annasara

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA
2016. március 19.

Deluxe mintát rendeltem, két hete használom és ha nem a saját szememmel látnám, valószínűleg nem hinném el "a kisebb csodát" amit a bőrömmel művelt. Ez az első kémiai hámlasztóm. Mivel szerencsére nem kifejezetten problémás a bőröm, ezért idáig nem éreztem szükségét, ráadásul kicsit féltem is attól, hogy az alapvetően vízhiányos arcbőrnek esetleg rosszat teszek a hámlasztással, de ez nagy butaság volt részemről. Ez a kezelés gyakorlatilag két hét alatt gyönyörűen összehúzta az orr környéki mikro nagyságú, de annál bosszantóbb tág pórusokat. Erre a problémára tizenvalahány éve semmilyen tartós megoldást nem találtam, így maradt a gyakori púderezés és a napsütéses időszakban a napfény jótékony hatása. Most viszont a PC hamlasztónak köszönhetően már majdnem teljesen megoldódott a probléma és általánosságban is sokkal egységesebb lesz a bőr tőle. Az első három napban reggel és este is használtam, az kicsit soknak bizonyult, így maradt a napi egyszeri, esti törölgetés. Utána mindenképp kell egy telt, jól tápláló hidratáló krém, de megfelelő hidratálás mellett nem szárít túl. tíz csillagot adnék ha lehetne

Belico Cleanser II Bőrkiegyensúlyozó Tisztító Gél

Belico Cleanser II Bőrkiegyensúlyozó Tisztító Gél
2016. március 13.

Tavaly tavasszal valamiért nehezen viselte a bőröm a hirtelen jött jó időt, és jó néhány apró pattanásom lett mindössze pár nap alatt. Utoljára talán kamasz koromban volt ilyen állapotban a T-vonalam. Ekkor ajánlotta a kozmetikusom ezt a lemosót, amely két-három hét alatt tényleg szépen helyre hozta a károkat. A csomagolását egyáltalán nem szerettem, a kupak nehézkes levétele után sem túl egyszerű kivarázsolni belőle a megfelelő mennyiségű lemosót. Állagra jó sűrű, nagyon kevés is elég belőle, így ár-érték arányban is rendben van. Hosszú távon viszont nagyon szárított, ezért én gyorsan lecseréltem, de hirtelen jött pattanásokra, vagy kombinált zsíros bőrre hatékony megoldás lehet. Fontos még, hogy mindenképp szükséges mellé egy sminklemosó is, mert a teljes sminket csak részben szedi le.

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszinező
2016. március 13.

Az 5.1-es hamvas barna árnyalatát próbáltam úgy két hónappal ezelőtt (pont akkor tették ki a drogéria polcára, ahol vásároltam, így minden előzetes információ nélkül, csak a szín alapján választottam). Egyáltalán nem csalódtam, nagyon szép, csillogó hamvas lett a végeredmény, vöröses árnyalat nélkül, és a balzsammal együtt, puha tapintású és fényes lett a hajam, ezen kívül mellette szól még, hogy nincs benne ammónia. Biztosan újra veszem.

Garnier Miracle Sleeping Cream

Garnier Miracle Sleeping Cream
2016. február 28.

A megjelenése óta használom, és nem csalódtam benne. Puha, telt arcbőrrel ébredek (ami nálam nagy szó, mert az argán olajon kívül nem talátam még olyan éjszakai hidratálót, ami után ne húzódott volna reggel a bőrőm) és a szem alatti sötét karikákra is jó hatása van, pattanásokat nem okoz. Próbáltam a Vichy hasonló éjszakai krémjét is, de nem tapasztaltam lényeges különbséget a két termék között, s bár ez sem kifejezetten olcsó, lényegesen kedvezőbb az ára, mint az előbbinek.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2016. február 28.

Lassan egy éve, hogy a minden napos arcápolási rutinom része lett. Alapvetően nem durván zsíros bőrre és pattanásokra, hanem apró miteszerekre és tág pórusokra kerestem olyan megoldást, amely nem szárítja túl a bőrömet, mégis hatékonyan tisztít, és úgy tűnik, hogy ez a lemosó abszolút megfelel a célnak. Szépen tisztít, jó az állaga kevés is elég belőle és bár szárít, de nem olyan durván, mint például a Vichy vagy az Eucerin hasonló lemosói. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, ennek köszönhetően sokáig elég, ár érték arányban is rendben van. Sem pattanást sem bőrirrritációt nem okozott, jár neki az öt csillag.

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum
2016. január 30.

Tényleg szuper termék! Régóta kerestem olyan hajvégápolót, ami megfelelően hidratál, ugyanakkor nem lesz tőle zsíros tapintású a hajam. Egy-két fújás bőven elég belőle, könnyen kezelhetű és selymes lesz tőle a haj pillanatok alatt. Régóta festem és gyakran vasalom is a váll alá érő, egyébként vékony szálú, de dús hajam. Ez a szer ilyen "terhelés" mellett is látványosan javított a hajvégeim állapotán, nem beszélve arról, hogy a hangzatos márkák hasonló szérumaihoz képest, töredék áron lehet hozzájutni. Biztosan állandó eleme lesz a hajápolási rutinomnak

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)
2015. június 1.

Úgy három héttel ezelőtt vettem először ilyen krémet, mert a Benton esszencia régóta nagy kedvenc és gondoltam kipróblálom a termékcsalád másik darabját is. Sajnos az én érzékeny és többnyire száraz bőrömet nem hidratálja eléggé, de nem is húzódik utána és tényleg hamar felszívódik, a szokásos hidratálommal keverve pedig nagyon jó az eredmény. A baj viszont, hogy kiütéseim lettek tőle, apró miteszer jellegű csúfságok. Sajnos azért vagyok biztos abban, hogy ez a krém hozta elő őket, mert pont négy napja nem használom és azóta szinte teljesen eltűntek, más új terméket pedig nem kentem magamra ezzel egyidejűleg és enni sem ettem olyasmit amire allergiás lehetnék. Szóval fájó szívvel, de ezt tovább ajándékozom, marad az esszencia, ami tényleg fantasztikus. Viszont valóban nagyon jó összetevői vannak, úgyhogy biztos, hogy ez egy jó krém, csak valószínűleg nem az én bőrtípusomra