Annai

Regisztráció dátuma: 2019. május 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. május 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Denivit White Pro-Laser Fogfehérítő Krém

Denivit White Pro-Laser Fogfehérítő Krém
2020. szeptember 1.

A kávé/tea okozta elszíneződésekre kerestem fogkrémet. Naponta háromszor, négyszer mostam meg vele a fogam, legalább három percen keresztül, ahogyan a dobozán is javasolták. Így működött, elégedett vagyok vele. Ami nálam még előnyt jelentett, az az, hogy nincs erős mentolos íze mint a legtöbb fogkrémnek.

Sun Ozon Soft & Light Napozó Spray SPF30

Sun Ozon Soft & Light Napozó Spray SPF30
2019. július 31.

Átlátszó fényvédőt kerestem a hagyományos naptejek helyett amik általában látható fehéres réteget hagynak a bőrön. Féltem a bőröm, ezért a nyári napokon sosem indulok el otthonról anélkül, hogy ne kenjek fényvédőt a karomra, esetleg a vállamra. A célnak nálam megfelelt. Kevésbé észrevehető mint a naptej. Jól véd.
Igaz, hogy hagy némi fénylő hatást, ami engem nem zavar, sőt....

Alverde Hidratáló Hajkúra Bio Kókusztejjel

Alverde Hidratáló Hajkúra Bio Kókusztejjel
2019. július 31.

Nagyon jól hidratálja a mindennap, hajvasalóval formázott, emiatt száraz hajat is. Az illata rendkívül kellemes, kókuszos.
Örülök, hogy megvettem.

Alverde Bőrfeszesítő Ampullakúra Kiwi és Szőlő

Alverde Bőrfeszesítő Ampullakúra Kiwi és Szőlő
2019. július 26.

Mennyire imádtam! Az illatát, állagát, s rendkívül jól feltöltötte a bőrt. Utoljára tavaly nyáron tudtam venni egy vidéki Dm kiárusításában.

Alverde Professional Contouring Kit

Alverde Professional Contouring Kit
2019. július 26.

Diszkrét, nem túl erős kontúrt lehet elérni vele. Korábban csak púdert használtam, de mióta felfedeztem, hogy kontúrozást is alkalmazva milyen a végeredmény, azóta alapvető kellék lett nálam.

Alverde Nutri-Care 5 in 1 BB Hajmaszk

Alverde Nutri-Care 5 in 1 BB Hajmaszk
2019. július 26.

Bátran ajánlom. Száraz hajra használom, mosás előtt, egyfajta pakolásként. Valóban életre kelti a megviselt, igénybe vett hajat.

Alverde Körömbőreltávolító Stift

Alverde Körömbőreltávolító Stift
2019. július 26.

Nagyon kedvelem, többször újra vásároltam már. Kíméletesen bánik a körömbőrrel. Ár-érték arányban mindenképp bevált.

Alverde Relax Bőrápoló Olaj Vadrózsa és Homoktövis Kivonattal

Alverde Relax Bőrápoló Olaj Vadrózsa és Homoktövis Kivonattal
2019. július 26.

Nedves bőrre viszem fel, én is leginkább este, s kombinálom más gyorsan beszívódó szérummal, hogy segítsen a nehéz állagán.
Így ki lehet küszöbölni a túlzott zsírosságát. Egyébként egy nagyon jó kis olaj. Kedvelem.

Alverde Cremeöl-Lotion Bio-Jasmin Bio-Sesam

Alverde Cremeöl-Lotion Bio-Jasmin Bio-Sesam
2019. július 26.

Rendkívül kellemes illatú, jól tápláló testápoló. Inkább a téli időszakokban használom, mert elég tömény, zsírosabb típus.
Ebből kifolyólag lábkrémnek is megfelelt nálam. Megelőzi, hogy kiszáradjon a bőr.

Bielenda Professional Age Therapy Rádiófrekvenciás Szérum

Bielenda Professional Age Therapy Rádiófrekvenciás Szérum
2019. július 24.

Kíváncsiságból vettem meg. Egészen érdekes, rózsaszínes textúrájú, gyorsan beszívódik, semleges az illata. Egy negatív dolgot tapasztaltam: imitt-amott csillámot hagy maga után. Ezért inkább estére használom. Valóban javítja az arckontúrt, simítja a bőrt.
Nem bántam meg a vásárlást.