annodobo

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Shimmer Glow Dust

Avon Shimmer Glow Dust
2017. augusztus 28.

Nem gyártják? Szinte majdnem mindegy katalógusba belerakják mostanság. :D
Én őszintén nem rajongok az ilyen púder dolgok ért, mert nagyon szárít, így bezsírosodok tőle. Viszont minimalista is vagyok így tetszik ez az ecset púder kombináció. Azt hittem egy sima púder, de sokkal több annál. Nekem olyan szép lesz tőle az arcom, mintha primer, alapozot és pudert is használnék egyszerre. Az ára húzós, de csak akkor veszem, ha 2000 forint környékén mozog. Nekem nagyon bejött és csak kevés kell belőle. Az egyetlen rossz, hogy a púderes tartályra nagyon kell vigyázni, mert jártam már vele úgy, hogy kiborítottam belőle, de összességében szerintem nincs vele gond.

Avon Nutra Effects Mattító Hidratáló Gélkrém

Avon Nutra Effects Mattító Hidratáló Gélkrém
2017. augusztus 12.

Semmit sem ér, sőt csak ront a helyzeten

Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém

Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém
2017. július 16.

Hát azt hiszem én sem tudok egyebet mondani, mint hogy fenomenális. Az én bőröm alapvetően zsíros a T-vonalban, körülötte pedig száraz egy kis részen és a száraz rész körül pedig normál állapotú :D Szóval krémek terén nincs könnyű dolgom. Kipróbáltam már tényleg mindet, a legolcsóbtól a legdrágábbig, ilyen meg olyan mattítót krémeket, hámlasztókat stb. Tehát tényleg mindent. Anyukám akinek vízhiányos a bőre, Ő használta a Helia-D arckrémét és imádta. Anyum kolléganője pedig ezt a törlő kendőt használta az arcára és mondta, hogy vegyek mert nagyon jó. Aznap elindultam a DM felé és vettem ilyen törlőkendőt és ott volt mellette a kis kiszerelésben ez a csoda krém. Féltem megvenni, mert mondom biztosan tocsogni fogok majd a zsírban és utána megint száraz lesz a bőröm. Hát nem igazán. Ez valami fenomenális. 430Ft-ért :D. Jó azóta vettem nagyot is, így itthon is van, meg nálam is van a kicsike. Én arcra kentem, most már testre is. Na szóval letöröltem a kendővel az arcom, mondom rakok egy nagyon kicsit az arcomra. Nem akartam hinni a szememnek. Nem zsírosodott, nem száradt ki, nem voltak miteszerek és pattanások. Olyan gyönyörű lett a bőröm, hogy az utcán emberek jöttek oda, szia neharagudj mit használsz. Rengetegen dícsérték az arcom és én is érzem mennyire kiegyensúlyozott lett. :D Imádom őt tényleg. A legjobb. Na de hát nem hiába, a magyar termék örök. Soha többet nem veszek mást, csak ezt a márkát

Caola Kézbalzsam

Caola Kézbalzsam
2017. június 23.

Évszázadok óta tökéletes. Nincsenek rá szavak. Imádom

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2017. június 23.

Én sem mondhatok mást csak azt, hogy tökéletes. Nagyon sok hajókat kipróbáltam már. A 700 Ft- os Avonostól a 3000 Ft-os Matrixig, de az összes kukába való szemét, ehhez képest. Én Caola sampont és balzsamot használok száraz hajra, ami már önmagában is perfect, viszont barátnőm ajánlotta ezt az olajat. 5 naponta mosok hajat és 4,5 napra eléggé kiszárad a hajam vége. (vasalás +hővédő spray, száraz sampon stb. )
Úgy gondoltam adok neki egy esélyt és nem bántam meg. Ez valami fantasztikus. Eszméletlenül puhítja a hajam és nincs tőle széttörve. 3,4,5 nap mindig be szoktam kenni a haj végeimbe és egy kicsit beleszárítom. Nagyon imádom és az ára is tökéletes. Külön öröm, hogy nem zsírosít, így akár balzsamnak is lehet használni.

Trend It Up Matte Beauty Perfection Korrektor Stift

Trend It Up Matte Beauty Perfection Korrektor Stift
2017. május 6.

999Ft volt, de szerintem megcsúfolja a drágább kategóriakat is. Nagyon tetszik benne, hogy olyan krémes így tovabb marad meg. Lehetne több színben is, mert nem csak a szem álá kiváló.

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2017. április 16.

Azoknak mondanám, akiknek "lisztes" maradt tőle a haja, hogy bele kell egy kicsit masszírozni a fejbőrbe. Pont ugyan úgy, mint egy sima sampont.
Nekem nincs bajom vele. Én nem vártam tőle, hogy majd olyan lesz a hajam, mint ha frissen mostam volna, mert valójában sokkal jobb lett. 5 naponta mosom a hajam és a 4. napra beszoktam ezzel fújni és az illata fantasztikus. Én nagyon szeretem, mert felszívja a zsírt és ami külön plusz benne, hogy nem szárítja a hajam! Selyemes és puha lesz tőle az aussie szárazsamponjával ellentétben. Szóval én imádom őt és valószínűleg újra fogom venni.

Caola KHV Lanolinos Babakrém

Caola KHV Lanolinos Babakrém
2017. április 6.

Imádtam ezt a stílust annyira szép :) A képen látható termék nem eladó véletlenül? :D

HC+ 510 Organikus Sampon Hajhullás Ellen

HC+ 510 Organikus Sampon Hajhullás Ellen
2017. március 25.

TelAviv!
Az SLS a Szulfátra vonatkozik (Sodium Laureth Sulfat). A Sodium Lauroyl Sarcosinate pedig egy módosított aminosav. Aminosavak építik fel a fehérjéket és a fehérjék építenek fel minket. Olvass inkább utána, mielőtt hülyeségeket írsz.

Avon Kőpúder

Avon Kőpúder
2017. február 4.

Nagyon hamar kifényesedik alatta a bőröm. Profi ecset is alig vesz fel a púderből valamit. Vagy egy óra mire felrakom.