annama

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

L'Occitane Ultragazdag Arckrém

L'Occitane Ultragazdag Arckrém
2015. május 11.

Egy hete használom, az enyémnek már más a csomagolása, de az összetevői gondolom, nem változtak, a 25% shea vaj semmiképp.
Az első pár napon megjelent a bőrömön egy-két kipattogzás, de ez nálam gyakori, ha krémet váltok. A szuper (drága és jó) sensai silk krémem elfogyott, és bár nagyon szépen megnyugtatta a kipirosodott bőröm, a homlokomon a feszülést nem szüntette meg, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt a shea vajas krémet. A sminkem sajnos átfénylett tőle napközben, ezért inkább csak éjszaka használom, illetve ha nappal, akkor az orromat kihagyom, mert az nagyon zavar, ha fénylik. Amit vártam tőle, teljesítette, a feszülő érzés a homlokom bőrén teljesen megszünt, nagyon boldog vagyok, főleg, mert fele annyiba kerül ez a kis csoda, mint az előző krémem.

Chanel Le Blanc De Chanel Multi-Use Illuminating Base

Chanel Le Blanc De Chanel Multi-Use Illuminating Base
2015. április 17.

Ma reggel használtam először, és nagyon vártam a hatást. Megnéztem a chanel oktató videóját is, ahol a sminkes egy ecsettel viszi fel, egészen kifehéredik tőle a bőre. Az arcomat leradíroztam, hidratáltam, olyan sima volt, mint a baba popsija. Hát felvittem én is ecsettel, szépen elkentem, majd folytattam a kedvenc (armani) alapozómmal, ami önmagában is szép, de gondoltam ezzel együtt lesz csak igazán! A kis fehér chanel kence beleült a bőröm minden apró kis mélyedésébe, pórusaiba, pedig száraz a bőröm, nincsenek tág pórusaim, azonban ahogy rákerült az alapozó, a pórusok felragyogtak, mintha apró kis barna pöttyöket festettem volna az arcomra. Nagyon rosszul esett, de gondoltam, lemosom, és teszek még egy próbát. Ezúttal nem ecsettel kentem, hanem alaposan beledolgoztam a bőrömbe, és leheletvékonyan felkentem. Nos, igen, ez volt a baj.
Szinte sugárzott a bőröm. Csodálkoztam is reggel, hogy miért néznek meg ennyien, a tavasz vagy a chanel vagy valami smink malheur miatt? Már kezdtem aggódni, hogy allergiás reakciót váltott ki a bőrömön, és tiszta vörös a fejem, ezért amint beértem a munkahelyemre, pánikszerűen rohantam a tükörhöz... de minden a helyén volt. Hát lehet, hogy a chanel kence tud valamit, de ezt a hatást még tesztelnem kell.

The Konjac Sponge Red Clay Konjac Konnyaku Szivacs Vörös Francia Agyaggal

The Konjac Sponge Red Clay Konjac Konnyaku Szivacs Vörös Francia Agyaggal
2015. április 5.

Cuki kis szivacs, szeretem, mert finom puháva teszi használat után a bőrömet. Sminklemosót azért nem helyettesíti sajnos, az alapozóval még elbánna, de már egy pirosítót nem szed le maradéktalanul (a szemfestékről nem is szólva), pedig a gyártó állítja, hogy sminklemosásra is tökéletesen elég. Az arctisztító szappan helyett azonban továbbra is inkább ezt használom.

Clinique Super City Block SPF40

Clinique Super City Block SPF40
2015. március 14.

Eredetileg fényvédő krémnek vettem, mert az arckrémem nem tartalmaz fényvédőt, és mert sok antioxidánst tettek bele, s mikor kinyitottam, láttam meg, hogy színezett. Szerencsére inkább világosít, ezért végül örültem ennek a nem várt fordulatnak, mert így primernek is használom az alapozó alá. Kicsit ragacsosabb a bőröm utána, mint a piz buin napkrémtől, amit eddig használtam, de azért akár alapozó nélkül is, egy kis fixáló púderrel teljesen jó.

Artdeco Szemhéjalapozó

Artdeco Szemhéjalapozó
2015. március 13.

Számomra megváltás ez a kis kence. Igaz, még más szemhéj alapozót nem próbáltam, és nem is voltak nagy elvárásaim, mert elég olcsó, de nagyon elégedett vagyok vele. Alig látszik, ha felviszem, selymes, vékony krém, és egész nap tartja a szemfestéket.

Dior DiorShow 360 Szempillaspirál

Dior DiorShow 360 Szempillaspirál
2015. március 12.

Tényleg tartós, nem morzsolódik, szuper kis termék, de azért "drámai" hatásról nem tudnék beszámolni. Legfőképp szórakoztató a motoros kefe miatt.

Schüssler Nr. 1+11 Schüssler Regeneráló Testápoló

Schüssler Nr. 1+11 Schüssler Regeneráló Testápoló
2015. március 12.

A világon semmit nem csinál a striákkal, mezei hidratáló krém.

Schüssler Natur Selection Nr. 4. (régi)

Schüssler Natur Selection Nr. 4. (régi)
2015. március 12.

Az arcomon elég erős hajszálértágulatok voltak, piros volt a bőröm, ezért kezdtem el használni, és a világon semmi nem változott, illetve talán annyi, hogy eleinte apró pattanásokat okozott. Abbahagytam, és elkezdtem használni a sensai silk soothing krémet, nos, néhány hét alatt megnyugodott a bőröm, alig maradt hajszálértágulat. A sensai krém tízszer ennyibe kerül, de legalább nem pénzkidobás.

Chanel Le Crayon Lévres Szájkontúrceruza

Chanel Le Crayon Lévres Szájkontúrceruza
2015. március 7.

Csak úgy siklik az ajkakon, isteni ez a cucc. Nemcsk a kontúrhoz, de rúzs alá alapnak is használom, nagyon szépen felélénkíti a rúzs színét, és sokkal tartósabb a smink.

Dior Diorblush Vibrant Colour Powder Blush

Dior Diorblush Vibrant Colour Powder Blush
2015. február 6.

A neten rendeltem, így valamivel kedvezőbb áron szereztem, mint a douglasban, és csak osztani tudom az előttem szólók csodálatát. A Rose Chérie árnyalatot vettem meg, ami a világos bőrömön gyönyörűen, természetesen mutat. Ápolt, üde az arcom tőle, és csak egészen közelről látszik a benne lévő aranyos csillámpor. Nagyon könnyen fel tudom tenni, nem lehet túladagolni, pedig nem vagyok tanult sminkes.