annama

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Guerlain Parure Aqua Radiant Feel-Good Alapozó SPF20

Guerlain Parure Aqua Radiant Feel-Good Alapozó SPF20
2013. június 4.

Nagyon szép, egyenletesen felhordható, nem maszkhatású, nyáron tényleg sok egy kcisit, és sajnos messze nem olyan jó, mint a Parure Extreme, amit nem kapok sehol. Olyan szép hatást nem érek el vele (meg semmi mással).

Ghost EDT

Ghost EDT
2013. június 3.

Mint minden rózsa, minden rózsaparfüm is nagyon más, mégis mindegyikben felismerhetô a rózsaillat. Én a pikánsabb rózsákat kedvelem, mint a L'occitane-é, ez viszont ugyanaz az édes, cukrozott rózsaszirom buké, amibôl rózsavíz készül cukrászsüteményekhez, vagy amit a bolgár rózsalekvárban érezni. Fánkba töltve szeretem is, de a bôrömön furcsa.

Sante Family Selyemfény Sampon Bio Narancs & Kókusz

Sante Family Selyemfény Sampon Bio Narancs & Kókusz
2013. június 2.

egy hónapja használom, és sok dicséretet kapok, milyen szép fényes a hajam. Az illata is nagyon kellemes, bár mosás után nem marad meg.

L'Occitane Ultra Rich Body Cream

L'Occitane Ultra Rich Body Cream
2013. május 30.

Hát ez valami fenséges! Hihetetlen könnyen beszívódik a bôrbe, pedig nem könnyû, 25%-os shea vajjal. Sok krémet kipróbáltam már, mert nagyon száraz a bôröm, néhány óránál tovább szinte semmi sem hat, és ami még más krémmel nem fordult elô, ettôl még másnap is puha a bôröm. Sajnos az ára elég borsos, de néha-néha meglepem vele magam, fôleg nyáron, a harisnya mentes idôszakban.

Givenchy Ysatis EDT

Givenchy Ysatis EDT
2013. május 30.

Olyan sok szépet olvastam errôl a parfümrôl, hogy beszereztem egy "vintage" verziót, ami a képen is látszik, az arany kupakkal. Az újabb parfüm üvege kicsit más. Már amikor kinyitottam, éreztem, hogy nem fogom megszeretni. Húsvéti kölni kellemetlen szaga csapott orron. Azért tettem egy próbát, és cseppentettem a bôrömre is. Sajnos nem lett sokkal jobb. Erôs pacsuli, a háttérben pedig valami kesernyés, fás illat. Egy elegáns nagymamához tudom elképzelni, aki már olyan öreg és gyenge, hogy nem tudja elhagyni az antik bútorokkal túlzsúfolt lakását. A leírásban nem szerepel a pacsuli, én mégsem érzek semmi mást.

Egy kicsit késôbb: már érezni, amit sokan "fás-púderes" illatként írnak le. Számomra továbbra is unalmas.
Örömtelen illat.

L’Occitane Sampon Száraz és Károsodott Hajra

L’Occitane Sampon Száraz és Károsodott Hajra
2013. május 29.

Az én hajam is pamutszerû lett tôle, de én ennek örültem, mert egyébként nagyon vékony szálú, és magától gyorsan lelapul. Az ára miatt eddig csak egyszer vettem újra.

Carolina Herrera 212 EDT

Carolina Herrera 212 EDT
2013. május 29.

Én nagyon szeretem, bármikor, bármilyen évszakban és napszakban jobban érzem magam tôle. A pasim viszont túl szimplának érzi, unalmasnak, ezért csak "boldog magányomban" használom.

Clarins Doux Déodorant Eau Dynamisante

Clarins Doux Déodorant Eau Dynamisante
2013. május 28.

Egy hónapja használom, de nekem is nagyon bejött, jól dezodorál. Az illata inkább férfias, de hamar lecsendesül, és parfümmel is tudom viselni.

Összetevôk: alcohol, cyclopentasiloxane, parfume, farnesol, triclosan, bisabolol, glycerrhetinic acid, citral, coumarin, eugenol, alpha-isomethyl, ionone, geranol, limonene, linalool, hexyl cinnamal.

Vichy 24 Hour Dry Touch Golyós Dezodor

Vichy 24 Hour Dry Touch Golyós Dezodor
2013. május 28.

Sajnos nemcsak teljesen hatástalan, de még kellemetlenebb szagot eredményez, mintha nem is használnék dezodort. Nem is értem, miért került forgalomba, nem sokat tesztelhették. Ki kellett dobnom.

Calvin Klein CK One

Calvin Klein CK One
2013. május 28.

Mindig örülök, ha megérzem az utcán férfiakon is. Ez az általam ismert egyetlen uniszex illat, ami tényleg mindkét nemnek jól áll. Számomra megunhatatlan!