annapanni

Regisztráció dátuma: 2011. november 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. november 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Body Shop Virgin Mojito Testvaj

The Body Shop Virgin Mojito Testvaj
2015. június 6.

Nekem tetszik, elég erősen beüt a menta:) A tusfürdője sokkal vadabb:) Csak kicsiben vagyok hajlandó megvenni, mert azért annyira nem tartós és átütő mint pl egy mandulás...

Bourjois 1 Seconde Gel Körömlakk

Bourjois 1 Seconde Gel Körömlakk
2014. augusztus 23.

Rendszeresen újravettem régebben a cseresznyepiros 7-es árnyalatot, ami tényleg egy percen belül gyorsan száradt és gyönyörű volt. Egy rétegben, egyetlen ecsethúzással fel lehetett kenni. Most felbontottam egy újabb kiadást, botrányos lett. A sötétbordó lassan szárad, nagyon lassan. A kedvenc színeimet nem is látom, lehet, hogy beszűntették. Kár:( Ecset ötös, de a többi...

The Body Shop Argánolajos Tusfürdő

The Body Shop Argánolajos Tusfürdő
2014. augusztus 2.

Elsőre nagyon jónak tűnik, kb mint a mézes, ez is sokáig érezhető. Az argánolajat nem tudom hova tenni a hatásában, de eddig még nem szárított annyira mint a gyümölcsös gélesek.

The Body Shop Argan Oil For Lips

The Body Shop Argan Oil For Lips
2014. augusztus 2.

Sajnos nem ajakvaj hanem inkább gépzsír az állaga, zsíroz és nem beszívódósan hidratál. Kb mint a mézesnek, azt sem fogom újravenni és ezt sem:(

The Body Shop Mézes Kézkrém

The Body Shop Mézes Kézkrém
2014. augusztus 2.

Illatra jó, hatásra nulla...:)

The Body Shop Fijian Water Lotus EDT

The Body Shop Fijian Water Lotus EDT
2014. július 28.

Nagyon vártam milyen lesz, de kicsit csalódtam. A rózsás és cseresznyevirágos még mindig a kedvenc baráti körben, ez valahogy nem szárnyalta túl az édességével és egyszerűségével. Tartóssága nem rossz, de nem lett nagy durranás ez az illat.

Kiko Super Colour Mascara

Kiko Super Colour Mascara
2014. július 11.

Egy ismerős használja a kéket, egyáltalán nem pereg vagy maszatolódik és intenzíven színes:) Csak kétfázisú lemosóval jött le, némi dörgöléssel, ennyit a tartósságáról.

Uriage Hyséac Mattító Krém

Uriage Hyséac Mattító Krém
2014. július 10.

Nekem annyira nem vált be, mint a kék változata, meglepően ettől fényesedett órákkal később a bőröm, és egy filmréteget is rajtahagyott. Nem venném újra még félpénzen sem.

Crest Whitestrips Professional Effects

Crest Whitestrips Professional Effects
2014. május 6.

Már a negyedik napon látszik a hatása... Viszont mellette kell az érzékeny fogakra való fogkrém mert nagyon fáj még a levegő is. Remélem tartós lesz:) Most hozatok még egy dobozzal, hátha fél év múlva újra elő kell venni.

Hugo Boss Hugo Woman

Hugo Boss Hugo Woman
2014. április 21.

Valamikor nagyon-nagyon régen, az első nagy szerelmem használta a férfi változatát, ezért én a nőit. Milyen roooomantikus... Ma már nem ez alapján választok illatot, de akkor nagyon odavoltam érte.