AnnAsher

Regisztráció dátuma: 2015. június 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. június 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2016. december 12.

A 13-5 változatot vettem meg, feketéből szerettem volna szőkét. A hajam már több, mint 3 hónapja nem volt festve, egyébként sem tartós hajfestéket, hanem 28 hajmosásig tartó színezőt használtam korábban, tehát már kellően kikopott/fakó középbarna volt a hajam. És reméltem a legjobbakat. Minden utasítást és a maximális 45 perces hatóidőt betartva mostam le a szőkítőt -- a lenövéseken az eredeti hajszínem (sötétszőke) köszönt vissza, talán egy árnyalattal világosabban, ahol viszont a fekete színezőnek még volt nyoma a hajamon világos narancssárgás rézvörös színt kaptam. Másnap festettem rá egy világos-középszőkét (tartós hajfestékkel), persze csak egy fokkal lett jobb a helyzet, maradt a világos narancs. Egyszóval nekem nem vált be. Két csillag, de csak mert legalább világosított valamennyit...

Dr. Chen Patika Aloe Vera Fogkrém Fluoridmentes

Dr. Chen Patika Aloe Vera Fogkrém Fluoridmentes
2016. március 28.

Körülbelül egy hete használom, vagyis még nem merek messzemenő következtetéseket levonni, de az első benyomások pozitívak. Az illata számomra kicsit intenzív, de legalább nem olyan mű, mint a legtöbb hagyományos, nem gyógynövényes fogkrémé. Ráadásul ez az illat csak a tubust kibontva érződik, mert amint a számba kerül a fogkrém, érdekes módon azonnal semlegesítődik - az íze pedig kellemes. A tisztító hatása megfelelő, viszont nem nyújt hosszan tartó frissességet. Egyelőre 4 csillag, aztán majd jön az update.

Dove Pure Golyós Izzadásgátló

Dove Pure Golyós Izzadásgátló
2016. március 28.

Nekem sajnos nem igazán vált be. Először nagyon örültem, hogy illatmentes és viszonylag barátságos összetevőkből áll, viszont az izzadásgátló hatása csak közepes, a testszag elleni védelme is gyengécske, és sajnos fehér foltot hagy a ruhán.

Himalaya Herbals Gyengéd Babasampon

Himalaya Herbals Gyengéd Babasampon
2016. március 28.

UPDATE: miután a második flakont is teljesen elhasználtam, nagy lelkesedésemben vettem belőle még kettőt,gondoltam hosszabb távra is beválik majd. Tévedtem. Pontosan ugyanazt kezdtem tapasztalni, mint a márka felnőtt samponjai esetében: a hajam úgy feltöltődik tőle, hogy szinte csattan, ha hozzáérek, úgyhogy megválok ettől a sampontól, amit igazán sajnálok, mert az összetevőit tekintve szinte tökéletes lenne. Mínusz 1 csillag (3-at megérdemel, hátha mégis az én hajamban van a hiba...)

Még csak 3 használaton vagyok túl, így inkább első benyomásokról írhatok, mintsem komoly tapasztalatokról (azokról majd később jön az update). Jóval több kell belőle, mint a többi samponból, az első samponozás szinte olyan, mintha semmit nem tettem volna a hajamra, bár ezt lehet simán annak a számlájára írni, hogy pár évtizeddel idősebb vagyok, mint a termék célcsoportja. :) A megfelelő mennyiséget használva viszont összességében jól tisztít, nem szárít és nem is zsírosodik tőle gyorsabban a hajam. Adok neki 4 csillagot, aztán meglátom, hogyan alakul a további kapcsolatunk.

Alterra Parfümmentes Testápoló

Alterra Parfümmentes Testápoló
2015. október 19.

Az egyik legjobb természetes összetevőket tartalmazó testápoló, amit valaha használtam. Még csak az első flakon vége felé tartok, de biztosan újra fogom venni. Hamar beszívódik, egyáltalán nem ragad, könnyű, de nem túl folyós, megfelelően hidratál és mintha még egy kicsit feszesítene is pluszban. Számomra az illatmentessége is pozitívum. Ár/érték arányban is abszolút győztes.

Himalaya Herbals Proteines Sampon Mindennapos Ápolásra

Himalaya Herbals Proteines Sampon Mindennapos Ápolásra
2015. július 5.

Még csak kb. 3 hete használom, eddig úgy tűnik, beválik a nagyon kiszáradt, töredezett hajamra. Már az első mosás után (balzsam használata nélkül is!) érezhetően hidratáltabb volt a hajam. Kicsit olajos, sűrű az állaga, de nagyon jól tisztít és szerintem nagyon finom az illata. Én mindig kétszer samponozom a hajam 1-1- hajmosás alkalmával, és azt tapasztaltam, hogy az első adag samponból kicsit többet kell használni, mint más márkák esetében, valahogy nem habzik annyira, de én ezt pozitívumként értékelem, illetve remélem, hogy azért van, mert kevesebb benne a káros anyag.

Az előttem szóló 'pont'-hoz hasonlóan én is tapasztalom az elektromos feltöltődést, de még adok időt neki, és kíváncsian várom a hosszabb távú hatását. Adok neki 5 csillagot, és majd írok update-et.

Még valami: a fenti összetevők nem stimmelnek. A sampon neve, leírása, a kép minden egyezik az enyémmel, de teljesen más növények alkotják. Nincs benne pl. hagyma, dinnye és aloe, van viszont indiai egres, indiai cserzőgubacs, mirobalán és csicseriborsó.

Naf Naf Une Touche De Naf Naf

Naf Naf Une Touche De Naf Naf
2015. június 5.

Valami eszméletlen izgalmas illatkombináció volt. Ellentmondásnak hangzik, de egyszerre volt könnyű és hangsúlyos. Nekem is az első igazi parfümöm volt, de az örök kedvencek egyike marad.

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Sampon

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Sampon
2015. június 5.

Amikor még nem azt tartottam elsősorban szem előtt, hogy minél természtesebb összetételű termékeket használjak, sokáig ez volt a kedvenc samponom. Nagyon szép csillogást adott hajamnak, és én nem tapasztaltam, hogy gyorsabban zsírosodott volna tőle a hajam. Bár az igaz, hogy gyakran, 1-2 naponta mostam.

Alterra Testápoló Tej Narancs és Vanília

Alterra Testápoló Tej Narancs és Vanília
2015. június 5.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam benne. Pillanatok alatt beszívódik és nem hagy maga után ragacsos réteget. Az illata nekem túl édes és sajnos eléggé tartós, legalábbis rajtam az, ezért reggeli tusolás után nem szeretem használni. Viszont a hatásával elégedett vagyok, megfelelően puhítja és simítja is a bőrt. Hidratálás terén kézkrém helyett nem vizsgázott túl jól, de testre nekem megfelelő, és az összetevői is nagyon szimpatikusak.

Himalaya Herbals Feszesítő Testápoló

Himalaya Herbals Feszesítő Testápoló
2015. június 4.

Nagyon hatékony bőrápoló, az biztos, jól hidratál és puhít, viszont nem feszesít kellőképpen. Előnye, hogy egyáltalán nem ragad, gyorsan beszívódik, és nagoyn kellemes, diszkrét illata van.