annanoszvai

Regisztráció dátuma: 2012. május 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. május 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Holly Golightly Habfürdő

Lush Holly Golightly Habfürdő
2015. május 1.

Gyönyörű szép habokat csinál, és kellemes illata van, nagyon tetszett a formája is. A LUSH cuccokban lévő csillámok egyébként egy speciális fajta algának a terményei, szóval elméletileg azok is természetes úton lebomlanak; nálam legalábbis mindenképpen.

MAC Fluidline Brow Gelcreme

MAC Fluidline Brow Gelcreme
2014. október 27.

A Redhead árnyalat lapul nálam, porral kombinálva Balaton - és nyárálló, viszont egymagában nem használnám. Leginkább amúgy egész mozgó-szemhéjon használva szeretem, finoman elsatírozva, sok-sok barna spirállal és szájfénnyel.! :)

Pandhy's Bio Kontúr Ceruza

Pandhy's Bio Kontúr Ceruza
2014. október 27.

Sötétbarna színem van belőle, de nagyon kemény állaga van, ezért nem tudok vele szépen dolgozni. :(

Urban Decay Electric Palette

Urban Decay Electric Palette
2014. október 27.

Nagyon vagány, intenzív színeket tartalmaz, a Trash, Jilted és a Fringe különösen közel áll hozzám. Tény hogy nem mindennap "lehet" elővenni, de meg vagyok vele elégedve.

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection
2014. október 27.

Ez igen! Rettentően pigmentált, csodaszép színei vannak, cuki csokládé illata van; még ilyet!!! :)

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado
2014. szeptember 28.

Szeretem kenegetni, érdekes állaga van; kellemesen puhán tartja a szemkörnyékemet, és elég belőle keveset is használnom. Csodaszernek nem mondanám, de szerintem újraveszem. :)

Benefit They're Real Szempillaspirál

Benefit They're Real Szempillaspirál
2014. szeptember 20.

Nekem sajnos nem jött be, alig lehet lemosni de elkenődik napközben. :(

Rimmel Hydra Renew Multidimenziós Ajakrúzs

Rimmel Hydra Renew Multidimenziós Ajakrúzs
2014. szeptember 20.

Tökéletes. Nagyon nagyon szeretem őket, a Piccadilly Pink és a Coral Chic alap színek. Kellően krémesek, tartósak és jó árban vannak. :)

Clinique Chubby Stick Shadow Tint For Eyes

Clinique Chubby Stick Shadow Tint For Eyes
2014. augusztus 5.

Enyém enyém és az enyém :D
Mighty Moss, Fuller Fudge, Curvaceous Coal és Porty Plum pihennek a sminkasztalomon, rettentő könnyű őket használni, maximum egy ecsetet használok satírozni a széleket.A finishük szaténfénytől gyöngyházasig terjed. Általában jobban szeretek olyan cuccokat használni amik nagyon pigmentáltak és saját magam be tudom lőni mennyire van épp belőle szükségem; ez a termék viszont nagyon kellemes középtájon van, és jól építhető.
Szeretnék még lecsapni a Bountyful Beigere és az Ample Amberre, viszont igazi főnyeremény lenne a Whopping Willow, amit itthon sajnos nem láttam még. :(

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2014. augusztus 5.

Munkákhoz használom, nagyon jól kevehetőek, kellemes érzés viselni, építhető a fedése és "valódiak" a színei. Nagyon szeretem!