annama

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Elizabeth Arden Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum

Elizabeth Arden Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum
2016. január 19.

Lassan elfogyasztok egy 60 darabos csomagot, igaz, most próbáltam először, és állítólag több éves használat után érdemes rá hivatkozni, milyen jól megőrzi a bőrt fiatalnak, ezért ne keseredjen el, aki szeretne hinni benne, de én 2 hónap után nem látom, hogy jobb állapotban lenne a bőröm. Nem lett puhább, mint az eddigi krémeimtől, látszatra nem lett egészségesebb, nem lett kevesebb a bőrhibám, a pirosodás, a pórusok, minden maradt a régi. Már nem húzódik a bőröm a homlokom közepén, ez igaz, amit ennek a szérumnak tulajdonítok (egyébként a nappali krémjével együtt használom: Ceramide Lift and Firm Day Lotion). A feszülő bőr érzésétől azonban a chanel nutrition krémem vagy a sensai silk is megszabadít, s a szérum önmagában azért kevés, mert olajos, nagyon fénylene a bőr, mindenképp kell utána egy hidratáló krém is, ráadásul jobban be is szívja a bőröm krémmel együtt használva.
Összefoglalva, kellemes élmény volt, de igen drága, és semmi plusz, amiért megérné.
Remélem, akik kitartanak e szérum mellett, pár év használat után hálásak lesznek Elizabeth Ardennek.
Én nem vásárolom újra.

Rimmel Magnif'eyes Mono Szemhéjpúder

Rimmel Magnif'eyes Mono Szemhéjpúder
2015. november 27.

Én is a 006 Poser színt vettem meg, 990-ért leárazáson, és a szín tetszik nagyon, de nem látszik szinte semmit, ha felkenem. Tettem alá szemfestékalapozót, felvittem vagy 3 rétegben, de néhány óra után nem látszik semmi. Nagy kár, mert úgy megörültem ennek a színnek (és árnak).

Carolina Herrera 212 VIP EDP

Carolina Herrera 212 VIP EDP
2015. november 19.

A 212 egyetemista éveim nagy kedvence volt, ezért megörültem, amikor kaptam ebből egy mintát. Sajnos nekem olyan, mint egy karácsonyi puding vagy egy marcipános-rumos süti sok-sok szalalkálival (mert hát szúrja az orrom az ebadta), ami próbálja elnyomni a tepsi aljára tapadt 212-t. Majd a Mikulásnak adom.

Dior 5-színű Szemhéjpúder Paletta

Dior 5-színű Szemhéjpúder Paletta
2015. október 1.

cuir cannage 796 került (végre) hozzám. Milyen régóta szemezgetek vele, de most rászántam magam, és vettem egy ilyen palettát! Hogy is élhettem eddig nélküle?! :-) Olyan könnyű festeni vele, mintha vászonra pingálnék akrilfestékkel, a fénye tényleg, mint a selyemé, és egyetlen ecsetvonással már tökéletesen elegendő mennyiség kerül a bőrre. Egy álom. Borzasztó drága, mégis, mióta megvettem, már minden egyéb, amit valaha használtam, pénzkidobásnak tűnik. Nincs többé shiseido, chanel, burberry és l'oréal.
A matt középső tökéletes a természetes sminkhez, a világosabbakkal kombinálva a nappali sminkhez, és ha mind az 5 megszólal, felmehet a függöny...

Redken Extreme Conditioner

Redken Extreme Conditioner
2015. október 1.

Nagyon kíváncsi voltam, mi történik, ha egy 6000 forintos balzsamot kenek a hajamra a 600 forintosom helyett. Létezhet-e olyan hatás, amit ez megér. Egy 70%-os leárazáson vettem egy flakonnal, és ma kipróbáltam, így már tudom, miért kerül a L'oreal balzsamom tízszeresébe. Igen egyszerű a válasz, mert azt teszi a hajjal, amiért bazsamot használunk. A bontásnál egyetlen hajszálam sem görbült, a szárításnál körkefére tekerhettem, fennakadás nélkül minden hajszálam átsiklott a kefe sörtéin, s mikor megszáradt? olyan lett, amilyenre szárítottam, és nem olyan, amit a gravitáció szeretett volna. Úgy fénylett, mint a reklámokban, lágy lett, de ruganyos maradt, együtt mozgott a frizura már formázás előtt is.
Az ára viszont... hát igen, ha megengedhetném magamnak, hogy ennyi pénzt költsek balzsamra, megtenném, de így maradok csak turista.

Dior Diorshow Iconic Overcurl Szempillaspirál

Dior Diorshow Iconic Overcurl Szempillaspirál
2015. szeptember 17.

Ez de nagyon jó!
Nyugodtan állíthatom, a legjobb, amit eddig próbáltam. Jane Iredale, Dior DiorShow 360, Helena Rubinstein Lash Queen, Burberry voltak az utóbbi években, és mindet zsebre teszi.

Dior Diorlisse Abricot Körömlakk

Dior Diorlisse Abricot Körömlakk
2015. szeptember 15.

A körmeim meglehetősen barázdáltak hosszában (gyerekkorom óta). Próbáltam sokféle körömlakk alappal kiegyenlíteni, de nem sokat ért, ezért gondoltam, teszek ezzel is egy (drága) próbát, mert azt ígéri, kitölti a "hézagokat". Sok olyan lakkom van, ami alap nélkül is kellő sűrűségű, és nem látszanak a barázdák, pl. az o.p.i. so hot it berns, de a világosabbak és néhány chanel lakk, amit a színe miatt meg kellett vennem (a blue boy és a june pl.) olyan vékony rétegben kenhető, hogy az eredmény nem valami szép. A rózsás árnyalatokat meg el is felejthetem. Nos ez a kence nem teszi tökéletesen simává a körmeim, de a különbség azért látványos, és az egyébként igen rossz (ecset és kenhetőség egy katasztrófa), de a színe miatt imádott estee lauder ballerina pinkjét most végre el tudom használni.

Clinique Chubby Stick Intense

Clinique Chubby Stick Intense
2015. szeptember 14.

Nekem a sima chubby jobban teszik, sokkal szebb a fénye, mint ennek, és a színe is szépen beleolvad az ajkakba. Ez már rúzs inkább, pont az az egészséges ragyogás hiányzik belőle, amivel úgy sminkelhet az ember, mintha nem lenne kisminkelve.

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2015. szeptember 11.

Ilyen jó alapozóm ilyen kevés pénzért még sosem volt. Félek, nem lesz szükségem a csodálatos armanira sem...

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2015. szeptember 10.

Ha ilyen illatfelhőbe burkolóztak a görög istenek, nem csoda, hogy kiűzték őket tömjénnel...