Annie0828

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 17.
Bőrprobléma: -

Matrix Biolage Advanced Keratindose Megújító Spray Érzékeny Hajra

Matrix Biolage Advanced Keratindose Megújító Spray Érzékeny Hajra
2020. augusztus 26.

Fodrász ajánlotta, vagyis ő mindig fújt a hajamat, és tényleg nagyon puhává varázsolja. Aztán több mint fél éve vettem is tőle.. volt egy kis bénázás, mert én először száraz hajra használtam, de mondta hogy nekem mindenképp vizesre javasolja (tőfestett hosszú barna hajam van) de a fodrásznál mellettem ülő szőke csajnak a száraz hajra ajánlotta. Nagyon gazdaságos, nagyon megéri, én nagyon szeretem az illatát is. A nagy "nem tudok fodrászhoz se eljutni" időszakban, igazi kincs volt!!!

Schwarzkopf Taft Casual Chic Air-Dry Hajhab

Schwarzkopf Taft Casual Chic Air-Dry Hajhab
2020. augusztus 11.

Én ezt nem értem. Rá van írva, hogy air-dry = levegőn száradó. Szerintem ez nem száraz sampon. Könnyű hajhab, én szeretem, nem ragad és olyan kellemes hatású lesz a hajam tőle. Ja és jó az illata.

Neutrogena Skin Detox 3-In-1 Micellás Víz

Neutrogena Skin Detox 3-In-1 Micellás Víz
2020. július 21.

Biodermás micellas elfogyott és gyorsan,.meggondolatlanul nyúltam érte. Soha többet. Már ott gyanúsnak kellett volna lennie, hogy büdös. Tenyleg. Egy ilyen terméknek nem szabadna ilyen erős körömlakk lemosó szagának lennie. Aztán mikor csípte a szemem... Nagyon gáz.

Pupa Made To Last Lip Duo

Pupa Made To Last Lip Duo
2019. március 31.

Vintage pink árnyalat van meg, az első matt rúzsom, eddig nem igazán használtam ilyet, a "második" réteg miatt vettem meg igazán - ha nem válik be matton, akkor azzal biztos rendben lesz. Nem is csalódtam, nagyon tartós, kellemes viselet, szerintem fogok még más színt is venni.

Balea Bye Bye Unicorn Tusfürdő

Balea Bye Bye Unicorn Tusfürdő
2017. július 11.

Még mindig van belőle valamennyi, nagyon nehezen fogy. De az egész család cukinak tartja a flakont, ezért még egy darabig ott lesz a polcon. Többet nagyon nem tudok mondani.

Trend It Up N°1 Körömlakk

Trend It Up N°1 Körömlakk
2017. május 20.

Ez az a körömlakk, amikor megláttam: "jééé, mennyi szép szín!" Aztán, végül csak nagy nehezen tudtam választani... egy korallos árnyalatot. Sokféle körömlakkom van, és tudom h nem illatosak, de ez konkrétan nagyon büdös. Nekem nagyon pici az ecset, de ez egyéni szocprob. Első réteg picit csikoz, de a második réteggel ezt lehet korigálni. Fedőlakkal hamar szárad. Összességében: nem egy komoly darab, de ennyi pénzért pár jó színt megérhet valakinek, én nem veszem újra.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2016. december 15.

Valamit nagyon kerestem, mert nagyon kiszáradt a szám, olyan recés lett. Labello, bebe és társai már kevésnek bizonyultak... és akkor kipróbáltam EZT. Kb. 3 nap alatt rendbejött az ajkam. Nekem külön teszik, hogy nem olyan puha, mert nincs azaz azonnal lefolyik a számról érzés. Nem tudom, hogy csak az enyém, de a csomagolást kicsit gagyinak érzem, mindig félve bontom ki, nehogy kiessen az anyag a helyéről... lehet leejtettem, és eltört a szerkezetben valami, nem tudom. Ezért nem is vonok le pontot.

Old Spice Wolfthorn Deo Stift

Old Spice Wolfthorn Deo Stift
2016. december 15.

Itteni vélemények miatt mertem kipróbálni. Hát. Sajnos nekem nem jött be. Nagyon kellemes illat, de tolakodó. Könnyen beszívódik, nem irritál. De én izzadok tőle. Először nyáron a nagy melegben teszteltem, akkor nagyon gáz volt. Gondoltam adok neki még egy esélyt, ősszel is kipróbálom. Ugyanaz. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2016. december 15.

Először fura volt, hogy Lidl-ben vegyek ilyen terméket, de annyi jót olvastam róla, hogy gondoltam sokat nem veszíthetek... és most már az egész család használja. Kisfiamnak a hideg szél nagyon kicsípte a kézfejét (mert ugye kesztyűt meg nem hord) 4-5 nap alatt teljesen rendbehozta. Illata normális, állaga tökéletes, kicsi hasonlít a cicaplast kézkrémre, az mondjuk vízálló viszont sokkal drágább.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szérum Gyöngyök

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szérum Gyöngyök
2016. december 15.

Egy doboz elfogyott, most vettem meg másodjára. Nagyon szeretem, praktikus a csomagolás, illatával szerintem nincs gond. Kellemesen hidratál, a ráncokkal szemben nem egy plasztikai sebész, de mintha picit halványabbak lennének, ill.én úgy érzem bőröm picit üdébb lett, mióta használom.