annama

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Bvlgari Eau Parfumée Au The Rouge

Bvlgari Eau Parfumée Au The Rouge
2017. november 22.

Többen írjátok, hogy már nem kapható. Én tegnap próbáltam a douglasban, és online is sok helyen kapni.

KMS California Hair Play Szárazsampon

KMS California Hair Play Szárazsampon
2017. november 20.

Ez egy csodálatos termék, a szárazsamponok gyöngye. Miután befújom vele a hajam, kicsit beledörzsölöm, majd kifésülöm. Amint megszárad rajta a spray, olyan, mintha frissen mostam volna, na jó, nem olyan fényes, de egy kis tartást is ad a frizurának, így a hajmosást egy nappal elcsúsztathatom.

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál
2017. november 19.

Időről időre próbát teszek drogériás szempillaspirálokkal, hogy kíméljem a pénztárcámat. Ez történt egy hónappal ezelőtt is, amikor ezt (a sok + vélemény alapján) megvettem. Amikor felkenem, szépen mutat, de csak néhány röpke óráig. Utána alig látszik valami, mintha nem is sminkeltem volna, pedig lemosáskor ott landol este a vattakorongon. Meg sem várom a 3 hónapot az újabb (Chanel) szempillaspirállal, mert ennek semmi értelme.

Alverde Mat Lipstick

Alverde Mat Lipstick
2017. november 8.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, meglepően jó ez a termék, és az ára is szenzációs. Van olyan tartós, mint bármelyik high end termék, kellemes az illata, nem szárít, nem irrritál, szépen elterül, nem maszatolódik, és a szinek is nagyon tetszenek - a mély vörös leginkább.

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Sampon Igénybevett Hajra

Tigi Catwalk Oatmeal&Honey Sampon Igénybevett Hajra
2017. május 25.

Fél éve használom, most fogy el épp a 2x750 ml-es sampon és balzsam adagom, amihez 15 fontért sikerült hozzájutnom, így az áráról nem is szólnék (mert itthon, drogériában azért elég drága, lássuk be). Előtte Schauma 7 Gyógynövény sampont használtam el egy flakonnal, és kikészültem, milyen lett tőle a hajam, szállt minden irányba, kezelhetetlen és rettenetes volt. Ezt rendbe hozta a Tigi sampon, a hajam fényes, nem töredezik jobban (se kevésbé), mint korábban, s ugyanúgy 2naponta kell hajat mosnom, mint már évek óta – samponmárkától függetlenül. Mivel elég vékonyszálú a hajam, most inkább kipróbálom a dúsító verziót.

Chanel Hydra Beauty Gel Créme

Chanel Hydra Beauty Gel Créme
2017. április 27.

Az én – egyébként pirosodásra hajlamos – bőröm egy szuper sznob, minden chanelt bekajál, hiába van benne parfüm. A kis applikátorával viszem fel, egy borsónyi mennyiséget kenek el az arcomon és a szemem körül, s egy pillanat alatt beszívja a bőröm, puha lesz, nem marad ragacsos, megszabadít a homlokomon gyakori (amikor nem chanelt kenek rá, hehe) feszülő érzéstől, és jól áll rajta a smink. Szeretem a gél állagát is, könnyebben és dörzsölés nélkül eloszlatható.

La Nuit De Chanel

La Nuit De Chanel
2017. április 6.

3 hónapja használom az esti arctisztítás után. Szeretem, mert a tisztítás után a szegényke-kinézetű, szárazra tisztított bőrömet azonnal életre kelti, gyorsan beszívódik, nem marad utána semmilyen ragacsos érzés, hanem pont olyan lesz a bőröm érintése, mint amit várnék, ha megérintek egy egészséges, fiatal arcbőrt. Puha, ruganyos, sima, nem száraz és nem is ragacsos.

Sampure Pirosító Ecset

Sampure Pirosító Ecset
2017. március 30.

Nagyon-nagyon puha, tömör, jól felveszi az ásványi porokat. Pirosítóecsetnek nekem túl nagy, de porpúderhez kiváló. Amiért lepontozom, hogy egy év után tönkrement, leesett a feje a nyeléről. Vissza lehet ragasztani, de azért jobban is meg lehett volna csinálni ennyi pénzért.

Givenchy Noir Coture 4 In One Szempillaspirál

Givenchy Noir Coture 4 In One Szempillaspirál
2017. március 30.

Tényleg szép, íves és sűrű pillákat fest, egyelőre nem is csomósodik, igaz, néha kicsit megtörlöm a keféjét, mielőtt festeni kezdek vele. Vicces a keféje, ugyan egyelőre nem értem, mi az előnye ennek a formának. A vízállósága is jó, és micellás vízzel könnyen le tudom mosni, nem tépi a pillákat. Kéte hete használom, és nem vettem észre, hogy hullanának vagy töredeznének a szempilláim.

Shiseido Perfect Alapozó Ecset

Shiseido Perfect Alapozó Ecset
2017. március 10.

Szerintem csodálatos. Fantasztikusan puha, nagyon kellemes az érintése, az alapozót vékonyan ki tudom húzni vele. Mivel nagyon sűrű sörtés, szinte semmit sem vesz fel, nem pazarol úgy, mint a drogériás lapos ecsetem. Kimosni forró vízzel és szappannal szoktam, amikor megszárad, megkeményedik, de megdörzsölöm, és olyan puha, mint új korában. A szemem alatt a korrektort is nagyon szépen elteríti, vékonyan. Mivel viszonylag kicsi a feje, jól hozzáfér az orr körüli részekhez is, és nem ül bele a hajlatokba az alapozó. A krémpirosítót is ezzel szoktam felvinni, sokkal gyorsabban el tudom vele dolgozni, mint ujjbeggyel. Én nagyon szeretem, örülök, hogy beruháztam rá.