annasz

Regisztráció dátuma: 2017. április 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk
2019. augusztus 13.

Fantasztikus kis krém, az arcom reggelre teljesen feltöltődik tőle. Régóta küszködök óriási karikákkal a szemem alatt, amelyek a legpihentetőbb alvástól sem tűnnek el. Ettől a terméktől viszont reggelre határozottan halványodtak a kis táskáim.
Szerintem sokkal több használatra elég, mint ami a csomagoláson fel van tüntetve, ugyanis kisebb mennyiségben is ugyanúgy hatásos.
Az illata kellemes, nem tolakodó.
Külön plusz pont, hogy a bőröm szuperérzékeny, viszont ettől a terméktől semmilyen irritációt nem tapasztaltam.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. február 10.

Az illata egyszerűen fantasztikus, nagyon jó szőlős, nem volt még ilyen finom illatú arcápolóm. Az ára is rendben van szerintem. A csomagolása miatt pedig igazán "luxus"nak tűnik, nagyon igényes megoldották:)
Azonban sajnos semmilyen extrát nem tapasztaltam ezenkívül. Nem hidratál különösöbben és az arcbőröm sem éreztem szebbnek utána. Egyszerű kis jó illatú krém, de nálam nem újravevős.

Yves Rocher Hydra Végétal 24 Órás Hidratáló, Tápláló Arckrém Normál/Száraz Bőrre

2018. február 10.

Akciósan vettem meg, mert a rendes árát kicsit sokallom ebben a kategóriában egy arckrémért, de így egész korrekt áron hozzájutottam. Az illatával nem igazán vagyok kibékülve, nekem kicsit túl gyógynövényes ( a Helia D tokaji aszús arckrém után kezdtem el használni, így lehet kicsit elfogult vagyok).
A hidratálása azonban tökéletes. Általában lefekvés előtt szoktam felkenni és reggelre puha lesz az arcom:) Nem irritál egyáltalán, pedig az arcom kb mindenre érzékeny. Szerintem megéri!

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió
2018. február 10.

Az itteni nagy hype miatt vettem meg. Az ára nagyon kedvező (nem tudom, hogy mindig ennyibe kerül vagy csak akciós volt) és az illata is nagyon finom, igazi jó kókuszos és sokáig érződik a számon. Azonban különösebb hidratálást nem tapasztaltam. Ha nincs gond az ajkaiddal csak egy kis fényt szeretnél felvinni akkor rendben van, de masszívabb kiszáradást már nem hiszem,hogy orvosolna:)

L'Occitane Pivoine Flora Tusfürdő

L'Occitane Pivoine Flora Tusfürdő
2018. február 10.

Ha van tökéletes illat, akkor ez az ! Nagyon finom virágos, de mégsem tolakodó és sokáig érzem magamon fürdés után.
Az ára miatt inkább csak a "különlegesebb" fürdőkhöz használom. A testápolójával együtt használva az igazi:)

L'Occitane Cherry Blossom Parfümszappan

L'Occitane Cherry Blossom Parfümszappan
2018. február 10.

Egy ajándékcsomagban kaptam karácsonyra és hirtelen nem igazán tudtam mire is használjam, mert sima kézmosáshoz kicsit drágának éreztem.:D Aztán elkezdtem olvasni az itteni véleményeket és azt javasolták, hogy arcmosáshoz is tökéletes.
Nem kellett csalódnom, SŐT. Az arcom hihetetlenül feszes, tiszta lett, sokkal frissebbnek és élettelibbnek tűnik:) Az illata is csodálatos. Azóta nem használok micellás vizet sem, mert jól lehozza még a vízálló szempillaspirált is (persze ha nem vigyázol csípi a szemet).
Plusz pont, hogy már két hónapja használom és még mindig rengeteg van belőle.:) Tuti újraveszem ha egyszer elfogy.

Maybelline Baby Lips Color Balm Crayon

Maybelline Baby Lips Color Balm Crayon
2017. szeptember 28.

Egyszerűen imádom, de mostanában hiába keresem bármelyik drogériában itthon nem találom, csak külföldön :( Kár érte, mert nagyon jó!

Balea Tropic Fun Kézkrém

Balea Tropic Fun Kézkrém
2017. szeptember 28.

Szuper nyárias illat, már 2 használat után helyrevágta az extraszáraz kezem. Az ára is nagyon jó. :)

Kallos Hajvégápoló Szérum

Kallos Hajvégápoló Szérum
2017. szeptember 28.

Nagyon jó! Könnyen beszívódik és rögtön ápoltabbnak tűnik tőle a hajvég. Csak nem kell belőle egyszerre túl sokat használni :)
Az ára nagyon kedvező és az illata is jó.

Alverde Kétvégű Dúsító Szempillaspirál

Alverde Kétvégű Dúsító Szempillaspirál
2017. szeptember 28.

Egyáltalán nem dúsít, ha a fehér végét használom először összeállnak a szempilláim. A fekete magában nem látványos. :(