annafekete99

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 24.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 24.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. július 12.

Nagyon nagyon szeretem ezt a termeket. Van,hogy reggel is szoktam használni de este szinte mindig.Nagyon hamar beszívódik es egyáltalán nem ragad amit nagyon szeretek benne.Tok szép lett tole a borom osszképe. Meg nem használom olyan régóta de eddig nagyon szeretem es a többi szarummal is tok jól működik

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. július 12.

Eleg regota használom mar ezt a termeket es nagyon megszerettem, sokat segített a borom állapotán.Sokkal tisztább lett es kevesebb pattanásos van amióta használom.Kb 3 hónapra volt nekem eleg heti kb 5 használat mellett. Az egyetlen dolog amit nem annyira szeretek benne az ahogy elég ragacsos es lassan szívódik be-ezert en csak este szoktam használni de egy tok jól működik.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. július 12.

Kb 2 honapja hasznalom ezt a termeket es összességében szebb lett a borom osszkepe de nem tudom,hog ez mennyire tudható be ennek.Nem nagyon voltak nagyobb pattanásaim,vagy ha igen az is csak pms miatt/zsiros etelek utan. Amúgy viszonylag hamar beszívódik, más szersmokkal is jól működik es tetszik az állaga-surubb de pont emiatt kevesebb is elég belőle

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
2021. július 12.

Nagyon hosszu es egyenes szalu szempillait vannak ezért mindig szenvedtem azzal, hogy olyan spirál találják amivel legalább par óráig "gondorek" maradnak.Ezzel meg szejmpillagondoritovel sikerült ezt elérnem amin meg is lepődtem, meg viszonylag jól szétválasztotta őket. Tartosnak tartós es valszeg ujra fogom venni

Carmex Lime Twist Moisturising Lip Balm SPF15

Carmex Lime Twist Moisturising Lip Balm SPF15
2021. július 12.

Eloszor a tubusos verzióját vettem meg de azt nem sikerült 1 even belül elhasználnom es mar kicsit furcsa íze volt.Most váltottam erre ami árban kevesbe éri meg de szerintem pont annyival kevesebb, hogy sikerül elhasználnom meg mielőtt lejárna. Alapjáraton elég hamar kiszárad a szám főleg télen de amióta ezt használom max csak nagyon ritkán cserepesedett ki télen. Az meg különböző tetszik, hogy limeos

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé
2021. július 12.

Nem rossz termek, de kicsit sok termeket vesz fella kefe ami nekem állandóan osszetapasztja a szemöldökszalaimat de lehet, hogy ez azért is van mert hosszabb szalu a szemoldokom.De amúgy tartoznak tartós, egyszer egy futást is kibírt anélkül,hogy lefolyt volna es ha másodszorra nem nyúltam volna melle az árnyalatnál akkor balszeg most is minden nap használnám:D

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2021. július 12.

010-es transparent árnyalatában vettem meg mert amit eddig használtam elfogyott es cruelty free-olcso alternatívát kerestem. Összességében szerintem jo, a szinte sikerült eltálalnom, nem sápaszt es nem veszik össze se a fenyvedommel(Eucerin sun oil control spf 30) se a hidratálómmal(neutrogena hydro boost water gel). En nem használók alá alapozott max par helyen korrektorozok,szerintem arra jo,hogy a nagy melegben ne fényesedjen at olyan hamar a borom, de par óránkénti érdemes újrapúderezni.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2021. július 12.

Nagyon szeretem ezt a lemosod, nem szorítja ki a boromet, nem húzódik utána. Igaz,hogy van benne parfüm de nekem nem irritálja a boromat meg amúgy is csak addig van rajta amíg megmosom vele az arcomat. Május közepén vettem meg a water gel hidratálóval együtt es meg meg van kb a fele pedig napi 2szer használom,szoval elég sokáig kitart.Nekem a kombinált,kicsit problémás boromra abszolút bevált es ha ez elfogy ujra fogom venni a termeket.:)

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2021. július 12.

Május közepén vettem meg ezt a hidratálót es nagyon örülök neki, hogy emellett döntöttem mert tok klassz. Nagyon könnyű krém,hamar beszívódik,matt finist ad ami nekem egy idő utan minimálisan fénylik de meg úgyis inkább egészséges fénye van a boromnek es nem zsíros.Engem nem irritál benne a parfüm sem.Sokaig elég, nekem meg mindig van benne pedig 2 honapja minden este használom, néha reggel is, Szerumokkal(aPAD,niacinamide,revox szalicilsav) tok jól megférnek egymás mellett szóval összességében szerintem nagyon jo krém es megéri azt a 3500 Forintot.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2021. július 12.

Eleg regota használom mar ezt a krémet, először az spf 30-as változatát használtam amiből 2 tubussal el is használtam mert nagyon szerettem viszont az viszonylag hamar átfénylett foleg nyáron. Szerintem ez egy elég könnyű krém,geles állagú es felkelés utan tok szép összképet ad.Eleg húzós az ara de nekem egy tubus elég volt 7-8 hónapra kb mindennapos használat mellett.