annamariav

Regisztráció dátuma: 2019. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Paula's Choice Resist Anti-Aging Eye Cream

Paula's Choice Resist Anti-Aging Eye Cream
2021. november 28.

Egész jól hidratál felkelnve, viszont lemosva a nap végén már ugyanolyan száraz a szemkörnyék mint volt. A sötét karikákra semmit sem ér. Legalább nem irritálja a szemet...

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Extra Száraz/Érzékeny Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Extra Száraz/Érzékeny Bőrre 35+
2021. március 10.

Nagy reményekkel vettem meg a terméket, de sajnos csalódás. Száraz bőröm van, szinte semmi pattanás. Estére felkentem, reggelre 2-3 Pati is kijött. Először bíztam benne, hogy csak más miatt van, kihagytam pár napot és következő alkalommal is ugyanezt produkálta. Pedig az állaga és az illata is szuper.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)
2021. március 1.

Többet vártam.. kb 3 hónapja használom, az illata szuper, de igazából ez az egyetlen pozitív oldala. Ugyanúgy törik a hajam, ugyanolyan teljesen, mintha nem tennék rá semmit. Ha véletlen 2 pumpánál többet nyomok akkor meg már elég ragacsos érzést hagy szárítás után. Nem is használom már, vettem inkább egy másikat.

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2020. április 21.

Az illata jó, viszont semmi pozitiv hatása nincs. A bőröm nem puhább, a csoki illat gyorsan elillan. Így biztos nem venném többet.

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2020. március 12.

Update: másnapra ugyanúgy visszajött sajnos. Kézen talán annyit segít mint egy mezei kézkrém. Csodát senki se várjon tőle.:(

Eddig a pirosságot a szemem alól szépen eltűntette. Várandósság miatt kezdtem használni ezt szteroidos krém helyett. Most kipróbálom az extrán száraz kezeimen, hátha segit.:)

eos Hand Lotion - Cucumber

eos Hand Lotion - Cucumber
2020. február 24.

Semennyire nem éri meg... nekem mondjuk extra száraz a kezem, de bekenés után is ugyanolyan száraz, mint előtte. Egyetlen előnye, hogy pici és elfér könnyen a táskában, ehhez képest baromi drága.

Bell Hypoallergenic Precise Liquid Eyeliner

Bell Hypoallergenic Precise Liquid Eyeliner
2020. február 20.

Kedvenc tusom, szuperül működik az én nagyon érzékeny szememre is. Imádom

Douglas Exception Eyes Szempillaspirál

Douglas Exception Eyes Szempillaspirál
2020. február 20.

Imádom, nagyon bevált, pedig őszintén elég szkeptikusan álltam hozzá.

Neutrogena Norwegian Formula Kéz- és Körömápoló Krém

Neutrogena Norwegian Formula Kéz- és Körömápoló Krém
2020. február 20.

Elég jó krém még az én hiper száraz kezeimre is. Viszont nagyon zsíros érzetet hagy, így csak éjszakára kentem vele. Már 2 tubust elhasználtam.

Nivea Care & Cashmere Krémtusfürdő

Nivea Care & Cashmere Krémtusfürdő
2020. február 8.

Az illata finom, viszont eléggé szárít. Így nem éri meg az árát.