AnnaN

Regisztráció dátuma: 2015. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Inseltraum Tusfürdő

Balea Inseltraum Tusfürdő
2016. június 13.

Nem vagyok hatalmas rajongója a Balea limitált tusfürdőinek, a legtöbbjük túl émelyítő és mű volt az orromnak, azonban mivel a téli kollekciót egyenesen imádtam, úgy döntöttem, adok egy esélyt az újdonságoknak is. Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos ismét csalódnom kellett: a minősége nem rossz, engem nem szárít különösebben, könnyen habzik, kellemessé érzetűvé eszi a bőrt tusolás után, az illata viszont nagyon bántja az orrom.

Balea Men Chill Out Tusfürdő

Balea Men Chill Out Tusfürdő
2016. június 13.

Én a páromnak vettem meg ajándékba, még sosem volt Balea tusija ezelőtt. Azonnal beleszerettem az illatába, azon túl, hogy nagyon férfias, kifejezetten nyárias, friss aromájú. Nekem valamiért mindig a mediterrán országokat és a pálmafákat juttatja eszembe.

Dove Derma Spa Uplifted+ Testápoló

Dove Derma Spa Uplifted+ Testápoló
2016. június 6.
(!)

Eddig nem igazán találtam megfelelő testápolót, ami teljes mértékben igazodna ez elvárásaimhoz, pedig rengeteg kipróbáltam... A legtöbb túl folyós volt és / vagy nehezen szívódott be. Egy darabig jó alternatívának tűntek a zuhányzás közben használandó termékek, de azok nem bizonyultak hosszútávon hatásosnak. Ez a Dove testápoló azonban újra visszahozta a kedvemet a rendszeres testápoláshoz. Az állaga nagyszerű, nem túl krémes, nem túl folyékony, hamar beszívódik. A bőrömhöz is kíméletes, a többi drogériás termékhez képest még az álata adott hidratáltság is kiemelkedően jó. Egyedül az illata az, amin kicsit változtatnék, de ez valószínű csak az én orrom hibája :)

Catrice Blush Artist Shading Palette

Catrice Blush Artist Shading Palette
2016. május 27.

Én még a Glamour-napok alatt szereztem be, nagyon régóta vágytam rá, így hatalmas örömmel vetettem rá magam a CorAll I Need árnyalatra.
Mind a három benne lévő szín csodaszép, pont erre a tavaszi / nyári időszakra valók. A kedvencem a matt árnyalat (középső) és a highlighter (jobb oldalt) lett, a legszebb kombinációt ezek összekeverésével érhetem el.
Minőségileg sem kifogásolhatók, megfelelően pigmentáltak és építhetők, a tartósságuk pedig szinte tökéletes.

Adidas for Women Control Cool & Care 48H Deo Stift

Adidas for Women Control Cool & Care 48H Deo Stift
2016. május 9.

Nem vagyok izzadós típus, nyáron elég szokott lenni a minimális dezodorálás is, de ez a termék sajnos többet árt, mint segít. Egyáltalán nem érzem tőle "védettnek" magam, folyton aggódom, vajon tényleg izzadt vagyok, vagy csak bemesélem magambak? Tehát nem valami komfortos számomra. Plusz, nekem az illata sem jön be...
Kíváncsi voltam rá, sosem volt még Adidas deom, de inkább visszatérek a megszokott Niveához.

Fa Coconut Water Tusfürdő

Fa Coconut Water Tusfürdő
2016. május 6.

Én ugyan ebben egy csepp kókuszt sem érzek, de ettől függetlenül isteni finom illata van, nagyon szeretem.
Ez az első Fa tusfürdőm hosszú idő után, és nagyon elégedett vagyok minőségével. Gyengéd a bőrömhöz és jól frissít.
A dizájnja is tetszik, tök jó, hogy ilyen átlátszó, mintha igazi kókuszvíz lenne a külseje alapján.

Balea Totes Meer Maske (régi)

Balea Totes Meer Maske (régi)
2016. május 3.

Nekem sajnos nem jött be... Annyira csipett, hogy nem bírtam az arcomon hagyni, égett a bőröm a fájdalomtól. Lehet, ez csak az én érzékenységemnek a hibája, amit sajnálok nagyon, mert a termék állaga isteninek tűnt.

Rimmel Only One Rúzs

Rimmel Only One Rúzs
2016. május 2.

Imádom majdnem az összes Kate féle Rimmel rúzst, de ezt a néhány darabot leszámítva nem használok ajakravaló terméket a márkától. A sors azonban úgy hozta, hogy kaptam ajándékba egy The Only One rúzst, és úgy beleszerettem, hogy vásároltam még egyet.
Mindkét színt imádom, drogériás szinten kiemelkedően jók. Ugyan matt finis párti vagyok, ez a kicsit fényesebb textúra is közel került a szivemhez. Ugyan nem olyan fix és tartós, mint egy matt rúzs, a kis tökéletlenségei egyáltalán nem zavaróak. Tartós, egyenletesen kopik, szépen pigmentált, bár kicsit maszálódik krémessége miatt.
Egyébként a hot pink Listen Up, illetve a Barbie rózsaszín Pink Me Love Me árnyálatot szereztem be, mindkettő jól kihasználható, komfortos viselet.

Balea Wellness Ampullakúra

Balea Wellness Ampullakúra
2016. április 10.

Sajnos nem igazán vált be ez a termék. Egy héten keresztül, megszakítás nélkül, becsületesen használtam, mégsem vettem észre semmilyen változást a bőrömön.
Maguk az ampullák is elég furák, a hidratáló ampullák kivételével az összes többi nagyon nehezen szívódik be, majd mikor beszívódik, mintha lehámlana rögtön az ember arcáról, ehhez pedig még ragacsos utóérzet is társul.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Kakaóvajjal

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Kakaóvajjal
2016. március 24.

Valamiért szinte egyik napról a másikra lett száraz az alkaromon a bőr, amin meg is lepődtem, mert alapvetően nem hajlamos erre a bőröm. Ugyan vagy 4 testápolót raktározok jelenleg, úgy gondoltam, most ez a kiszáradás jó ürügy, hogy kipróbálhassak valami újat. Eddig sosem használtam ilyen jellegű terméket, de kellemes csalódás volt. Nagyon praktikus ez a megoldás, sokkal szívesebben állok neki a testápolásbak azzal a tudattal, hogy nem kell vagy negyed órát várnom, hogy beszívódjon. Isteni illata van, nem az a mű csoki illat, mint a kakaós Palmolive-nál, olyan kellemesen krémes, enyhe csoki beütéssel. :) A minősége is szuper, kb. 1-2 nap alatt visszavarázsolta puhává a bőröm. Az állaga kevésbé sűrű, mint egy hagyományos testápolónál, és sok is kell belőle, tehát nem lesz túl hosszúéletű egy kiszerelés.