annie19

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kylie Minogue Darling

Kylie Minogue Darling
2016. május 19.

Imádtam nagyon :) Odavagyok az édes illatokért, így ezt is szerettem. Egy picit lehetne tartósabb az illata.

Zara Fruity EDT

Zara Fruity EDT
2016. május 19.

Imááááádom! Együtt vettem az Oriental-lal, eredetileg azért is mentem, de ez szerelem volt "első szaglásra". Azóta is rengetegen dícsérik, hogy hihetetlenül jó illata van, és talán ez az első parfüm amit érzek magamon napközben is, nem csak mikor magamra fújom. Csillagos ötös !

Garnier Pure Exfo-Brushers Oil Control

Garnier Pure Exfo-Brushers Oil Control
2016. május 19.

Régen szerettem a Garnier arclemosóit, így adtam neki egy esélyt. A kefe részével egész jól el lehet szórakozni, de az arctisztítója szörnyű. Ablaklemosó szaga van, alig habzik, és még kiütéses is lettem tőle. A család többi tagjának bevált, de részemről kuka. A keféjét szappanhoz használom, így az legalább bevált.

CV Cadea Vera Young <25 Pattanások Elleni Antibakteriális Arctisztító Korongok

CV Cadea Vera Young <25 Pattanások Elleni Antibakteriális Arctisztító Korongok
2016. május 19.

A Müllerben végül erre esett a választásom és nem bántam meg. Még szappanos arcmosás után is sok szennyeződést távolít el az arcomról, és tiszta érzetet ad.

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág
2016. május 19.

Nagyon szeretem. Látványosan mattítja a bőrt, és halványítja a foltokat. Picit szárít, de utána kókuszolajat használok és együtt a legjobb páros

The Body Shop Blueberry Lip Butter

The Body Shop Blueberry Lip Butter
2016. május 19.

Annyira finom illata van, hogy 10 percenként tudnám vele kenegetni a számat. Hatása átlagos, de annyira cuki és illatos, hogy ez kárpótol. :)

Avon Solutions Youth Minerals Energizáló Tonik

Avon Solutions Youth Minerals Energizáló Tonik
2015. augusztus 27.

Pár napja használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Frissít és végre teljesen tisztának érzem az arcbőröm tőle. Hiába az alapos szappanos arcmosás, a tonik után mindig látszódik hogy mennyire koszos a vattapamacs. Egyelőre imádom, később meglátjuk hogy teljesít.