annama

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Chanel Vitalumière Alapozó

Chanel Vitalumière Alapozó
2019. május 2.

Az én bőröm imádja. Amikor felviszem ecsettel, nagyon sárgának látszik, de mire vékonyan szétterítem, szinte beleolvad a bőrbe. Szeretem a fényt, amit ad, sokkal üdébbnek, fiatalabbnak hat a bőröm, ha ezt használom, mint amikor a kistestvérét, az aqua-t. A fedésük nagyjából megegyezik.

Chanel Les Beiges Healthy Glow Gel Touch Foundation

Chanel Les Beiges Healthy Glow Gel Touch Foundation
2019. május 2.

Nagyon szépen fest, szerettem, de sajnos pattanásos leszek estére minden alkalommal, amikor használom. Más Chanel alapozóval nem tapasztaltam ezt. Kár érte.

John Masters Organics Lavender Rosemary Sampon

John Masters Organics Lavender Rosemary Sampon
2019. március 16.

Terápiás céllal vettem, mert zsírosodik a hajam, 2naponta mosom, S korpás is lett, gondoltam, teszek egy (drága) próbát. Az illata erősen illóolajos, alig habzik, a férjem szerint egy újabb"természetes sz..r". Na igen. A hatása viszont jobb, mint bármelyik drága cuccé, amit eddig próbáltam.

Sisley Black Rose Krém Maszk

Sisley Black Rose Krém Maszk
2019. március 16.

Az instant youth megnevezés persze túlzás, de jó kis maszk azért. Én szeretem a rózsa illatát, szép, selymes fényt ad a bőrnek. Fiatalabb ugyan nem leszek tőle, de enyhít a pirospozsgás bőrön és mintha a vékony ráncok sem lennének olyan feltűnőek.

Chanel Les Beiges Healthy Glow Sheer Colour Stick

Chanel Les Beiges Healthy Glow Sheer Colour Stick
2019. március 4.

Ennek minden cseppje kincs. Nagyon szép, természetes a fénye, könnyen eloszlik, kellemes színekben kapható. az ára abszurd, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Organic Shop Banán Shake Regeneráló Testápoló

Organic Shop Banán Shake Regeneráló Testápoló
2018. december 27.
(!)

Nyami. Egy szóban összefoglalva. A banános, joghurtdesszert tökéletes illúziója. A csomagolás is merész, ha gyerek lennék, biztosan nekiesnék nagykanállal. (A dobozra többször felírták, hogy nem ehető, de nehéz elhinni) Impresszív a 400 grammos kiszerelés - fagyis dobozban. Vagány látvány a fürdőszobában.
A krém színe, állaga, illata tényleg, mint a banános joghurt shake-é. Mióta használom, állandóan kívánom a banános édességeket, azon kaptam magam, hogy vettem banán krémtúrót, amit egyébként nem szoktam, de leginkább a Casali csokis banánjára emlékeztet az aromája. Jól hidratál, szeretem használni. A fürdőszobánk ugyan cukrászdára emlékeztet, nem fürdőre, főleg, ha a vaníliás balea tusfürdőmet is bevetem, de nem bánom.

Organic Shop Édes Gránátalma Sorbet Testradír Nádcukorral

Organic Shop Édes Gránátalma Sorbet Testradír Nádcukorral
2018. december 27.
(!)

Elég erősen radíroz, én az apróbb szemcséseket jobban kedvelem. Kicsit habzik is a vizes bőrön. Szeretem az illatát, engem nem is annyira gránátalmára, inkább málnára emlékeztet. Használat után alaposan bekrémezem a bőröm testápolóval, és egész nap kitart a hatás. Ami a csomagolást illeti, fantasztikus, mint egy nagy adag málna szorbet, nehéz megállni hogy ne egyek bele.

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2018. október 25.

Nagyon szeretem, tökéletesen lehoz minden sminket. Az enyémnek nincs rossz szaga - nem lehet, hogy aki erre panaszkodik, romlott terméket kapott? érdemes lenne egy Clinique üzletben ennek utánajárni. A szemembe nem szoktam belekenni, arra külön szemfestéklemosót használok. Ez arra nem praktikus, mert először bele kell masszírozni a bőrbe, mint egy krémet, majd egy kevés vízzel átmasszírozni, végül leszedni nedves vattapamaccsal, s leöblíteni.

Weleda Ápoló Olaj Kismamáknak

Weleda Ápoló Olaj Kismamáknak
2018. október 25.

Szülés előtt állok pár nappal, és 3 hónapja használom ezt az olajat reggel és este. Az utóbbi pár hétben gátmasszázshoz is. Előtte a Naturland kismama krémmel kentem a hasam, amíg kisebb volt. A bőröm nem repedezett be, pedig jó nagy a baba és a hasam is. Tinédzser koromból pedig maradt a combomon és a mellemen is csík, ezért számítottam rá a terhesség alatt is, de szerencsére nem lett. Az igazsághoz persze az is hozzátartozik, hogy egy grammot sem híztam (A terhesség alatt természetesen nem fogyókúráztam, de nem ettem cukrot, sem fehér lisztet, csak teljes kiőrlésű lisztből készült pékárut, sok halat, zöldséget, és mértékkel gyümölcsöt.), csak annyit nőtt a súlyom, amennyit a baba (+ magzatvíz, méh, stb.) - ez biztos, hogy sokat segített az olajon kívül.

Origins A Perfect World Age-Defense Treatment Lotion

Origins A Perfect World Age-Defense Treatment Lotion
2018. október 25.

Online rendeltem vakon, csak a leírások alapján, s amikor megkaptam, kicsit csalódott voltam, mert egy "lotion"-ról azt gondoltam, hogy egy a krémeknél könnyebb textrúrájú, de azért kenhető valami lesz. Ez azonban folyékony állagú, mint egy tonik (de nem tonik!). Ilyen lotion-om még nem volt, de teljesen elégedett vagyok vele. Arctisztítás után reggel és este egy keveset löttyintek a tenyerembe, és bepaskolom vele az arcom. Azt hittem, kevés lesz ennyi hidratálás, mert néha feszül, húzódik a homlokomon a bőr, de mióta ezt használom, a feszülő érzés elmúlt, a bőröm nagyon puha és kellemes tapintású. Krémet nappal csak fényvédőt használok fölé, este semmi mást, csak ezt. Sminkelni is jól tudok rá (folyékony alapozót használok), nem hiányzik sem a primer sem egy zsírosabb krém.