annie19

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2017. július 1.

Ilyen összegért ez is egy ajándék. Így a nyári melegben kifejezetten szeretem, hűsít, és később is érezhető az illata a bőrömön, viszont erre is igaz, ami általában a Balea tüsfürdőkre, hogy olykor néhány kisebb nagyobb piros kiütést okoz a bőrömön, így sokszor fenntartásokkal nyúlok érte.

Essence I Love Nude Szemhéjpúder

Essence I Love Nude Szemhéjpúder
2016. augusztus 16.

A "sweet like chocolate" nevűt vásároltam meg, 340 Ft-ért. Ennyiért mindenképpen megérte. Nagyon szép pigmentált, tartós is, nem gyűlik is a szemhéjam kis redőibe. A színe viszont picit csalódás, mivel sokkal sötétebbnek képzeltem el, épphogy látszódik a szememen, az is inkább a csillámok miatt. Ennek ellenére szeretem, hiszen hétköznapokra sem túlzás, természetesen szép ragyogást ad a szemeknek. Teljes áron nem hiszem hogy megvettem volna, de így kifejezetten jó vétel volt.

L'Oreal Paris Elseve Nutri-Gloss Luminizer Sampon Fakó Hajra

L'Oreal Paris Elseve Nutri-Gloss Luminizer Sampon Fakó Hajra
2016. augusztus 16.

Nagyon jó illata van, bár hamar elillan. A hatását is kifejezetten szeretem, puha selymes lesz tőle a hajam. Külön pluszpont, hogy ennek ellenére nem érzem hogy hamarabb zsírosodna.Az egyetlen gondom, hogy visszatért a korpásodás, így kénytelen leszek lecserélni :(

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő
2016. augusztus 16.

Nagyon finom illata van, imádom. Mintha tejeskávét kennék magamra. A bőröm puha lesz fürdés után, semmilyen irritációt nem tapasztaltam. Az illata lehetne tartósabb :(

Schwarzkopf Essence Ultime Citrus+ Oil Blond & Bright Hajvilágosító Spray

Schwarzkopf Essence Ultime Citrus+ Oil Blond & Bright Hajvilágosító Spray
2016. augusztus 16.

Nem kíméli a hajat, az tény, de nem is ígér ilyet. Sötétbarna, már majdnem fekete színű hajamba szerettem volna egy kis ombre hatást csempészni. 3 dobozzal használtam el, az alsó részek már aranyszőkék, nagyon szép lett! Eleinte hajlamos a haj a sárgulásra, így jópár hétig csúnyácska volt, kellett a 3 doboz, hogy elérje a megfelelő színt. Amit vártam tőle azt megkaptam.

Balea Zauberhaft Handlotion

Balea Zauberhaft Handlotion
2016. augusztus 16.

Szuper dinnyés illata van, és a pumpás kiszerelést is imádom. Az állaga picit vizes, és hatalmas hidratáló hatást sem várok tőle, 1-2 órára puhábbnak érzem a kezem tőle, de semmi több. Valóban jól mutat az éjjeliszekrényen, és valamiért sokkal szívesebben nyúlok érte mint az összes többi kézkrémemért.

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2016. augusztus 16.

Kb 3 hete vettem meg, azota ejjel nappal használom. A sok szempillaspirálozás miatt sokkal gyengèbbek, ritkábbak, ès rövidebbek lettek a pilláim igy gondoltam adok ennek a szèrumnak egy esèlyt. Èjszakára kentem fel 2 rètegben, ès volt hogy nappal is csak ezt használtan mivel szèpen megemeli a pillákat. Az eredmèny: dúsabb, hosszabb szempillák. Nagyon tetszik az eredmèny, az viszont picit ijeszto volt amikor a gyengèbb szempillák kihullottak, de láthato ahogy az újak nőnek helyettük. Az egyetlen hátránya hogy nèha rettenetesen csípi a szememet, olyankor kènytelen vagyok lemosni ès pihentetni pár órára. Ettől eltekintve szeretem :)

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2016. augusztus 15.

Az illatát szeretem, az állagával sincs gondom, viszont nem hidratál úgy, mint ahogy az egy Bioderma terméktől elvárható lenne. Egy kis ideig puhábbnak érzem az ajkaimat, de hosszabb távon nem igazán segít. Ezért az összegért jobban kéne teljesítenie.

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2016. augusztus 15.

Nagyon szép szín, imádom hogy ad egy kis fényt az ajkaknak, de nem az a tipikus olcsó hatású pigmentált ajkak köszönnek vissza, amitől frászt kapok. Kifejezetten tartósnak nem mondanám, és a rúzs mennyisége is rendkívül kevéske. Akciósan vettem, eredeti áron azért nem nyúlnék utána. Összességében egy 4es.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2016. augusztus 15.

Tegnap vásároltam meg a kis tasakos változatát, a nagyot nem mertem megvenni, féltem, hogy inkább rontani fog a bőröm állapotán, mint segíteni. Vasárnap esti programként fel is kentem, sőt a színét meglátva még a barátom is kedvet kapott hozzá. Így kb fél órára csodálatos Shrek-Fiona párost alkottuk, már csak ezért is megérte felkenni :D Lemosni valóban nehéz picit, féltem is hogy ráköt az arcomra ez a csodaszép zöld cucc és mehetek így dolgozni másnap, de szerencsére sikerült vele megküzdenem. A végeredmény puha, tiszta arc. Az orromon láthatóan tisztította a pórusokat, és sokkal tisztábbnak érzem az arcomat ma is. A meglévő piros pattanáskezdeményekkel annyira nem küzdött meg, de nem is rontott az állapotukon, hátha a gyorsabb gyógyulást elősegíti legalább. Biztos vagyok benne hogy még sok Shrek-es estét fogok eltölteni vele :D