annama

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Montagne Jeunesse 7th Heaven Chocolate Mud Masque

Montagne Jeunesse 7th Heaven Chocolate Mud Masque
2023. január 28.

Vagy az én orrom gyenge, vagy a maszk változott, de "brutál csokiillatot" nem éreztem, igen, olyan mintha nutellát kennék az arcomra, annyira azért nem finom az illata, de csokis, az tény. Nem láttam utána semmi változást a bőrömön, nem lett tisztább, ami a mitesszereket illeti. Feltettem a hajamra egy kókuszos pakolást, ezt az arcomra, és ültem a kádban negyed órát, ennyi idő alatt nem száradt meg teljesen, de én lemostam. Egy kis bounty spa-élmény, bár inkább Casali kókusz drazsét kívántam mellé eszegetni. Élménynek kiváló.

Viktoria Minya Hedonist Rose Absolute

Viktoria Minya Hedonist Rose Absolute
2023. január 26.

Mintát próbálgattunk egy hete. Rajtam kimondottan férfias, füstös, de a férjem menthetetlenül beleszeretett, és szeretne magának egy üveggel. Rajta tényleg nagyon jó. Ha most találkoznánk először, és ez az illat lengené körbe, menthetetlenül beleszeretnék.

Viktoria Minya Hedonist Cassis

Viktoria Minya Hedonist Cassis
2023. január 24.

Nagyon halványan érzem, bele kell fúrnom az orrom a csuklómba, legszívesebben megmártóznék benne, annyira finom!

Alverde Szemöldökformázó Gél

Alverde Szemöldökformázó Gél
2023. január 14.

Az első pár hétben olyan sok terméket felvett az ecset, hogy a felesleget le kellett törölni vattakoronggal, utána egy száraz szemöldökkefével elrendezni a szálakat, de megérte, mert pillanatok alatt elkészültem, és tökéletes szemöldököt festett. Most már kevesebb jön belőle, de azért egy sűrűbb, száraz kefével átfésülöm, mert a sajátja kevésbé jó formázásra.

L'Oreal Paris Elvital Öl Magique Intenzíven Tápláló Hajpakolás Jojobaolajjal

L'Oreal Paris Elvital Öl Magique Intenzíven Tápláló Hajpakolás Jojobaolajjal
2023. január 14.

Úgy vagyok vele, mint a varázstükör a királynővel, szép vagy, szép vagy, de hófehérke, azaz a kókuszos pakolás százszor jobb tenálad. Igaz, utólag olvastam el, hogy vastag szálú, száraz hajra van, az enyém meg vékonyszálú, így maradok a kókuszosnál.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Coco Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Coco Hajpakolás
2023. január 14.

Eddig két hajpakolást használtam, a Kerastase-t és egyszer egy Yves Rocher terméket. Egyikről sincs rossz véleményem, de ár-érték arányban eddig ez a kókuszos a legjobb. Sosincs türelmem 10 percig benne ülni, de pá rperces pakolásként is sokkal szebb az eredmény, mintha bármilyen balzsamot használnék inkább. Lassan le is szokom a balzsamokról.

Yodeyma L'eau Berlue EDP

Yodeyma L'eau Berlue EDP
2023. január 13.

Az első pár perc tökéletes Chanel 5, utána sajnos már nem, a L’Eau gyümölcsössége teljesen hiányzik, ami a legjobb része szerintem az eredetinek, és sajnos a leszáradás nekem nem tetszik, pedig nagyon tartós. (A Chanel szúróssága sincs meg benne, ami kivételesen jó hír.)

Adrienne Feller Hungarian Spring Gazdag táplálókrém

Adrienne Feller Hungarian Spring Gazdag táplálókrém
2023. január 11.

Két hete használom, akkor fogyott el a Rose de Lux hidratálóm, s gondoltam, ha már tél van, teszek vele egy próbát, a korom miatt is jár már nekem az "extra táplálás". Szeretem is, bár a rózsás krém teljesen megszűntette a homlokomon a bőrfeszülést, ezzel pedig kicsit feszes marad, a bőrkép tetszik, érzetre puha, kellemes tapintású, és sminkelni is jó fölé. A szérumával együtt használom este, reggel arcolajjal átmasszírozom az arcom, ahogy Adrienne Feller mutatja a vlogján, és utána kenek fel egy csicseriborsónyit, fölé fényvédőt vagy fényvédős alapozót teszek. Az illatát szeretem, nekem is a tavaszt juttatja eszembe, jól eltalálták a nevét.

Alverde Color & Care Ajakrúzs

Alverde Color & Care Ajakrúzs
2023. január 11.

45 Deep Coral színben vettem meg, tetszik az árnyalat, egyedül felkenni nem szeretem, mert szemcsés, nem siklik, mint ahogy egy rúzstól megszoktam.

Panarom Teafa Kézkrém Extra Száraz Bőrre

Panarom Teafa Kézkrém Extra Száraz Bőrre
2022. december 30.

A legjobb kézkrém, amit valaha használtam. Túlzás nélkül. Olyan száraz volt most télen a kezem, s még csak most kezdődött a tél, 20 évvel öregebbnek látszott, mint én. Már az arckrémemet kezdtem el rákenni. A hatása órákig megmarad, más krémmel ezt sosem tapasztaltam.