annama

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Lisa Eldridge Plush True Velvet Lipstick Colour

Lisa Eldridge Plush True Velvet Lipstick Colour
2019. november 28.

Elképesztő látvány a rúzs, mintha bársony bevonat borítaná, nagyon szép. Kellemes viselet és csodálatosan élénk a velvet ribbon árnyalat.

Bourjois Rouge Velvet Lipstick

Bourjois Rouge Velvet Lipstick
2019. november 27.

Meglepődtem, hogy ennyi pénzért is lehet ennyire jól rúzst találni, ráadásul olyan könnyen kenhető, mint egy ajakápoló, pedig matt rúzs. A Rubi's cute árnyalatút próbáltam, nagyon élénk szín, nem kenődik el, és akár ecset nélkül is felvehető. Hihetetlen. Hogy valami rosszat is mondjak, nem kopik szépen, vagy helyesebben, nem kopik olyan szépen mint pl a Tom Tom Ford rúzsom.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Low Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Low Shampoo
2019. november 20.

Nagyon szeretem a Total Repair 5 Low sampont, de száraz, fénytelen a hajam, gubancolódik is, ezért tettem ezzel is egy próbát. Az eredmény közvetlen hajmosás után olyan volt, mint amikor Lush hennát használok, az is nagyon olajos, de ez a sampon sajnos bezsírozza a hajtöveket, hiába öblítem ki nagyon alaposan. Másnap moshatok ismét hajat. Ezért a total repair 5-tel együtt használom el, először ezzel mosom meg, majd másodszor a repair-rel, így már tetszik az eredmény (olyan mint amikor csak a total repair-t használom).

Kerastase Aura Botanica Hajpakolás

Kerastase Aura Botanica Hajpakolás
2019. november 20.

Megmentőm ez a pakolás! A vékony, gubancos hajammal csodát tesz. Az eredmény még nem teljesen olyan, mint Kate Middleton haja közvetlen szülés után, de már közelít a tökéleteshez. Puha, selyemfényű, jobb a tartása, és amit nem is vártam, kevésbé zsírosodik. A fodrászom javaslatára csak nagyon keveset maszírozok a hajamba, fenn hagyom legalább 5 percig, és alaposan leöblítem. Az illata kevésbé illik egy luxus hajszalonba, inkább bioboltos, de ez engem a fürdőszobámban nem zavar, az eredmény pedig mindenért kárpótol.

Adrienne Feller Hungarian Spring Arcpermet

Adrienne Feller Hungarian Spring Arcpermet
2019. október 4.

Nagyon szeretem. Ezzel indul a napom reggel mosakodás után. Körbeleng percekig a rózsaillat, az arcbőrömet pedig puhának, jól hidratáltnak érzem, amióta használom. Van, hogy napközben is, ha nincs rajtam még smink, fújok kicsit az arcomra. Annyira üde, kellemes az illata, tényleg mintha a tavaszt permetezném magamra.

Clinique Airbrush Korrektor

Clinique Airbrush Korrektor
2019. augusztus 5.

A 04-es árnyalatot használom és nagyon szeretem, nem készítek nélküle sminket. Nagyon szépen kivilágisítja a kisebb árnyékokat a száj körül, leszedi a pirosságot és a szemem alá is tökéletes az állaga. Szépen eldolhozható bármelyik alapozómmal.

Tom Ford Lip Color Rúzs

Tom Ford Lip Color Rúzs
2019. május 21.

Az original sin árnyalatot használom, nagyon szeretem. Ahogy a neve is elárulja, vörös és csábító. A rúzs nagyon szépen, egyenletesen kopik, a fénye természetes, mint a jól hidratált bőré, nem maszatolódik a széleken, nyugodt vagyok, ha viselem, hogy nem fogok egy véletlen kézmozdulat után bohóc arccal mászkálni, így nincs az a kényszerem sem, hogy folyton ellenőrizzem, jól festek-e még a vörös számmal. A csomagolása is nagyon tetszik, gyermekkori nosztalgiát ébreszt bennem, mert arra az elegáns, csillogó bűvészdobozra hasonlít, amelybe belefektettek egy csinos nőt, s lemezekkel feldarabolták, majd épségben előbújt a produkció végén, s meghajolt. Ez a rúzs jól illene egy ilyen mutatványhoz :-)

Fran Wilson MOODmatcher Metallic Moods Lip Color

Fran Wilson MOODmatcher Metallic Moods Lip Color
2019. május 10.

A bronze árnyalatút használom, a színe kellemes csalódás volt, télen inkább bordó, most, hogy melegebbre fordult, világosabb vörös, nagyon szép, nem hivalkodó, hétköznap jól használható szín. Az állaga és a tartósság kiváló, könnyű használni, ezért mindig a táskámban van.

Chanel Les Beiges Healthy Glow Sheer Powder SPF15/Pa++

Chanel Les Beiges Healthy Glow Sheer Powder SPF15/Pa++
2019. május 2.

A Clinique Super City Block-kal együtt használom hétköznapokra, amikor nem akarok alapozót feltenni. Eddig áttetsző púdert tettem a clinique-re, az sem volt rossz, de ezzel szebb az eredmény. Kicsit tényleg sárgás, ahogy a neve is sugallja, de nekem pont jó, mert ellensúlyozza a pirosodást. Az illata nagyon finom, nem vettem észre hogy irritálná a bőröm. Nyárra tökéletes lesz.
Update:
Rájöttem végre, hogy ez a cucc még valamire nagyon jó, felfrissíteni a reggeli sminket. Ha este még megyek valahova, de nem akarom lemosni a megkopott reggeli alapozómat, ezzel kabuki ecsettel rásminkelek, és egy pillanat alatt olyan, mintha friss lenne a sminkem. Erre zseniális - önmagában túl halvány alapozónak, fixáló púdernek pedig túl sok.

Chanel Vitalumière Alapozó

Chanel Vitalumière Alapozó
2019. május 2.

Az én bőröm imádja. Amikor felviszem ecsettel, nagyon sárgának látszik, de mire vékonyan szétterítem, szinte beleolvad a bőrbe. Szeretem a fényt, amit ad, sokkal üdébbnek, fiatalabbnak hat a bőröm, ha ezt használom, mint amikor a kistestvérét, az aqua-t. A fedésük nagyjából megegyezik.