AnnamariaGalik

Regisztráció dátuma: 2017. március 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Yves Rocher Éjféli Gyümölcsök Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Éjféli Gyümölcsök Hab- és Tusfürdő
2021. február 22.

Nagyon szárította a bőrömet.

Yves Rocher Éjféli Gyümölcsök Kézápoló Krém

Yves Rocher Éjféli Gyümölcsök Kézápoló Krém
2021. február 22.

Az illata nagyon tetszik, közepes távon kielégítően hidratál.

Yves Rocher Monoi De Tahiti Sampon és Tusfürdő

Yves Rocher Monoi De Tahiti Sampon és Tusfürdő
2020. július 18.

Termékmintát kaptam belőle, égnek áll a hajam tőle, mi minden van benne. Az illata is zavaróan erős, a fejbőrömet extrán szárítja, sajnos nem fogom elhasználni a maradékot sem.

Docolor Neon 15 Pieces Synthetic Brush Set

Docolor Neon 15 Pieces Synthetic Brush Set
2020. július 18.

Valóban eszméletlenül puhák, a fogásuk számomra kényelmes, kézreállnak. Az ecsetek feje szép, maximálisan olyan, mint amit a kép ígér (bár a púder ecsetből személy szerint azt preferálom, ha egy kicsit nagyobb ennél a feje). A sminket szépen felveszik és felviszik az arcra. Ár-érték arányban szerintem tökéletes kis szett.

Bioderma Photoderm After Sun Napozás Utáni Testápoló

Bioderma Photoderm After Sun Napozás Utáni Testápoló
2020. július 18.

Nem saját vásárlás, ajándékba kaptam. Mivel nem szoktam napozni, arckrémként használom el. Meglepően bőrbarát az összetétele (már ahhoz képest, hogy néhány natúr termék összetevő-listája ehhez képest a Háború és béke), nálam nem okoz pattanásokat, bár csak nagyon rétegben tudom felkenni, mert egyébként nem szívódik be (oké, nem arckrém). Ahhoz képest, hogy mire való és mire IS jó, 5 csillag.

Yves Rocher Tápláló Tusfürdő Krém Zabkivonattal

Yves Rocher Tápláló Tusfürdő Krém Zabkivonattal
2020. január 29.

Abszolút jó véleménnyel vagyok a termékről. Nagyon krémes állagú, nem szárít (engem legalábbis nem), semleges illata van és sokáig elég.

Coconutoil Cosmetics Ajakápoló Balzsam Argán

Coconutoil Cosmetics Ajakápoló Balzsam Argán
2019. március 24.

Nagyon "zöld" az összetevőit nézve, bár még így is kicsit sokallom, hogy mennyi minden van benne egy ajakbalzsamhoz képest.
Gyengén teljesít (bár lassan fogy), szinte semmit nem érezni az argán olaj jótékony hatásaiból.
Valamint rájöttem, hogy mivel nincs mindig lehetőségem alaposan kezet mosni, nem is annyira praktikus ez a tégelyes megoldás. Nem szeretem "feldobni" (azért, mivel ha mondjuk éppen a tömegközlekedésen vagyok, és koszos a kezem, a kézfertőtlenítőm nincs nálam, vagy épp nincs is birtokomban, egyszerűen nem nyúlkálok a bőrömhöz, pláne nem a számhoz piszkos kézzel), ez pedig hátráltatja a funkciója betöltésében.
Nem veszem újra.

Rexona Invisible Pure Deo Stift

Rexona Invisible Pure Deo Stift
2019. március 24.

Nem hagyott foltot, és tartós, véd, nem izzadom át a ruháimat, nincs erős szaga, DE:
A tartósságát egy kicsit sokkallom, ha lehet így fogalmazni. Negyvennyolc órás ugyebár, na nekem, ennyire nem szokott szükségem lenni (szerintem még ébren maradni is nehezen menni 48 órán át), és lemosni ELKÉPESZTŐEN nehéz! Ettől kicsit furcsán érzem magam, hogy ennyire erőlködni kell, hogy maradéktalanul eltávolítsam a bőrömről.
(Arról nem is beszélve, hogy az ízlésemnek sok benne a piros pöttyös összetevő.)
Mégis azt mondanám, jobbat egyelőre nem találtam...

Intimissimi Mia EDT

Intimissimi Mia EDT

Nagyon szeretem!
Friss, nőies, felnőttes, és bár sokak szerint nem eléggé tartós, nekem kifejezetten tetszik, hogy nem haldoklik tőle mindenki, aki velem egy légtérben van.

Kamill Kéz- és Körömápoló Sensitive

Kamill Kéz- és Körömápoló Sensitive
2019. március 24.

Elérhető árú, kényelmes és megfelelően nagy kiszerelésű termék.
Az illata semleges (ahogy azt a leírása ígéri) az állaga olyan közepesen zsíros (tehát nem lehelet könnyű, de ha bekenem a kezemet, nem is marad rajta még egy óráig az érzés, hogy "valamivel bekentem"), könnyen eloszlik, és meglepően "zöld" az össztevőit illetően.
Egyszerű, de praktikus kézkrém, aki nem vágyik különösebben bio, vegán (mi van még trendi?) termékekre, csak egy megbízható kézkrémre, azoknak bátran ajánlom.