annodobo

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr. Hauschka Citromfű Nappali Krém

Dr. Hauschka Citromfű Nappali Krém
2017. február 4.

Szerintem nagyon szuper. Előtte használom a Dr. Hauschka mély tisztító krémét és rá ezt a kis csodát. Nem használok alapozót, sem púdert. Annyira gyönyörű és hibátlan lett tőle a bőröm. Fantasztikus.

Vichy Normaderm Night Detox Éjszakai Arckrém

Vichy Normaderm Night Detox Éjszakai Arckrém
2017. február 4.

Igazából szerintem azt amit a leírásban írtak, azt közepesen teljesíti. Arról nem is beszélve, hogy éjjel hagyni kell a bőrt regenerálódni. Ettől a krémtől minden rosszabb lett. Amikor bekentem egész jó volt. Szép bőr és kicsit összehúzta a pórusaimat és ennyi. Az, hogy csökkentette volna a zsírosodást, azt egyáltalán nem vettem észre. Ráadásul azóta hámlik tőle az orrom. De lehet csak az én arcomnak nem jó.

Dr. Hauschka Mélytisztító Krém

Dr. Hauschka Mélytisztító Krém
2017. január 26.

Szerintem egész jó krém viszont nem tud többet, mint a legolcsóbb kategóriájú krém/arctisztító. Egy kicsit többet vártam tőle.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2017. január 15.

Tényleg nagyon jó. Mondjuk nekem csak egy kis teszterem van belőle, de az is bőven elég még egy darabig. Nagyon jól fed és tartós. A tág pólusokat is lefedi és nem tömíti el. Az egyetlen egy baj azaz ára. Bár Vichy, de akkor is. Megvárom a glamour/joy napokat.

Alverde Szemceruza

Alverde  Szemceruza
2017. január 14.

Szerintem borzasztó. Egyáltalán nem tartós és büdös.

Rimmel ScandalEyes by Kate Szempillaspirál

Rimmel ScandalEyes by Kate Szempillaspirál
2017. január 5.

Még akkor vettem amikor volt ez az akció, hogy minden rimmeles spirál 1000forint. Hogy őszinte legyek nem nagyon szoktam szempillaspirált újra venni. Mindig kiprobálok valami újat. De őt most újra rendeltem. Kár, hogy már nem lehet kapni. Ez az Astor Butterfly spiráljának olcsóbb verziója. :D De szerintem nem rossz. Nekem nem potyog és szépen tudok vele dolgozni is. Nagyon szeretem ezeket a csavart keféket.

Catrice Glamour Doll Curl & Volume Mascara

Catrice Glamour Doll Curl & Volume Mascara
2016. szeptember 3.

Tragédia. Semmit nem ér.

L'Oreal Paris Triple Active Eyes

L'Oreal Paris Triple Active Eyes
2016. augusztus 8.

Most komolyan már nem gyártyák?

Avon Nutra Effects Mattító BB Krém SPF15

Avon Nutra Effects Mattító BB Krém SPF15
2016. július 30.

Redzsi-nek mondanám, hogy a MATTÍTÓ BB krém zsíros bőrre van. A száraz bőr nem fénylik. Egyébként van neki egy nem matt fajtája is. Mielőtt megrendeled olvasd el, hogy mire való. Nen viccből írják oda ám. Nem egyből a céget kell hibáztatni. Szerintem nem rossz. Mindennapos használatra tökéletes. Sajnos egy krémtól sem lest olyan bőrünk, mint egy celebé.

Bourjois Stick Anticernes Correcteur Korrektor

Bourjois Stick Anticernes Correcteur Korrektor
2016. július 29.

Tökéletes. Hihetetlenül jó. Sokkal jobb mint a Catrice korrektor. Highlighternek, korrektornak, piros foltoknak, szem alatti karikák eltüntetésének, mindennek jó. Csodaszer. Imádom és nagyon lassan fogy.