annodobo

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Sampon

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Sampon
2019. július 1.

Nem elég, hogy egy nagy szar a keratinos kezelése, de még a samponttol is korpás lett a hajam, konkrétan szeborrea....
Kidobtab 21ezret az ablakon...

Avon Luxe Bronzosító Paletta

Avon Luxe Bronzosító Paletta
2019. június 27.

Borzalom. Ez volt az utolsó termék amit az Avon katalógusból vettem. Ez a termék is teljes pénz kidobás. Semmi színe, egyáltalán nem pigmentált, ennyi pénzért normális terméket is tudnék venni.

Catrice Calligraph Ultra Slim Szemceruza

Catrice Calligraph Ultra Slim Szemceruza
2019. február 23.

Komolyan mondom borzalmas. Mondjuk ettől a markától nem is vártam nagy szenzációt, de ez tényleg pocsék. Ezzel az ecsettel festeni lehet, de nem szemre. Kb. kell 2-3 óra mire az ember normális megcsinálja vele a szemét. Egy egyenes vonalat nem lehet vele húzni, állandóan elcsúszik és a vékony tusvonalbol egy egész szemhéjas tus lesz... Ha pedig 3 óra múlva végre sikerül megcsinálni 100%, hogy felragad a szemhéjra az egész. Ég tőle a szemem, borzalmas...

Soliteint Színezett Arctónus Javító Hidratáló Krém

Soliteint Színezett Arctónus Javító Hidratáló Krém
2019. február 15.

Hát, hogy mattítani, azt én nem vettem észre. Mondjuk lehet az Önbarnítós testapoló miatt van, amit alá kenek.
Önmagában nincs vele bajom. Előtte egy drágább kategóriájú bb krémem volt, ami szintén nem volt erős fedésű ahogyan ez se az. Mivel nincsenek bőrhibáim és nem csúnya a bőröm, nekem megfelel ez a cucc.
Főként az tetszik benne, hogy természetes. Nyilván aki alapozot használ vagy kemikálisabb bb krémet, az ne számítson erős fedésre. Ez egy szépítő krém. Nem is igazán bb krém, hanem színezett hidratáló.

L'Oreal Paris Elseve Cica Repair Hajápoló Kúra

L'Oreal Paris Elseve Cica Repair Hajápoló Kúra
2018. november 19.

Tényleg csodaszer. Hajmosás után, vasalás előtt, száritás előtt, közben mindig használom. Tökéletes. Olcsó és mindent tud.

Pantene Pro-V Superfood Sampon

Pantene Pro-V Superfood Sampon
2018. november 19.

Amikor megláttam a reklámba bem volt kérdés, hogy ki kell próbálnom. Hát nem bántam meg. Nagy Pantene sampon függő, szinte mindet pribáltam már. Most jelenleg ez a kedvencem. Mivel festett a hajam kell előtte a színvédő sampon, de utána ezt használom. Kitesz egy hajnalzsamot is simán annyira jó. Gondolkozom megveszem a 3in1 kiszerelést is.
Puha, fényes és erős tőle a hajam, teljesen új életre kelt. Azt hiszem az repair valtozatát levaltom erre.

Avon Anew Ultimate Nappali Krém SPF25

Avon Anew Ultimate Nappali Krém SPF25
2018. november 18.

Én imádom az illatát. Nincs bajom vele egyáltalán. Sőt gyorsan beszívja a bőröm, bár nem igazán az én korcsoportomnak való, mondjuk én se a katalogusban, sem az oldalon nem látta, hogy 45 év felett ajánlott...
Mindegy szóval mivel zsíros a bőröm, alatta pedig száraz. :/ Rengeteg krémet kipróbaltam már. Anyukámnak vette karacsonyra és mikor az enyém elfogyott loptam belőle. Nagyon kevés kell belőle és gyönyörű tőle az arcom. Imádom
Szépem simít, nem leszek tőle tiszta miteszer és puha a pofim.

Vichy Idéalia BB Krém SPF25

Vichy Idéalia BB Krém SPF25
2018. szeptember 27.

Hát... vegyesek az érzéseim. Az egyik oldalról agyon dícsérném, mert nem zsírosít, nagyon szépem fed, ahhoz képest, hogy csak egy színezett hidrataló. A másik oldalom viszont, ha lemosom kicsit szárít és vannak nehol piros kis pattanások. De összeségében a legjobb BB krém szerintem.

Sleek Full Fat Lash Szempillaspirál

Sleek Full Fat Lash Szempillaspirál
2018. szeptember 24.

A kefe forman röhögtem, de nagyon jó már, ha csak egy réteget is teszek fel. Tökéletes. Különösen tetszik, hogy nem 2meteres, hanem kis neszeszerbe is elfér. :D

Sleek Lethal Length Szempillaspirál

Sleek Lethal Length Szempillaspirál
2018. szeptember 24.

Szerintem nagyon jó, mondjuk nekem henger alakú üvegben van. Akciósan megérte. Ez a spriál, akkor jó, ha csak egy kis szemhéj púder mellé tesszük fel, tushoz vagy ceruzához nekem nagyon sok. De mivel ugye nincs túl sik időm ezzel mívelődni reggelente így a fat lash változatára cseréltem szegényt. :D