annodobo

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Baby Ápoló Babaolaj

Nivea Baby Ápoló Babaolaj
2018. szeptember 23.

Hát a johnson's baby olajat nem győzi le, sőt.
Amikor magamra kentem piros kiütések lettek rajtam. Volt már ilyen korábban és elmúlt. Nem tudom mitől lehetett, valószínű tartósítószer allergia. :/
Egyébként annyira jó olaj lenne.

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Light Crsytal Serum

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Light Crsytal Serum
2018. szeptember 17.

Na hát erről az olajról órákat lehetne zengeni. Tökéletes úgy ahogy van. Évek óta használom balzsam helyett és a hajam soha nem volt még ilyen szép, fényes és ápolt. Szőkített vörös az eredetileg barna hajam, ami duplán nem szerencsés, de ez a cucc nagyon szépen helyre allítja a szerkezetét. Mondjuk én nem csak hajvégekre teszem, hanem az egész fejemre. XD
Legjobb olaj a világon. Nem cserélem le soha. Sokan megszokták kérdezni mikor kivasalom a hajam, hogy ki van keratinozva? Hát persze.. :D Egyebként én a fodrászomtól veszem, ő olcsóbban adja.

Anew Clinical Absolute Even Szemkörnyékápoló a Bőr Elszíneződései Ellen

Anew Clinical Absolute Even Szemkörnyékápoló a Bőr Elszíneződései Ellen
2018. szeptember 5.

Nem tudom ez mi ez, de nekem nagyon tetszik. Reggel használom és nagyon hatásos. Olyan, mintha krém és korrektor lenne egyben. Nekem nem csíp, simítja a bőrt és halvanyítja a kialvatlansag foltjait. Nem vártam tőle csodát, de amit írtak róla az újságban, arra megfelel.

Avon Anew Ultimate Supreme Kettős Szérum

Avon Anew Ultimate Supreme Kettős Szérum
2018. szeptember 5.

Éjszakára használom. Nem tömíti el az arcom, nem lesz zsíros csak hidratált és puha. Imádom.

Cien Lip Butter

Cien Lip Butter
2018. augusztus 30.

Veri a dragább márkákat. Tökéletes

Cien Colour Lip Butter

Cien Colour Lip Butter
2018. augusztus 30.

Mivel ez csak egy ajakápoló szerűség, jó, hogy nem tartós. :D Nekem tökéletes.

Douglas Clear Focus Balancing and Matifying Cream Gel

Douglas Clear Focus Balancing and Matifying Cream Gel
2018. augusztus 17.

Az illata nagyszerű és tényleg mattit, erre nincs kétségem, de ezen kívül semmi jót nem tudok róla elmondani. Még, hogy gyulladás csökkentő... Piros foltok lettek tőle az arcomon, gyulladt pattanások és ráadásul tiszta miteszer vagyok tőle. Kuka. Ennyi pénzt kidobta érte. Szégyen

Avon Eve Confidence Parfüm

Avon Eve Confidence Parfüm
2018. augusztus 14.

Tisztára olyan, mint a Parisian Chic. 😂 Régen nagyon szerettem. Még nem tudom eldönteni, hogy ez vagy az alluring lesz a kedvencem. Pár nap és kiderül.

Wellaflex Long Lasting Flexible Hold Hajlakk

Wellaflex Long Lasting Flexible Hold Hajlakk
2018. augusztus 12.

Ez a cucc felér egy balzsammal, keratinos sprayvel, olaj és bármilyen hajmaszkkal ami csak létezik. Borzasztóan imádom. Eleinte nem volt nagy kedvencem, de rájöttem a megoldásra! Befújom a hajam, ha megszárad átvasalom vele újra. Komolyan mondom gyönyörű tőle a hajam. Mást ezentúl nem is fogok rá használni az 100% Ez a best. Nekem a FRIZZ CONTROL keratin protect van meg és tökéletes. Nem tudtam, hogy egy hajlakk ilyet is tud, de ez profi.

Avon Anew Vitale Szemráncgélkrém

Avon Anew Vitale Szemráncgélkrém
2018. augusztus 11.

Annyira azért nem rossz. Nekem a szemem alatt és fölött nagyon szépen kisimította bőrt. Mondjuk nem a szarkalábak ellen vettem. Sajnos a mély kialvatlan gödröt nem tűntette el, de a duzzadt szemekre nagyon jól működik. És sokáig elég.