nem is ragacsos. A hatását is el kezdtem látni, de azért még bőven van probléma, amit meg kell oldani, szóval bízom benne, hogy további használata további segítséget jelent majd számomra. Én heti kb 2-3 alkalommal használom este, utána hidratálok.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. május 6.

Kb msáfél hónapja használom, szeretem. Más termékeket is használok emellett, de ez az egyik amit "legrégebb" óta, szóval úgy gondolom neki is köszönhetem a javulást, ami a pattanásaimat illeti. Szuper kis formula, elérhető áron!

Sun Ozon Kids Med SPF50

Sun Ozon Kids Med SPF50
2021. április 21.

Még csak pár napja kísérletezem vele ( arcra használom egyébként) de eddig szimpi. Nekem nem csípi a szemem környékén (meg máshol se) a bőrömet. Alaposan el kell dolgozni ahhoz, hogy ne hagyjon fehér réteget, de megvalósítható, ha pedig mégis kis színt hagy, akkor egy színezett púderrel simán korrigálható a helyzet. Úgy ahogyan az is, hogy enyhe zsíros érzést hagy maga után. Szóval tapintásra krémes marad kissé az arcom, viszont látszatra egyáltalán nem fényes tőle a bőröm (max. enyhe szaténosság), de azt is le lehet púderezni. Szóval egyenlőre ebben az enyhe tavaszi iődben, ár-érték arányban szuper, aztán majd updatelek :)

UPDATE: Most már több mint 1 hónapja használom minden nap az arcomra. Tapasztalataim nagyjából hasonlóak mint a korábbi értékelésemkor. Számomra jól eldolgozható, felkenéskor kissé fehéres, de az eldolgozás után 1-2 perccel ez eltűnik. Ami engem inkább zavar, az a zsíros/krémes érzés, amit hagy maga után. Minden alkalommal le kell púderezni, mert engem zavar, hogy ha valami miatt hozzáérek az arcomhoz, nem egy selymes, "száraz" felületet tapintok. Ami a szagát/illatát illeti (mások láttam itt erre panaszkodtak) szerintem 0- semmi illata nincs, se jó se rossz. Összességében jó kis termék, és hatalmas mennyiség nagyon jó áron, de mivel a zsírossága miatt valószínű be kell szereznem egy másikat is nyárra, így 1 pont mínusz.

L'Oreal Paris Elseve Full Resist Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Full Resist Hajbalzsam
2021. április 14.

Körülbelül december vége óta használom, én egy hajvágás után vettem meg, így igazából nem a már roncsolódott hajammal kell csodát tennie, csupán azt szerettem volna ha megőrzi a hajam épségét. Ezt pedig maximálisan teljesíti is! Több mint 3 hónapja használom, és szuperül ápolja a hajamat (a hajam egyébként nincs festve, nem szoktam hővel kezelni vagy ilyesmi, viszont gyakran hordom befonva, ami úgy vettem észre korábban, hogy szintén kicsit töredezetté teszi). Csodás illata van, és plusz pont hogy szerintem nagyon sokáig elég, mint írtam én decemberben vettem meg, és súlya alapján még legalább a 2/3-a megvan, úgyhogy kb. 5-6 naponta mosok hajat.Egyébként én azt is szeretm, hogy nem kell hosszasan a hajban hagyni. Ár-érték arányban szuper, nagyon tudom ajánlani!

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. április 6.

Ahogy most olvasgattam itt a véleményeket, rájöttem, hogy számomra ez a termék az ékes példája annak, hogy mennyire más mindannyiunk bőre. Mielőtt megvettem a terméket is olvastam olyan véleményeket, hogy ez egy nehezebb krém, zsíros bőrre nem az igazi, esetleg hyaluronnal higítsuk. Gondoltam azért egy próbát megér, mégis csak szép INCI-je van. És naná hogy megérte! Állagra valóban egy testesebb krém, de ahogy eldolgozom az arcomon, a bőröm rögtön beszívja és se reggel se este, semmilyen csillogást nem hagy maga után(pedig főként a T vonalban kifejezetten zsíros a bőröm)! Nem tudom mások hogyan alkalmazták, én nem viszek fel belőle egy tonnát, tényleg csak egy kisebb borsónyit nyomok ki a csomagolásból, de az bőven elég az egész arcomra. Számomra szuper pozitív csalódás a termék és biztosan újra fogom venni! Plusz pont a tubusos csomagolásért, amit ugyan lehet nem fogok tudni olyan tökéletesen kitisztítatni, mint egy tégelyest, de én szeretem, hogy nem kell mindig belenyúlnom az üvegbe- nem viszek bele bacikat- könnyebb az adagolása is.

Perl Weiss Expert White Fogfehérítő Krém

Perl Weiss Expert White Fogfehérítő Krém
2021. március 31.

Én előtte a "sima" fogkrémemmel is megszoktam mosni a fogam, majd ezzel, bár nincs rá semmilyen előírás, hogy így kéne. Kb 2 hónapja hsználom általában napi 1x, minimális változást látok, picit fehérített tényleg, de azért nyilván nem egy fogorvosi kezelés. A teljesítménye abszolút arányos az árával.

Zara Bushy Gardens EDP

Zara Bushy Gardens EDP
2021. március 31.

Nagyon kellemes illata van, virágos, nem túl tolakodó. Ugyanakkor tartós, ha én már nem is érzem magamon( megszokja az orrom gondolom), akkor is mások megjegyzik, hogy kellemes illatú parfümöm van.