annama

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Kérastase Fusio Scrub Apaisant

Kérastase Fusio Scrub Apaisant
2021. december 22.

Mióta hideg van és sapkát hordok, korpásodik a fejbőröm és gyorsabban zsírosodik a hajam. Próbáltam korpásodásra samponokat, de nem hoztak semmilyen eredményt nálam. Megvettem hát ezt a drága tisztító zselét. Kétnaponta mosok hajat, egyszer egy héten ezzel. Gyönyörűen eltávolította a korpát és nagyon erősen tisztít.

Baba Habfürdő Lanolinos

Baba Habfürdő Lanolinos
2021. december 14.

Ma próbáltam először, a kisfiam imádja a habot. Jó habot csinál, nem vitás. De milyen szaga van?!?! Mint egy olcsó férfi parfümnek.

Mario Badescu A.H.A. Botanical Body Soap

Mario Badescu A.H.A. Botanical Body Soap
2021. december 12.

Mennyei. Sűrű, tartalmas, krémes tusfürdő, csodás illattal. A férjem és én is nagyon szeretjük, puha és selymes lesz a bőr használata után. A flakon nagyon béna, egy hét után tönkrement a kupakja.

Avène Trixera Nutrition Nutri-Fluid Testápoló Tej

Avène Trixera Nutrition Nutri-Fluid Testápoló Tej
2021. december 12.

Az elmúlt egy hónapban ez a harmadik olyan krém, amit fel kell vennem a csodaszerek listájára. és amire teljesen véletlenül bukkantam. A. Loccitane petite remedy-je, a Clarins éjszakai krémje és most ez a testápoló. A kisfiam három éves és születése óta problémás a bőre. A gyerekorvos szerint majd kinövi, de addig is mindenféle krémekkel próbálkozunk. Kapott már gyógyszerész által kikevert gyógykrémet, la Roche termékeket is próbáltunk. Átütő változást egyik sem hozott. Avene termékeket magam használok, fényvédőt és szérumot is már egy ideje. Innen jött az ötlet, hogy megnézem, van-e gyerekeknek is testápoló. Így találtam ezt. És milyen jó, hogy megtaláltam! Végre csökkent az irritáció, már nem vakarózik annyit szegény, és nem is ordít, amikor be akarom kenni a bőrét, vagy azért mert rájött, hogy jót tesz neki, vagy azért, mert ez a krém egyáltalán nem irritálja. Ez a testápoló lett a családi testápolónk. Mindannyian ezt használjuk és szeretjük.

Clarins Super Restorative Éjszakai Krém Száraz Bőrre

Clarins Super Restorative Éjszakai Krém Száraz Bőrre
2021. december 10.

Egy hete használom ezt a krémet, nemcsak éjszaka, hanem nappal is. Éjszaka néha még arcolajat is teszek alá, úgy masszírozom be a borsónyi mennyiséget spatulával. Reggel csak ezt a krémet teszem fel, és fölé sminkelek, vagy ha nem, akkor fényvédőt használok. Az én bőrömre tökéletes, abszolút csodaszer. Nemcsak hidratálja, és megszüntet minden szárazságot, de mintha a kontúrjaimon is javított volna. Néha rácsodálkozom a tükörképemre, mintha legalább öt évet fiatalított volna rajtam, ami az én koromban már számít :-) a sminket is nagyon szépen viseli.
Borsos ára ellenére nem bántam meg, hogy megvettem. Amíg tart ez a csoda hatás, újra veszem.

L'Occitane Petit Remedy Balzsam

L'Occitane Petit Remedy Balzsam
2021. december 10.

Nálam egy nap alatt felkerült a csodaszerek listájára. Vagyok egy hete, az orrom pirosas hámlik, már a felső ajkaim fölötti bőr rész és duzzadt és hámló s, úgy nézek ki, mint aki ajak feltöltésről érkezett. Ezen a borzasztó állapoton nem segített egyetlen ajakápoló sem, amit próbáltam, sem a Biotherm, sem a labellok, sem a chanel. Ez a kis krém, ami már hetek óta kihasználatlanul pihen a polcon, kétszeri használat után megszüntette mindezt. Fantasztikus. Újra tudok alapozót használni, mert nem ragad bele a hámló orromba és virít rondán egész nap. Örök hála ennek a cuccnak.

Chanel Coco Baume Hidratáló Ajakbalzsam

Chanel Coco Baume Hidratáló Ajakbalzsam
2021. december 7.

Előttem már írták, és egyet kell értenem, hogy ez elsősorban smink termék és nem ajakápoló. Nagyon szép fényt ad néhány percre az ajkaknak, nem ragad, nem szárít, de nem is ápol. Legközelebb az árán inkább egy coco rúzst veszek.

Bvlgari Omnia Coral

Bvlgari Omnia Coral
2021. augusztus 24.

Én nem érzem benne a gyümölcsöt, de a teát annál inkább. A Thé rouge jut róla eszembe, de ez áttetszőbb, kevésbé markáns tea illat. Szeretem.

Dior Capture Totale Super Potent Rich Crème

Dior Capture Totale Super Potent Rich Crème
2021. augusztus 22.

Csak egy kétnapos próbát tettem vele a SUPER POTENT szérummal együtt használva reggel és este. Hát nem semmi, a bőröm olyan lett, mintha kétórás kozmetikai kezelésről jöttem volna épp, és ez napokon keresztül. Életemben először elfelejtettem alapozót feltenni reggel miután kisminkeltem a szemem.

Clinique Fresh Pressed Daily Booster with Pure Vitamin C 10%

Clinique Fresh Pressed Daily Booster with Pure Vitamin C 10%
2021. április 23.

A Clinique oldalán ez áll:
“Egyszerűen keverj össze 2 cseppet reggel és este a hidratálóddal és figyeld a csodát!:
Már az első használat során világosabbá varázsolja a bőrt. Csökkenti az életkorral járó foltok számát és a vonalak és ráncok megjelenését.” (A helyesírási hibákat és elütéseket javítottam)

Egy hete használom és várom a csodát. És jön? Egy csudát! Viccet félretéve, talán az első nap, amikor felkentem, összébb húzta a pórusokat és mintha egy kis ragyogást is adott volna a bőrnek, ettől fiatalabbak látszott, de be kell vallanom, az első napokban jó sokat kentem fel, nem 2 cseppet, ahogy itt ajánlják, hanem vagy tízet, s azt is a krém előtt, mint egy szérumot. Amióta a fenti leíráshoz igazodva 2 cseppet belekeverek a hidratálómba (szintén Clinique), nem látszik semmi.
Hogy hosszabb távon öregedésgátló hatása lenne, azt egy hét után nem lehet megmondani. Ha valaki évekig használta, majd szóljon róla :-)