annama

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Boucheron Initial

Boucheron Initial
2013. május 28.

Hú, nehéz, a zsigerekig hatol, szabadulni tôle is nehéz, egyrészt mert nagyon tartós, másrészt, mert újra és újra bele kellett szagolnom, annyira jól éreztem magam tôle. A furcsa csak az, hogy nem tudom megjegyezni. Amint elmúlik a hatása, el is felejtem. Férfi ismerôseimnek eddig nagyon tetszett...

Lalique Amethyst Lalique EDP

Lalique Amethyst Lalique EDP
2013. május 28.

Tegnap kaptam egy üveggel. Furcsa mód, ennél a parfümnél az elsô szippantás szinte a legfinomabb. Valami leírhatatlan virágillat, természetesnek hat, semmi émelygés, az üvegbe zárt tavasz. Kicsit késôbb az ananász dominál, majd a bodza gyümölcsszörp vagy még inkább szeder egy kis vörösborral. Amint ez lecsendesedik, visszafogottan édes marad, de továbbra sem túlzottan. Számomra tavaszi parfüm, arra az idôszakra, amikor minden virágzik és illatozik. Nagyon optimista, vidám illat. Télre a nehezebb, pézsmás-vaníliás illatokat szeretem. Tényleg tartós. Az üvegcse pedig gyönyörû, ami nem véletlen, méltó a híres üvegmûves, René Lalique nevéhez.

Ted Lapidus Fantasme

Ted Lapidus Fantasme
2013. május 28.

Egy régi parfümös üvegcsém van, amit az ebay-en vettem, nem tudom mennyire régi a parfüm, és eredetileg is ilyen lenne, mindenesetre az elsö szippantással visszarepít a 60-es évek Côte d'Azur-jére, luxusautók és naplementék közé, pedig a parfüm 1992-es. A háttérben pedig intenzív gyümölcs illat lengedez, de nem tudnám meghatározni, miféle. Nem könnyed, a gyümölcsösség ellenére inkább melankólikus. Órák múlva is érezni. Az ára pedig igen kedvezö.

Lush Ambrosia Borotvakrém

Lush Ambrosia Borotvakrém
2013. május 28.

Ó, csodás krém, sosem pattogzik ki a bôröm, ha ezzel borotválom. Isteni. A barátomnak vettem, de nem használja, mert "nem habzik". Nem bánom, mert így elhasználom én... az illata finom, ananászos.

Lush Vanishing Cream Arckrém

Lush Vanishing Cream Arckrém
2013. május 28.

Nekem eddig minden lush arckrém bevállt, ez is. Könnyen beszívódik, puhít, finom az illata. Ár-érték arányban is elégedett vagyok vele.

Lush Dirty Hajformázó Krém

Lush Dirty Hajformázó Krém
2013. május 28.

Az egyetlen hajformázó, ami nekem bevállt. Próbáltam már olcsóbb zseléket, drága tony&guy pasztát, semmi sem oszlik el olyan könnyen, mint ez. Nem hagy kellemetlen zselécsíkokat, kifésülhetô, igaz, ha egymás után több nap is használom, mattítja a hajam, de ez nálam nem gond, mert sûrûn mosok hajat. Ár-érték arányban 5 csillag.

Givenchy Dahlia Noir Eau De Parfum

Givenchy Dahlia Noir Eau De Parfum
2013. május 27.

Elôször izgalmasnak, kellemesen "noir"-osnak, különlegesnek tûnt, megörültem neki, de mielôtt megvettem volna, vártam egy órát... és milyen jól tettem. Ellaposodott és kesernyés unalom maradt belôle. EDP ellenére nem is volt valami tartós.

Iceberg Iceberg

Iceberg Iceberg
2013. május 27.

Kellemes, minden fázisában, visszafogott, de cseppet sem unalmas, nekem lehetne intenzívebb, mert csak egészen közelrôl érezni. Inkább hétköznapokra, nappalra, mint alkalmakra ajánlom.