annaso12

Regisztráció dátuma: 2019. május 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Alverde Beauty&Fruity Arctisztító Hab

Alverde Beauty&Fruity Arctisztító Hab
2020. július 27.

Tetszik a habformátum, nekem egy nyomás elég. Gyengéden tisztít.A kelleténél jobban szárít viszont, ezért lehet hogy megpróbálkozom egy másik Alverdés habbal.

Alverde Beauty&Fruity Micellás Arctisztító Víz, Bio Lime és Bio Alma

Alverde Beauty&Fruity Micellás Arctisztító Víz, Bio Lime és Bio Alma
2020. július 27.

Volt már jobb micellás vizem is, de ezt is elhasználtam, teszi a dolgát. Engem az illata nem zavar. Más micellás vízhet képest talán nehezebben veszi le a sminket, jobban szárít, és tényleg csípi sajnos a szemet. Az illatával nincs bajom, az tulajdonképpen tetszik.

Uriage Pruriced Gél

Uriage Pruriced Gél
2020. július 27.

Rám is a patikában tukmálták, Fenistil helyett. Szúnyogcsípésekre kerestem, mert nagyon szeretnek, és egész nyáron tele vagyok, és elvakarom, ha nincs mivel kenegetni. Drágább, ugyan kiszerelésben jobb, de nem érte meg. Fenistil sokkal jobban csillapítja a viszketést és hűsít. Ez sajnos egyiket se vagy csak ha nagyon bebeszélem magamnak, ahogy bármi más krém is a csípésekre kenve is pillanatnyilag csökkenti a viszketést. De ezzel bekenem, és kb. semmi. Tényleg hagy még fehér foltot is.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2020. július 27.

Jól tisztít, lehozza a sminket általában, max két korongnyi kell hozzá. Tetszik, hogy szagtalan. Nagy kiszerelés, jó ár.

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon
2019. szeptember 8.

Nem az igazi. Használata alatt lett problémás a fejbőröm + nem lett tőle jó tapintású, friss érzésű a hajam. Emiatt és mivel túl nagy a kiszerelés próbára, azóta is fél flakon pihen a kád szélén, de nincs kedvem elhasználni. Update: újra elővettem, 1 nap után iszonyúan viszketett a fejbőröm, rossz érzés volt, és amúgy nem zsírosodik a hajam, de ezután összeállt és zsíros lett 1-2 nap alatt. Sajnos ki kell dobjam/elajándékozzam.

NYC BB Krémes Pirosító Stick

NYC BB Krémes Pirosító Stick
2019. május 14.

kedvencem. egyszerű felvinni, jó a színe, könynen eldolgozható. NEm sok más stiftet próbáltam, de a többi nem ilyen jó. Sajnos már itthon nem lehet kapni ezt a márkát, de ezt a terméket netről berendelem, mert csak ezt használom - szép a színe (soho pink), könnyen hordozható, bőven elfér a neszeszerben, bárhol, bármikor egyszerűen használható.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. május 14.

Nagyon jól beszívódik, puha és kellemes lesz tőle a bőröm. Szeretem az állagát és azt is, hogy nincs illata. Javasolták, hogy csepegtessek bele 1-2 csepp csipkebogyó olajat. Azzal is nagyon jól elegyedik és jól hidratál.

Alverde False Lashes Szempillaspirál

Alverde False Lashes Szempillaspirál
2019. május 14.

Az applikátor tök jó. Kinézetre se rossz, de nekem nagyon nem való. Felvitelkor icipicit félremegy vagy elkenem sehogy se lehet leszedni. Napközben elmosódik, karikát csinál, este pedig el se hiszem, hogy két teljes vattakorongot kell elhasználnom mindkét felén, hogy egy réteg spirál lejöjjön, és így is mindig marad reggelre.

Alterra Sampon Mandulával Érzékeny és Irritált Fejbőrre

Alterra Sampon Mandulával Érzékeny és Irritált Fejbőrre
2019. május 14.

nem segített a viszketésen és irritáción. Alig habzik, illata semmi, és száraz, csomós lesz tőle a haj.

Bilka Bioaktiv Sampon Zsíros Hajra, Szeborea Ellen

Bilka Bioaktiv Sampon Zsíros Hajra, Szeborea Ellen
2019. május 14.

Legalább 4-5 féle sampont kipróbáltam seborrhea ellen, mind patikait, mind natúrt, és eddig ez segített a legjobban. Első 1-2 használat után még volt egy kis viszketés, és száraz korpa, de azóta teljesen megszűntek a problémák. Előtte viszketett, hámlott, sebes lett, így kész felüdülés. Emellett jól habzik, finom az illata, és nem szárítja a hajat. Talán kicsit zsírosít, de nem kell megvárni mire oda jutok. Volt, hogy 5 naponta mostam, most ezzel 3-4 napig bírja jól, de legalább nincs seborrhea.