annasara

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bayer Priorin

Bayer Priorin
2022. március 25.

Jó néhány hasonló típusú vitaminnal kísérleteztem, de egyértelműen ez a legjobb.
Körülbelül két hét után szinte teljesen megállt a hajhullás és még hajmosás után is csak pár szál maradt a hajkefében, a Priorin előtt pedig csomókban hullott. Első próbálkozásra két havi adagot vettem, ami pár hete elfogyott és a napokban észrevettem, hogy ismét intenzívebben kezdett hullani a hajam, úgyhogy most újrakezdem a kúrát, kiderül meddig tart a hatása, illetve hogy hosszabb kúra után vajon tényleg teljesen megáll a hajhullás,vagy szinten tartáshoz állandóan szedni kell.
További előnye, hogy a legtöbb hasonló készítménnyel ellentétben, ez nincs tele B vitaminokkal, ezáltal nem növeli az étvágyat.
Az egyetlen negatívum, hogy a használata mellett sokkal gyorsabban zsírosodik a hajam, de ennyi kényelmetlenség belefér a sok pozitív eredmény mellett.

almost 1.618 Argireline+Tripeptide5 Natural Biserum - 10% Peptides Solution

almost 1.618 Argireline+Tripeptide5 Natural Biserum - 10% Peptides Solution
2022. március 20.

Az első célzott kísérletem a peptidekkel, és nagyon szeretem, nekem csodaszer. Könnyed textúrájú, nagyon kellemes érzés használni, és gyönyörű egységes bőrképet eredményez, puhít, feltölt, az apró száj és szemkörnyéki miminaki ráncoknál kifejezetten látványos a hatása. Miután elfogyott az első üvegcsém egy külföldi utam során és pár hétig nem tudtam újat vásárolni határozottan éreztem a hiányát, sokkal fakóbb volt a bőröm nélküle. Mivel extra érzékeny bőröm van, ami szinte azonnal "reagál" bármire ami irritációt okozhat, az is hatalmas előnye, hogy a sok jóótékony hatás mellett, sem kiütést, sem pirosságot nem okoz és kiválóan illeszthető a már meglévő c-vitamin- hyaluron- retinol alapú rutinomba. Tényleg nagyon jó termék és szuper, hogy magyar, ezen kívül az is, hogy drogériában könnyen beszerezhető.

Mad Hippie Triple C Night Cream

Mad Hippie Triple C Night Cream
2022. március 19.

Sűrű állagú fehér színű, enyhén gyógynövényes illatú krém, amely sötétbarna színű tégelyben bambusz spatulával érkezik. Bár kb fél borsónyi mennyiséget vittem fel első használatkor, a fehér réteg megmaradt a bőrömön és viszonylag nehezen szívódott fel, de mivel egy kifejezetten éjszakára ajánlott krémről van szó, este a nehezebb felszívódás már nem annyira zavaró. Jól hidratál, pár hét elteltével a folthalványító hatása is látványos. Nem lett nélkülözhetetlen eleme a rutinomnak, nem tapasztaltam semmilyen kiemelkedő eredményt, de ártani nem árt és szerintem egy megbízható standard éjszakai krém, az ár-érték arányt tekintve viszont nem a legjobb.

Holika Holika Mechnikov’s Probiotics Formula Ragyogásfokozó Krém

Holika Holika Mechnikov’s Probiotics Formula Ragyogásfokozó Krém
2021. november 14.

Sűrű, de mégis könnyed, oxigén maszkhoz hasonló állagú, fehér színű krém. Borsónyi mennyiség bőven elég belőle az egész arcra és nyakra. Az én bőröm szinte azonnal beissza és már közvetlenül a felvitelt követően nagyon puha és kellemes tapintású lesz tőle. Jelentősen halványítja a mimikai ráncokat, és tényleg hihetetlen a hidratáló hatása, ugyanakkor nem zsírosít és már egy hét használat után is látványosan egységesíti a bőrt. Esetleges kisebb gyulladásokra is kiváló, egy este alatt szépen lehúzza a pirosságot. Jó szívvel ajánlom

Mad Hippie Vitamin A Serum

Mad Hippie Vitamin A Serum
2021. november 14.

Mad Hippie rajongó vagyok és ebben a szérumban sem csalódtam. Sajnos egyelőre nem sikerült megtalálnom azt a koncentrációjú retinolos terméket, amely ne okozna irritációt, ezért kerestem valami alternatívát és ez a verzió nagyon bevált. Nem irritál, könyen beszívódik és nagyon látványos feltöltő, simító hatása van, valamint a pigmentfoltokat is hatékonyan kezeli.

Saborino Reggeli Fátyolmaszk

Saborino Reggeli Fátyolmaszk
2021. április 26.

Sietős reggeleken, ha nincs idő a sok lépéses rutinra, de bármely más napszakban is igazi csodafegyver ez a maszk. Nagyon szépen kisímitja az apró gyűrődéseket, és jól hidratál. Ideális mennyiségű, friss citrusos illatú, hűsítő szérum van benne, nem csöpög, nem csúszik le az arcról. A reggeli habzó lemosóm után szoktam feltenni, és idő függvényében úgy 3-5 percig hagyom fent. Miután leveszem, még áttörlöm vele a nyakamat és a dekoltázsomat is. Néhány pillanat alatt beissza a bőr, utána pedig akár azonnal lehet is rá sminkelni. Az én kombinált bőröm nem igényel extra hidratálást sem. A hatásán kívül nagy előnye még a nedves törlőkendőkhöz hasonló csomagolása is, ami a kis műanyag fedéllel légmentesen visszazárható, így nem száradnak ki a maszkok.
Sajnos nem parabénmentes, és parfüm is van benne, ezért napi szinten biztosan nem használnám, de szükség esetén jolly joker.

Revox Just AHA Acids 30%

Revox Just AHA Acids 30%
2021. április 4.

4-5 éve rendszeresen hámlasztok, BHA-val kezdtem, aztán fokoztaosan beépült az AHA is. A gyengébb koncentrációjutól haladtam az erősebb felé, végül nálam is a TO lett az állandó. Szerencsére soha semmiféle problémám nem volt egyik kipróbált kémiai hámlasztóval sem, de ezzel nagyon pórul jártam.
Este kentem fel, először kicsit csípett de ez pár perc után elmúlt, végül úgy 20 percig hagytam fent. Már a lemosást követően sokkal puhább volt a bőröm -nem volt sem pirosság, sem égető érzés- aztán alaposan hidratáltam az esti rutinom szerint. Amit viszont reggel láttam a tükörben ijesztő volt. Apró pici mitesszerre emlékeztető kiütések az arcomon és a nyakamon mindenhol, ahol a hámlasztó érte a bőrömet. Tényleg mindenhol, nem egy vagy kettő, hanem több tucat. 4 nap alatt, a heveny ekcémámra való legerősebb vényköteles krémmel sikerült többé-kevésbé eltüntetni őket, de biztosan kell még jó néhány hét mire teljesen rende jön a bőröm.
Nem tudom mi történhetett, lehet, hogy romlott volt a termék, vagy van benne valami ami hirtelen allergiás reakciót okozott nálam, de nem kísérletezem vele a jövőben az biztos.

EGGO Infinity Glow Szónikus Arctisztító Készülék

EGGO Infinity Glow Szónikus Arctisztító Készülék
2021. március 24.

Negyedik hete használom, reggel és este is -egyáltalán nem volt nehéz beépíteni - kb. a második naptól természetes, hogy ezzel tisztítom az arcom. Az olajos lemosó után a habzó arclemosóval használom, három percig. Miután langyos vízzel leöblítem az arcom, szinte olyan puha és tisztának tűnik, mintha semmilyen további ápolást nem is igényelne.
A használata nagyon egyszerű és jó érzés, az orrkörnyéki pórusok már ennyi idő után is kisebbek.
Szerintem az is nagyon korrekt, hogy egy hónapig teljes térítéssel visszaveszik, mert ennyi idő alatt már kiderül, hogy bevált-e vagy sem.

Clinique Smart Custom-Repair Eye Treatment

Clinique Smart Custom-Repair Eye Treatment
2021. március 24.

Két hosszabb külföldi utazás között nem volt időm megrendelni a jól bevált magisteres hyaluron szemkrémet, így b megoldásként ezzel helyettesítettem. Tény, hogy könnyen beszívódik és nagyon kevés is elég belőle, de a sötétebb karikákkal nem tudott mit kezdeni és egy már alapvetően szárazabb 30+-os szemkörnyék számára -amilyen az enyém is- nem elégséges a hidratáló hatása sem, viszont a rettentő mennyiségű szilkonnak köszönhetően -ahogy ddius is írta előttem- felvitel után pár óra erejéig kiegyenlíti a szem alatti apróbb ráncokat, de hosszútávon ennél többet nem tud. Szinten tartásra jó, de a márka által garantált minőség és az ára okán is sokkal többet vártam. Elhasználtam, de újra biztosan nem veszem

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2021. március 19.

Szintén anyajegy eltávolítás utáni hegkezelésre ajánlották. Nem mondom, hogy semmit nem segített, de végül egy klasszikus hámosító krém oldotta meg a problémát. Azóta próbáltam pattanások utáni hegekre, egy két nap alatt valamennyit halványított. Esti hidratálónak nekem túl sok, és úgy érzem nem levegőzik alatta a bőröm, reggelre pedig sajnos bezsírosodik tőle. Az ekcémás kezemet szépen lenyugtatja. Nálam hegesedésre közepesen jó, arckrémnek nem megfelelő, úgyhogy testápolásra elhasználom, viszont újra venni nem fogom.