annama

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Clinique Antiperspirant-Deodorant Roll-On

Clinique Antiperspirant-Deodorant Roll-On
2017. március 10.

Pont egy éve használom (s még ugyanazt a flakont), és nagyon szeretem. Biztosan újra veszem, ha elfogy. Egész nap kitart, mindegy, mit csinálok, stresszes napom van, hőség van, utazok, stb. – semmi nem billenti ki az egyensúlyából. Sőt, ha strandra megyek délután, és nem viszem magammal, ezért strandolás után nem kenem újra, sem izzadok meg (persze szappanos fürdés után elveszti a varázserejét, de az már túlzás lenne, ha nem tenné).

Catrice Allround Szempillaspirál

Catrice Allround Szempillaspirál
2017. január 17.

Ez tényleg nagyon szép pillákat fest, és még olcsó is. Őrület.

Dolce & Gabbana The Lift Foundation

Dolce & Gabbana The Lift Foundation
2017. január 12.

Miért is csak négy csillag?
1. mert nagy reményeket fűztem hozzá, hiszen olyan szép a csomagolás, fekete-arany-üveg, és jó volt a reklám kampány is.
2. mert anti-aging alapozóm már volt, az Armanitól, és nagyon szerettem.
3. mert erősebb fedést kerestem a mostanság használt chanel vitalumiere aqua-tól.
Sajnos nem olyan szép a végeredmény, mint az Armani designer liftjével, a fedése pedign nem sokkal erősebb, mint a Chanel vl aqua, amihez kénytelen vagyok hasonlítani, hiszen közel egy éve azt használom. Ez utóbbit, amint felkenem a bőrömre, szinte beissza, puha, száraz érzetet hagy maga után. A Dolce & Gabbana liftinges alapozója viszon kicsit ragad, igaz, csak eleinte, a fixáló porpúderrel együtt már nem. A fénye tetszik, selymesen fénylik, nem zsírosan, inkább ragyog, de nem csillámosan, hanem frissen. Nehezebben tudom eloszlatni, és többet kell vele dolgozni, mint a fentebb említett másik két alapozómmal, ezért csak ecsettel tudok hozzáfogni, és azzal vékonyan és többször áthúzni, hogy ne csomósodjon a szárazabb helyeken. Összességében, ha ez lenne az első drágább alapozóm, tetszene, az eredmény a kis macera után végül is szép, de ha az árát összevetem a chanel-emmel, már nem biztos, hogy újra venném a Dolce & Gabbana-t.

Schauma 7 Gyógynövény Sampon (régi2)

Schauma 7 Gyógynövény Sampon (régi2)
2016. december 16.

Számomra egy rémálom (a balzsamjával együtt használom). Vékonyszálú, középhosszú hajam van. Szép fényes lesz tőle, szeretem az illatát, nem is zsírosodik, tökéletes lenne... de annyira száll minden egyes szál, hogy csak egy jó nagy adag hajlakk vagy hajzselé tudja rájuk kényszeríteni a gravitációt. S bár fele annyiba kerül, mint amiket eddig használtam, kétszer annyi hajformázó, lakk és miegyéb kell rá, hogy el tudjam viselni a hajkoronám (s az eredmény szépnek éppen nem mondható, se így, se úgy). Számomra irtózatos, szerencsére ma elfogyott. Nem veszem újra.

Iceberg Eau De Iceberg Pour Femme

Iceberg Eau De Iceberg Pour Femme
2016. november 2.

Én ezt nagyon szeretem, mindig felvidít, de a bőrömön csak pár órát tart, vagy még annyit se. Ha egész nap érezni szeretném, ellocsolnám gyorsan. (Szerencsére az ára kedvező, így a tartóssága miatt csak egy csillagot vonok le.)

Chanel Allure Sensuelle

Chanel Allure Sensuelle
2016. október 31.

Az én érzékeimnek ez férfi illat.

Chanel Sublimage La Protection UV

Chanel Sublimage La Protection UV
2016. október 14.

Ez egy szuper kis krém, fényvédőnek vettem elsősorban, és egész nyáron nem égett le az arcom, pedig sokat strandoltam. Enyhén és egyenletesen barnultam le, jobban nem is akartam. Gyorsan beszívódik (az én bőrőm inkább száraz), nem hagy zsíros érzetet maga után, mint a fényvédő krémek általában, és még táplál is. Igaz, ezen az áron csináljon is valamit még a fényvédelmen túl ...
6 hónapja használom minden reggel, a bőröm szereti, nem fényesedik át az alapozón, nem irritál, pedig a bőröm pirosodásra hajlamos. Általában, ha krémet váltok, pár hétig előfordulnak az arcomon apró pattanások, de ezzel a krémmel nem tapasztaltam ilyet.

Nivea Silk Mousse Creme Care Ápoló Tusfürdő Hab

Nivea Silk Mousse Creme Care Ápoló Tusfürdő Hab
2016. október 2.

Hát én örülök, hogy valaki kitalálta a tusolóhabot, nem csöpög, mint a tusfürdő, nem kell annyit dörzsölni a bőrt, mint a szappannal, kellemes vele fürdeni.

Chanel N°19 EDP

Chanel N°19 EDP
2016. október 1.

Mesés. Kipróbáltam egy órája a csuklómra fújva, és nem tudom levenni az orrom róla.

Chanel N°5

Chanel N°5
2016. október 1.

Micsoda gyönyörűség! Kipróbáltuk a férjemmel a müllerben. Kifújás után a gyerekkorunk jutott eszünkbe, amikor beleszaglásztunk a felnőttek parfümös üvegcséibe, de később már nem ilyen nosztalgikus, hanem elképesztően szexi. Egyszerre nemes és buja, egészen ellágyultam tőle, nem is értem, eddig hol voltam, miért nem próbáltam. Be kell szereznem egy üveggel.