annie19

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

John Frieda Sheer Blonde Hajregeneráló Szőke Hajra

John Frieda Sheer Blonde Hajregeneráló Szőke Hajra
2016. augusztus 7.

A kis csomagos kiszerelését próbáltam csak eddig, de ez egy CSODAA. Szőkítő sprayt használok kb. 2 hónapja és már kezdtem feladni a reményt, hiszen a fújkálás után szép a hajam, viszont 3-4 nap után elkezdett sárgulni, fényképeken pedig egyenesen narancssárga volt a hajam. Siralmas. Barnára festés előtt eldöntöttem, hogy adok ennek a kis pakolásnak egy utolsó esélyt, hátha segít. És lááám segített :) Csodaszép aranyszőke hajat csinál, és több nap elteltével sem kezd el a hajam sárgulni. Mindenki aranyhajnak hív, annyira szépen kiemeli a szőkés színt. Imádom!

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. augusztus 7.

Szép, hosszú szempillákat csinál, viszont egy kis dúsító hatás ráférne. Ami kifejezetten zavar, hogy kenődik, így pár óra után a szemhéjamról is törölgetni kellett, az alsó szempillákra kenve pedig egyenes úgy néztem ki mint aki nem aludt egy hete, plusz alaposan bevertek egyet mellé. Összességében szép eredményt ad egy ideig, de nyűglődni kell vele, 2ezer forintért pedig ez gyenge teljesítmény. Összességében egy 3as, de még adok neki pár esélyt.

Yamuna Hidegensajtolt Teafa Szappan

Yamuna Hidegensajtolt Teafa Szappan
2016. július 1.

A másik változatát sokkal jobban szeretem. Alapból meg vagyok elégedve a Yamuna szappanokkal, ez az első amivel nem vagyunk túl jóban. Nehezebben birkózik meg a gyulladásokkal, hegekkel, mint a másik teafás, vagy a körömvirágos szappan. Testre elhasználom, de az arcomra inkább nem.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2016. július 1.

Szupeer :) Hosszú szempillákat varázsol, bár picit vigyázni kell vele, mert több rétegben már hajlamos csomósítani. Imádom, hogy egész nap tart, nem kenődik, megbízható.

aussie Miracle Moist Hajbalzsam Száraz, Károsodott Hajra

aussie Miracle Moist Hajbalzsam Száraz, Károsodott Hajra
2016. július 1.

Mintát vettem,mert nem bíztam benne teljesen a szélsőséges vélemények miatt. Ma próbáltam ki ...ez az illat! Imááádom! Legszívesebben egész nap szagolgatnám. A hajamon én már kevésbé érzem, de sokan megjegyezték hogy finom illata van. És persze nem mellékes hogy puha tapintású, lágy lett a hajam tőle :) Az ára picit húzós drogériás viszonylatban, de valahogy beleszerelmesedtem, így több terméküket is ki akarom próbálni még.

Variocom Kókuszolaj

Variocom Kókuszolaj
2016. július 1.

Eleinte imádtam, szinte az egész bőrápolási rutinomat lefedte. Csodaszép lett tőle az arcom, hajpakolásként is használtam, fogfehérítésre, ajakápolóként.. Pár hete viszont csúnya pattanásokat, kiütéseket okoz az arcomon, így ott már egyáltalán nem használom :( A hajam is szebb tőle talán egy fokkal, de közel sem csodaszer. Fogfehérítésre viszont csillagos ötös, imádom!
Összeségében elvagyunk, de az arcproblémák miatt egy hármas :(

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2016. május 25.

Fényes lesz tőle a hajam, de csak ideig-óráig érzem a hatását, másnap újra kennem kell, hogy érezzem a puhaságot. A zöld változatot jobban szeretem, az kevésbé hagy ragacsos érzetet.

Avon Sminkfixáló Spray

Avon Sminkfixáló Spray
2016. május 19.

Csak fontosabb alkalmakkor használtam, szerettem a hatását, de másnapra mindig kiütéseket okozott, ennyit nem ér :(

Farmasi Naturelle Argan Oil Fiatalító Hajsampon Argán Olajjal és Koffeinnel

Farmasi Naturelle Argan Oil Fiatalító Hajsampon Argán Olajjal és Koffeinnel
2016. május 19.

Nagyon szeretem. Jó illata van, és puha illatos lesz a hajam tőle :)

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2016. május 19.

Változó hogy mennyire hatásos. Mindig kigőzölöm előtte az arcomat, ennek ellenére van hogy tele van, néha pedig csak 3-4 darabot szed ki. 2-3 havonta elszórakozunk vele, de elég lutri a hatása.