annodobo

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Color Trend Hello! Ultimate Lashes Szempillaspirál

Avon Color Trend Hello! Ultimate Lashes Szempillaspirál
2018. január 27.

A fekete van meg, szerintem nagyon jó. Olyan, mint a supershock csak ez pöttyös kívül, de nagyon klassz. Nem ragaszt, nem folyik. Csodás. 500,-ert nem bantam meg

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2018. január 27.

Csak, azért vettem meg akciós volt, de nem éri meg 899,-ert. Annyira nem nagy szám szerintem. 4 napot esetleg, ha kibír, de ennyi. A fedése nem olyan, mint egy gel lakké, van, hogy 4-5 rétegben is fel kell vinni. ( egyébként 2 rétegben szoktam ) Nagyon lassan szárad és betörik alatta a körmöm.

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2018. január 17.

A fodrászom ajánlott annó valami pocsék hővédő sprayt. Eredetileg hullámos,loknis volt a hajam. De hála annak a borzalomnak, hiába a 80 kg balzsam, maszk stb. szöszös, szálló és száraznak tűnő. Hányinger volt ahogy kinéztem. Aztán egy nap a Tescoban megtaláltam ezt. Korábban már használtam Syoss sampont, de nagyob zsírosított a keratinos változat, hiába a szép egészséges hajért, szóval váltottam pantenre, ami nagyon bevállt. Sokáig gondolkoztam, hogy megvegyem-e, de mivel úgy voltam vele, hogy 1350 ft nem sok érte és egy próbát meg ér. Aki mer az nyer és valóban. Nagyon imádom valami fantasztikus. Mindig is problémám volt az ilyen hővédőkkel, mert sosem tette meg a hatását. Az én hajamnak nem elég a 150-170 fok, legalabb 185-200 fok kell, hogy egyenes legyen és hozzá teszem 2-3 havonta vágva van a végéből. De ez egy csoda termék 230 fokig véd. Imádom sokkal lassabban göndörödik be hajam. Jó nyílván, azért olyan keratinos hatást nem vártam, mint a tartós hajkiegyenesítésnél szokott lenni, de majdnem jobban megcsináltam, mint a fodrász :D
Hát az, hogy 3 napig tart az nálam nem nagyon jön össze a 40fokos víz miatt, amibe fürdök, de egyébként tényleg tartós és megéri az árát.
Nekem nem zsírosodott be másnapra csak egy picit összeállt, raktam rá egy kevés púdert majd átvasaltam. Kb. 10-15 perc és kész is. Rengeteg a hajam, vastag szállú és jóval váll alatt érő. Nehéz vele bánni, de ezzel a sprayvel nem az. Biztosan kifogom próbálni az olaját és a többi termékét is ennek a márkának.

La Roche-Posay Effaclar K

La Roche-Posay Effaclar K
2018. január 10.

A tökéletes krém! Az egyetlen hibája az a fém doboz amibe benne van, folyton szét törik.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Low Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Low Shampoo
2018. január 9.

Azért nem habzik, mert nincs benne szulfát. A szulfát zsíroldékony és habot képez bőrrel érintkezve. Mondjuk azt nem tudom miből gondolták, hogy ha ezt az összetevőt helyettesítik 8 kémiailag előállított "méreggel", attól majd minden jobb lesz. Hát nem, pedig ezert vettem meg. Ez egy katasztrófa.. Kuka

Balea Shine Gel Wax

Balea Shine Gel Wax
2018. január 5.

Nekem nincs bajom vele. A szöszösödő hajvégekre vettem. Egy borsónyi is elég belőle. A hajam viszont nem lett zsírosabb és nem is szárította ki. Én imádom, a sok "csoda" kence után, ez legalább használ neki valamit.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2017. december 25.

Hát azt nem mondanán, hogy tartós. Már a 4. napot sem bírta ki. Arról nem is beszélve, hogy egy rétegben kevés felvinni, 2-3ban meg ragad és nem szárad meg csak 8 ora mulva.
Mondjuk ennyi penzért nem vártam sokat. Egyébként nem néz ki rosszul.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2017. december 9.

Nem rossz, de a Helia D es Balea olajoknal nem jobb.

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2017. október 30.

Hát... Elèg sokszor mellé nyúltam már a Kallos-os haj termékekkel kapcsolatban. Már eleve nálam a legfontosabb volt, hogy magyar. Nem is akartam megvenni, mert nem akartam kísérletezni vele, mondom úgy se jó. Aztán mikor fodrasznál voltam a hajam puha, jó illatú lett még több nap múlva is. Akkor mondta a fodrasz, hogy ezzel kente be. Kell előtte szerintem egy kevés balzsam és ebből is egy kevés.
Ez a csodaszer képes több hónapnyi töredezést helyre állítani. Mindenképpen pozitív ez a termék. Szerintem fantasztikus.

Helia-D BB Krém

Helia-D BB Krém
2017. augusztus 28.

Na most tisztázzuk azt, hogy ez egy BB krém. Nem egy alapozó, így nem is lehet rétegesen felvinni, pont az a lényege, hogy krém állagú tehát nem kell vele vacakolni csak felkenni.
Engem picit zsírosít, de ezt egy kis púderrel lehet javítani. Az egyetlen BB krém ami nem tömíti el a pórusaimat, sőt még ki is tisztítja őket. Gyönyörű tőle a böröm. Bár ettől a márkától nem vártam mást.❤