annama

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Sensai Silk Soothing Cream

Sensai Silk Soothing Cream
2015. január 16.

Száraz, feszülô bôrömre keresek régóta valami csodaszert. Tegnap este próbáltam ki a krémet elôször, és reggelre, arctisztítás elôtt-után is olyan puha és sima volt a bôröm, mintha tényleg selyemmel vonták volna be. Megelôlegezem az 5 csillagot.

Paris Hilton Just Me

Paris Hilton Just Me
2015. január 15.

Kicsit üres, csípôs, orrmarcangoló rózsakert, de van benne valami nagyvilági, dekadens. Pont olyan, mint a névadója.

Giorgio Armani Designer Lift Foundation

Giorgio Armani Designer Lift Foundation
2014. december 9.

A fantasztikus ebben az alapozóban, hogy akármilyen közelrôl vizsgálom a bôrömre kenve, nem látom, hogy alapozó lenne rajta. Tényleg egybeolvad a bôrrel, nagyon kellemes, a fedésével is meg vagyok elégedve, nem maszk-szerû, "csak" megszépíti a bôrt.

update: 3 hónapja használom, és le kell írnom, mennyire megkönnyíti az életemet. Több mint 20 éve használok alapozót, alig maradt olyan márka, amit ne próbáltam volna. Voltak jobbak, gyengébbek, de egyikrôl sem tudom elmondani, hogy egyetlen csepp alapozót fél pillanat alatt el lehetne oszlatni a teljes arcon, tökéletesen, foltok nélkül, pusztán a kezemmel ecset, szivacs nélkül. A reggeli sminkelés néhány perces kellemes foglalatossággá rövidült, amiért nem gyôzök hálálkodni a maestrónak. Zseniális ez a cucc.

Chanel Precision Lait Confort Arclemosó Tej

Chanel Precision Lait Confort Arclemosó Tej
2014. november 4.

Egy baj van ezzel a cuccal, hogy miután tegnap kipróbáltam, semmi mást nem akarok használni, csak ezt. Úgy jártam, mint Faust, amikor meglátta Helénát, és elkárhozott...

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Szemceruza

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Szemceruza
2014. november 3.

Már vagy 10 éve használom, bár nem szoktam sminket ennyi ideig megôrizni, ez a ceruza ugyanis nem veszített a minôségébôl, nagyon szépen megtapad a festék, nem maszatolódik, nem morzsálódik, könnyen siklik a bôrön (még ennyi év után is), és a szivacsos részt is nagyon hasznosnak találom, szépen lehet vele satírozni. Szemöldökceruzának is nagyon bevállt.

Dove Pure Care Dry Oil Sampon

Dove Pure Care Dry Oil Sampon
2014. október 27.

Nekem ez nagyon bejön. Eddig 4x mostam vele hajat, és egyre inkább úgy érzem, jó lesz. Vékonyszálú, nagyon gubancolódó a hajam, sokat szenvedek vele, ráadásul 2-naponta mosom. Ez a sampon nagyon jót tesz neki, könnyebben kifésülhetô, fényes, puha a hajam mosás után. Az egyetlen probléma talán, hogy nagyon száll, ha megszárad, de ezt egy kis hajolajjal helyre tudom tenni, és nem tudni, hogy a sampontól vagy a balzsamtól lesz-e szállós. (Továbbra is kétnaponta kell ugyan hajat mosnom, de ezen eddig egyetlen sampon sem tudott változtatni, így már nem is várok ilyen hatást.)

Sante Mangó Hajkondícionáló 2 in 1

Sante Mangó Hajkondícionáló 2 in 1
2014. október 21.

Próbáltam kondicionálóként és pakolásként is, nem éreztem, nem láttam, hogy bármivel jobb lenne, mint a legolcsóbb golf gyógynövényes balzsamom (talán valamivel még gyengébb is, mert nehezebben fésültem ki a hajam). Garantáltan nem veszem újra.
ui.: Sante hennás samponnal együtt használtam.

Sante Hennás Volumen Sampon

Sante Hennás Volumen Sampon
2014. október 21.

az én hajam vékony szálú, kétnaponta mosnom kell, könnyen gubancolódik. nos, ezzel a samponnal 3x kell megmosnom, hogy egy kis hab keletkezzen, de akit ez nem zavar, annak még jó lehet. a gubancolódáson nem segít, és nekem nem tette dúsabbá a frizurám, viszont, hogy valami jót is mondjak róla, tényleg szép fényt ad a hajnak. (na jó, annyira azért nem feltünôen szépet, mint pl. a lush henna)
nekem nem fog hiányozni, ha egyszer elfogy.

The Body Shop Colour Crush Körömlakk

The Body Shop Colour Crush Körömlakk
2014. október 16.

Minôsége az árával arányosan se nem túl jó, de nem is a leggyengébb. Szép színek, de hamar kopásnak indul, és egy nap után jelentôsen veszít a fényébôl. Fedôlakkal még nem próbáltam, úgy talán jobb az eredmény.

Lush Retread Hajkondicionáló

Lush Retread Hajkondicionáló
2014. október 3.

Hû, látványosan szép, fényes és puha lett tôle az egyébként nagyon kócolódó, vékonyszálú hajam, miután beszárítottam, de kicsit szállt, ezért tettem rá hajolajat. Az illata engem a friss uborkára emlékeztet.