annodobo

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dermaflora Aloe Clear Gel Stick

Dermaflora Aloe Clear Gel Stick
2018. augusztus 9.

Azt el kell ismernem nem túl erős a szag hatástalanító benne, ezért szinte óránként használni kell. Mondjuk az is igaz, hogy 40 fokban más dezodor sem lenne jobb.
Nekem nagyon bevállt. Csak ajánlani tudom azoknak, akik epilalják vagy borotválják a területet és néha érzekeny ott a bőr. Nyílván csodát nem művel, de ezt nem is vártam el tőle. Én meg vagyok vele elégedve. Bio és magyar is. Tökéletes.

Trend It Up Color Protect Lip Stylo

Trend It Up Color Protect Lip Stylo
2018. július 26.

A Velvet LipSense-t használtam előtte. 2 db- ot használtam belőle és allítom nincs nála jobb. Aztán hiába kerestem nem volt, de az eladö mondta, hogy ez ugyanaz az árnyalat. Szóval vettem ebből is párat és nem csalódtam. Amennyire névtelen márka, pont annyira fantasztikus és tökéletes.

Avon Superextend Winged Out Szempillaspirál

Avon Superextend Winged Out Szempillaspirál
2018. július 24.

Imádom. Már lassan egy éve ezt használom. Nem cserélem le többé az biztos. A legjobb spirál. Az elődjét nem szerettem, 😠 de ez a tökéletes.

Avon Eve Elegance Parfüm

Avon Eve Elegance Parfüm
2018. július 24.

Mivel szerettem a Femmet így vettem ebből is. 😃 Már akkor is nagyon nevettem amikor a Summer White kölnit ami kék színű, átpalackozták pár hétre fehér szìnűre és még egy új illatot is tettek a katalógusba. S mint kiderült ugyan az a kettő. Azért ez egy kicsit vicces...

Avon Nutra Effects Mélytápláló Nappali Krém SPF20

Avon Nutra Effects Mélytápláló Nappali Krém SPF20
2018. július 24.

Én nagyon szerettem, mert remekül hidratált és nem volt tőle zsíros a bőröm. A legnagyobb gondom az, hogy a pórusaimat nagyon eltömítette az orromon és körülötte. Nem hiszem, hogy újra veszem. Pedig nagyon jó krém lenne.

Avon Nutra Effects Hidratáló Nappali Krém SPF15

Avon Nutra Effects Hidratáló Nappali Krém SPF15
2018. július 24.

Nekem télre nagyon bejött. Keveset használok belőle, de elég. Nem mondom, hogy a legjobb, de nekem megfelel. Az illata nagyon finom.

Avon True Nutra Effects Ragyogást Kölcsönző Színezett Hidratáló SPF20

Avon True Nutra Effects Ragyogást Kölcsönző Színezett Hidratáló SPF20
2018. július 24.

Amúgy egy tipp a zsíros bőrűeknek, ez nem zsíros bőrre való. El kellene olvasni a leírást.
Én egy mintát kaptam belőle, primernek használtam el így szép ragyogó volt a bőröm, ha mentem valahova, de nem venném meg.

Isana Mangó és Narancs Folyékony Szappan Utántöltő

Isana Mangó és Narancs Folyékony Szappan Utántöltő
2018. június 3.

Én ezzel szoktam fürdeni annyira imádom. :D

Avon Regeneráló Pakolás Spray

Avon Regeneráló Pakolás Spray
2018. május 13.

Hát őőő... Annyiszor megfogadtam már, hogy nem rendelek tőlük hajápolókat, de mást sem. Erre tessék megint megvettem ezt a borzalmat. Az illata kellemes és a másik pozitívuma, hogy keratinos. Ennyi nincs benne több jó dolog.
Ha fújok a hajamra tiszta víz lesz, mire megszárad meg egybe van ragadva az egész fejem, tiszta zsír. Úgy használom, hogy fújok a tenyerembe és a hajvégekbe belenyomogatom. Így talán ér valamit, de amúgy kuka.

Balea Trockenshampoo Tropical Coconut

Balea Trockenshampoo Tropical Coconut
2018. március 16.

A legjobb szárazsampon a világon. Veri a legdrább kategóriákat. Olcsó és tökéletes. Ami pedig a legjobb, hogy nem szárít, nagyon puha lesz tőle a hajam, mint ha megmosnám. Fantasztikus ❤